Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jak jest kwadrat to jest to pod aero, czy były 2 rodzaje ramion z kwadratem? Mam auto z 2002r i w żadnym katalogu nie ma do niego wycieraczek wszystko od 2003 a mam boscha aere jakieś obecnie założone.

Opublikowano

Ja kupiłem Denso bezszkieletowe i są do d*py , strasznie glosno pracuja. 

Nie polecam. 

Opublikowano
Godzinę temu, Dominik93 napisał:

Ja kupiłem Denso bezszkieletowe i są do d*py , strasznie glosno pracuja. 

Nie polecam. 

Jak dla mnie, to mogą głośno pracować, byle dobrze zbierały i nie padły jak Bosche po pół roku.

Opublikowano

oximo za 50zł robią robotę

 

Opublikowano

Miał ktoś taki przypadek że Valeo skrzypiały podczas zbierania dużej ilości wody? Zbierają idealnie tylko im jest więcej wody tym bardziej hałasują, coś jakby guma była za miękka i mocno klei się do szyby przez co lekko "podskakuje" i wydaje denerwujący dźwięk? Nie występuje to za każdym razem ale jest trochę drażniące.

Opublikowano
Miał ktoś taki przypadek że Valeo skrzypiały podczas zbierania dużej ilości wody? Zbierają idealnie tylko im jest więcej wody tym bardziej hałasują, coś jakby guma była za miękka i mocno klei się do szyby przez co lekko "podskakuje" i wydaje denerwujący dźwięk? Nie występuje to za każdym razem ale jest trochę drażniące.

Za słabe sprężyny w ramionach jeśli takie rzeczy się dzieją. Zmień sprężyny albo całe ramiona.


Tapnięte z iPhone
Opublikowano

Zakupiłem wycieraczki OXIMO za lekko ponad 50zł i jestem bardzo zadowolony. Polecam ;)

Opublikowano

Powinny pasować pod ten stary nietypowy system Klik jaki jest w B6 2001-4

Jedynie brakuje chyba w nich tego języczka do mocowania lotki od strony kierowcy.

Opublikowano
W dniu 10.01.2018 o 22:59, kubabkb napisał:

Ja kupiłem normalnie Boscha Aerotwiny które katalogową są chyba od 2004 i siedzą spoko.

Opublikowano

Właśnie po 4 latach wycieraczki Boscha odmówiły współpracy.  Rozmazują niemiłosiernie.    Mimo że były bardzo długo to odpuszczę zakup Boscha, skoro mówicie że teraz się popsuł.  Spróbujemy te o połowe tańsze Oximo.

Opublikowano
W dniu 10.01.2018 o 22:59, kubabkb napisał:

kupilem juz te wycieraczki i powiem Wam ze jest masakra jesli chodzi o wpasowanie tych pior w te plastikowe zaczepy. z wielkimi oporami udalo mi sie je wlozyc i zapiac klips, jesli chodzi o szkieletowe wycieraczki do strego typu ramion to z oximo nie polecam bo jakosc wykonanis jest tragiczna

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja Wam powiem jedno. Nikt więcej już mnie nie namówi do jakichkolwiek innych wycieraczek prócz z ASO.

Na poprzednim zestawie jeździłem niecałe 2 lata i w międzyczasie był bosch, oximo, denso. Wszystko gówno warte. Od miesiąca powrót do ori i nie ma porównania. ASO Wrocław sprzedaje w promocyjnej cenie 140zł/kpl

Opublikowano

Koledzy jak nazywa się to mocowanie wycieraczek bo niestety muszę zakupić szukam na allegro i są różne te mocowania. Co polecacie z takich tańszych ?

http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-audi-a6-c5-seat-exeo-i5684868307.html#thumb/1

To jest to mocowanie  ?

 

 

2a4zcjn.jpg

 

 

Edytowane przez fenri95

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, możecie pomóc? Muszę wymienić wycieraczki, byłem w sklepie i sprzedawca zaproponował wycieraczki Boscha za 90 zł i ( jako że mocowanie rozpadło się podczas próby wyjęcia) mocowanie co da dodatkowe 70 zł. Nie uśmiecha mi się wydawać aż tyle, na Allegro komplety można kupić za dużo mniej. Ale pytanie który zestaw do mojego? Są tak rożne mocowania ze zgłupiałem. Mam A4 B6 2.0 FSI Avant 110 kW 2003 r.

Z góry dziękuję za pomoc!

Opublikowano

Zdjęcia mogę dodac dopiero po pracy, po południu.

Opublikowano

I na pewno odpuść Boscha.

Opublikowano

Zdjęcie dodane. 

IMG_1899.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.