Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam ramiona normalne , chciałem zmienić u siebie na areo  bo na autostradzie moje stawiają opór,  ściągnąłem swoje i okazało się ze mam większe śruby niż te areo , da się coś z tym zrobić?

Opublikowano

Tam żadnych śrub nie ma więc o co ci chodzi ???

Opublikowano
10 godzin temu, Fido napisał:

Tam żadnych śrub nie ma więc o co ci chodzi ???

O te bolce na którą się zakłada całą ramiona

Opublikowano

Dziwne, u mnie przy przekładce wszystko pasowało.

Może twoje ramiona nie pochodzą z B7

Edytowane przez Fido

Opublikowano

U mnie też p&p było 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 5.12.2018 o 19:53, gonzalez09 napisał:

Panowie mam ramiona normalne , chciałem zmienić u siebie na areo  bo na autostradzie moje stawiają opór,  ściągnąłem swoje i okazało się ze mam większe śruby niż te areo , da się coś z tym zrobić?

Kolega ma ramiona aero z Audi C5... Są identyczne tylko trzpień w C5 jest mniejszy... 

Edytowane przez zimmeek

Opublikowano
19 minut temu, zimmeek napisał:

Kolega ma ramiona aero z Audi C5... Są identyczne tylko trzpień w C5 jest mniejszy... 

Aaaa a to już wszystko jasne dzieki

Opublikowano

Witam wszystkich. Panowie chcę kupić ramiona aero, ale o producentach zamienników nie mogę znaleźć żadnych informacji w internetach. Wszedłem na stronę https://www.czesciauto24.pl/audi/a4-avant-8e5-b6/16049/10236/ramie_wycieraczki_mocowanie_ramienia_wycieraczki, bo tam przynajmniej podają producentów (na allegro noname). Warto bawić się w te zamienniki na stronie czy doinwestować i kupić oryginalne?? 

Na allegro oryginały znalazłem za 170zł /sztuka, a wolałbym wyszarpać coś za ok 100 za sztukę

Opublikowano

Valeo kupisz za ok 90zł /kpl jezeli chodzi o zamienniki Aero.

Opublikowano
38 minut temu, Snaydutch napisał:

Witam wszystkich. Panowie chcę kupić ramiona aero, ale o producentach zamienników nie mogę znaleźć żadnych informacji w internetach. Wszedłem na stronę https://www.czesciauto24.pl/audi/a4-avant-8e5-b6/16049/10236/ramie_wycieraczki_mocowanie_ramienia_wycieraczki, bo tam przynajmniej podają producentów (na allegro noname). Warto bawić się w te zamienniki na stronie czy doinwestować i kupić oryginalne?? 

Na allegro oryginały znalazłem za 170zł /sztuka, a wolałbym wyszarpać coś za ok 100 za sztukę

Ja na allegro kupiłem ramiona no name za 50zł/ramię i jakoś działają, ale teraz na mrozie mam taki problem, że wycieraczki BOSH aero twin które zamontowałem w maju tak mocno się wyginają, że wycieraczka na środku czyli pod mocowaniem nie przylega do szyby i jest kaszana. Mam nadzieję, że to wina badziewnych wycieraczek BOSCHa a nie słabej sprężyny nowych ramion no name. Jak to wina ramion to kupię na jakimś szrocie ramiona od byle czego i przerobię stare oryginały na haczyki.

 

Szukam teraz wycieraczek od MotGuma. Mam nadzieję, że dostanę je od ręki w Wawie/Pruszkowie. Zobaczymy jak się sprawdzą.

Edytowane przez konradem

Opublikowano
2 minuty temu, konradem napisał:

Ja na allegro kupiłem ramiona no name za 50zł/ramię i jakoś działają, ale teraz na mrozie mam taki problem, że wycieraczki BOSH aero twin które zamontowałem w maju tak mocno się wyginają, że wycieraczka na środku czyli pod mocowaniem nie przylega do szyby i jest kaszana. Mam nadzieję, że to wina badziewnych wycieraczek BOSCHa a nie słabej sprężyny nowych ramion no name. Jak to wina ramion to kupię na jakimś szrocie ramiona od byle czego i przerobię stare oryginały na haczyki.

No właśnie tego chcę uniknąć, bo już mam ten problem. Po kupnie auta miałem stare oryginalne wycieraczki przegubowe i dałem się namówić na parkingową wymianę na jakieś super polskie Flash. Teraz kupiłem Boch Aerotwin, ale okazało się że do ramion aero (zmylił mnie podobny wygląd ramion) no i teraz chciałbym wymienić ramiona, bo właśnie nie dociskają dobrze ale nie chcę znów wyrzucić pieniędzy żeby mieć to samo albo jeszcze gorzej...

Opublikowano

Panowie mam starego typy ramiona i mimo wymiany wycieraczek na nowe(nie wazne czy bosh czy oximo) wycieraczka potrafi skakakac po szybie ,na dodatek przy wiekszych predkosciach jest gorzej, 

Ramiona do wymiany?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

50 zł za używki  ramiona od b7 to chyba dobra cena nie ? ?

Opublikowano
17 minut temu, m.szo napisał:

50 zł za używki  ramiona od b7 to chyba dobra cena nie ? ?

Jak za oba to b.dobra ;)

Opublikowano
57 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak za oba to b.dobra ;)

No właśnie za oba ?

Opublikowano

Panowie to w koncu jakie pióra będą najlepsze jak zmienię ramiona na aero z b7 ? 

Opublikowano

Panowie, ma ktoś z Was numery ori wycieraczek do B7?

Chwaliłem oximo, jednak są słabe... Myślę dołożyć do ori i mieć na chwilę spokój

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, pacjent to Audi a4 b6 z 2003r Sedan. Aktualnie zwykłe wycieraczki. Raz już kupiłem to nie pasowały więc odstawiłem trochę sztukaterię na zasadzie przełożenia samej gumy bo szkoda było wyrzucić, ale o dziwo było dobrze przez prawie rok. Chciałbym kupić teraz coś co będzie działać na zasadzie p&p. Doradzicie coś sensownego z alledrogo? Ale nie za miliony? Mile widziana opcja smart przesyłki. 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Gumis_sx

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, 

Podzielę się moją opinią :)

Ja kupuje same gumki i zakładam na szkielet z poprzednich bosh. Różnica jest jak dla mnie duża na plus dla mega tanich gumek które nawet jak bym chciał co 2 miechy mogę zmieniać i wyjdzie mi taniej niż raz na rok bosha choć i tyle nie dawały rady.

linki dla ciekawych co i jak 

 

link do ofetry :)

https://allegro.pl/oferta/gumy-gumki-wycieraczki-good-rain-2x700mm-6499372756

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.