Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

to do mnie(bo częściowo mnie cytowałeś) ,czy kolegi-właściciela czikity :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego sprawa ,jemu ma sie podobać ,poszło postów tyle ,że skoro dalej utrzymuje ,że wszystko jest ok to po kiego grzyba się napinać ? ........

Forum nie jest ori a4 klub przypominam tylko a4 klub .

Jemu ma się podobać :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie napina... i to nie rzecz gustu bo jak wiadomo gust się ma albo się go nie ma i kropka. W tym aucie nie wiadomo o co biega...grill biały, fele srebrne, pokrowce pociachane z "zasłony" pamiętającej czasy prl'u, kolorowe guziczki (można było by chociaż gdzieś je schować a przynajmniej prosto umiejscowić), dekory srebrne a konsola żółta :facepalm: i te nawiewy żółte...ręczny :facepalm: zero jakiegoś powiązania...stylu... wszystko na kupie uklepane.

Jedynie mi się gałka zmiany biegów podoba :decayed:

P.S. Ale nie ma co ukrywać, że wątek popularny...i wszyscy czekają na postępy projektu... :whistling::naughty:

Kiedy tribale i pasy przez całe auto? To by była wisienka na torcie...:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam wsjo radno .....grunt by nas założyciel wątku nie rozczarował modem pro :wink: forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "kamilpolakiewicz" musze przyznac ze masz specyficzny gust..jednak robote robi.

Jak widzisz teraz wszyscy biora udzial w watku i oceniaja tak wiec wielki plus i jak sie Tobie podoba...to najwarzniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on to jest Pierwszy Wodzirej forum A4-Klubu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu chce miec banana w samochodzie i spoko. jak bede u siebie to dodam zdjecie jak zrobie kolezki z ibizy tez rozne zolte wstawki i odziwo to jest ori z salonu wiec eh. dekory w zolty i tyle bo inaczej to troche kwas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć, że auto mi się podoba ale popieram kamilpolakiewicz i Arturoo.

Szlag mnie trafia jak słyszę ori, ori.

To nie rezanie tylko wymiana części!

Jak ktoś kupi Ori grill z RS4 to rispect a jak tak samo wyglądający z grubsza zamiennik to wsiok?

Prawa i moda w tuningu szybko się zmienia- kto wie może już w niedalekiej przyszłości to właśnie to będzie szczyt mody.

Pomyślcie - podam przykłąd innej rzeczy, której nie lubię w tuningu optycznym- Stickerboomb.

Jeszcze kilka lat temu jak ktoś by pooklejał auto naklejkami w różych kierunkach i w dodatku jedna na drugą, to większość forum chciła by linczu i bana a teraz modne i przyklaskiwane. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego auto jego pomysly co kto lubi :)

Takie posty mijają się z celem... Pokazał auto żeby uzyskać opinię użytkowników, a tu posty j/w.

Będziesz miał kiedyś problem techniczny i będziesz oczekiwał opinii innych to nie zdziw się jak będziesz czytał --> "...Twoje auto, Twój problem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw to nie dział techniczny kolego , tam by poszły dawno nagrody (kropki :wink:) za taki spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw to nie dział techniczny kolego , tam by poszły dawno nagrody (kropki :wink:) za taki spam

Ale to ta sama sytuacja... Jak ktoś się nie potrafi określić to po co w ogóle taki post...

Koniec OT bo to i tak już śmietnik:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, co jest? Watek o nadwoziu zamkniety, teraz tylko czekac az ten zamkna... :disgust:

... i jak bedziemy teraz na biezaco z postepem prac przy czikicie???? :thumbdown:

Kamil- zaloz moze watek w dziale - moje A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos połaczy te dwa wątki i wrzuci w moja A4:wink: albo niech kamil sie zmotywuje i załozy wątek jak przystało w odpowiednim dziale w odpowiedni sposób, nie będzie tego offtopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie po chłopaku a on próbuje zrobić coś innego niż mają wszyscy, chwała mu za to, wiadomo każdy na poczatku popełnia błedy i on nie jest tutaj wyjątkiem.

Kolega poogląda trochę ciekawych projektów i powoli może coś z tego będzie, ważne że przyjął jakąś koncepcje zgoła inną od tego swoistego ori forumowego fanatyzmu...

P.S Pokarz jak wygląda popiołka z gajgerkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...