Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mała prywatna stacja ???

A to "jakość grupy Orlen"coś Ci mówi na samym dole ???

Podpisana franczyza, spożywka,hot-dogi i za***isty haracz miesięczny, a Ty nadal myślisz że to prywatne ?

Nawet za ten stojak z cenami paliw płaci o c**ja pieniędzy.

Przy trasie się jeszcze opłaci a nie we wsi na bocznej drodze.

My mali,prywatni, kupujemy w hurcie o 4 grosze więcej niż Orlen ma dla klienta.

Czaisz bazę czy nie bardzo???

Już Ci tłumaczę.

wy***ią prywatną konkurencję a potem sobie będziesz u nich tankował, za 20 zł/litr.

Dziękuję za wsparcie.

Jedź na Orlen.Bo za chwilę tylko on Ci pozostanie.

 

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
9 godzin temu, Fido napisał:

A to "jakość grupy Orlen"coś Ci mówi na samym dole ???

To myślisz, że Carrefour też płaci franczyzę Orlenowi, u nich też taki napis na dole? Nie robiłem zdjęcia całej tej tablicy ale na górze dane firmy właściciela prywatne, nie ORLEN, z tego co wiem to przy franczyzie jest inaczej.

9 godzin temu, Fido napisał:

spożywka,hot-dogi

Samoobsługa, nic z tych rzeczy.

9 godzin temu, Fido napisał:

Przy trasie się jeszcze opłaci a nie we wsi na bocznej drodze.

Niestety, ale stacja paliw we wsi przy bocznej drodze, czy się opłaci to nie wiem, nie miałem okazji porozmawiać z właścicielem.

9 godzin temu, Fido napisał:

Czaisz bazę czy nie bardzo???

Już Ci tłumaczę.

wy***ią prywatną konkurencję a potem sobie będziesz u nich tankował, za 20 zł/litr.

Dziękuję za wsparcie.

Jedź na Orlen.Bo za chwilę tylko on Ci pozostanie.

Wspominając Ciebie nie chciałem napisać, że u Was drogo i że coś ściemniasz :wink: Chciałem napisać, że Orlen nas ..bie z cenami jak chce, bo na prywatnej stacji może być z jakiegoś powodu dużo taniej. W dalszym ciągu będę twierdził, że to prywatna stacja, ponieważ wiem jak właściciel to budował i załatwiał te wszystkie formalności. Upewnię się w 100% dopiero za rok jak będę u Niego i oczywiście będzie funkcjonował, czego mu osobiście życzę ... .

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Hhhhhh.

To teraz pytanie po jakiej cenie on kupuje te paliwa i skąd.

My na lubelszczyźnie mamy takie ceny przy zakupie w rozlewni.

Jak byśmy sprzedawali po  cenie zakupu to trzeba by było dokładać do interesu.

Miesiąc i plajta.

Opublikowano

Banksterka rządzi Wszystkim

Opublikowano

Na dzień dzisiejszy cena w hurcie (czyli to, po ile my jako stacja kupujemy) to

PB- 6.03 zł

ON- 6.12 zł

Opublikowano

U mnie w okolicy na wszystkich orlenach ceny od jakiegoś tygodnia trzymają 5,99 za ON i PB, gaz wszędzie 3,30 ponad.

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano
9 minut temu, Gremlin0209 napisał:

U mnie w okolicy na wszystkich orlenach ceny od jakiegoś tygodnia trzymają 5,99 za ON i PB, gaz wszędzie 3,30 ponad.

Wszędzie chyba ceny wyrównali. Nawet w miastach, gdzie zawsze było dużo taniej. Łódź i Lublin (jak zwykle na bogato). Pomiędzy stacjami w tych miastach, zawsze było taniej o jakieś 40, do nawet 50gr, na korzyść Łodzi :wink:

 

IMG_20211104_173602.jpg

IMG_20211110_134803.jpg

Opublikowano

A ktoś wytłumaczy, jak ma przeżyć prywatna stacja paliw skoro Orlen sprzedaje poniżej zakupu ???

To ma być zdrowa konkurencja ???

Robią to co busiarze z PeKaeSem.

Obniżą, ceny, wykoszą konkurencję i jebną ceny w kosmos.

Kto jest za taką polityką niech tankuje na Orlenie.

Ja szykuję się na zmianę pracy, bo mój pracodawca długo nie pociągnie.

Durny polski kraj.

Opublikowano

W kujawsko-pomorskim ceny na Orlenie wyrównały się do tych z pomorskiego (wcześniej tu było 20-30 gr taniej). W okolicy zauważyłem, że ceny są bardzo podobno np. Generon drożej o 1 gr PB 98 względem Orlenu, z kolei Moya o 5 gr.

Edytowane przez george

Opublikowano
45 minut temu, Fido napisał:

Kto jest za taką polityką niech tankuje na Orlenie.

Jakich stacji nie zaopatruje Orlen?

Opublikowano

Jeśli wszystkie to po co to robią ?

Nam, (jako niezrzeszonym) już się nie opłaca sprzedawać.Wszyscy jadą na Orlen.

Prywatny sprzedawca na wsi nie wyżyje z marży 3 groszowej.

Już 40 % kupujących przeniosła się na miejskie stacje bo taniej.

Za chwilę będą jeździć 40 km by do kosiarki 3 litry benzyny kupić.

A wtedy będzie płacz.

Cóż. Życie.

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano
20 godzin temu, Fido napisał:

Jeśli wszystkie to po co to robią ?

Nam, (jako niezrzeszonym) już się nie opłaca sprzedawać.Wszyscy jadą na Orlen.

Prywatny sprzedawca na wsi nie wyżyje z marży 3 groszowej.

Już 40 % kupujących przeniosła się na miejskie stacje bo taniej.

Za chwilę będą jeździć 40 km by do kosiarki 3 litry benzyny kupić.

A wtedy będzie płacz.

Cóż. Życie.

 

Też pracuję na prywatnej stacji paliw i to co piszesz z tą marżą na paliwie owszem to jest prawda.

Ale nie oszukujmy się, paliwo na stacji to tylko dodatek. Na tym nie ma  i nie było wielkiego zarobku nigdy. Stacja utrzymuje się głównie ze sprzedaży na sklepie. Na tym jest marża i zarobek.Przynajmniej jest tak u mnie. 

Opublikowano

Brat kupuje co jakiś czas około 1000 litrów ON od prywatnego dostawcy. Ten od zawsze sprzedawał mu około 20 groszy taniej  na litrze bo dostawali rabaty i mogli sprzedawać taniej. Teraz żadnych rabatów nie ma i zakup 1000 litrów jest w podobnych cenach co na Orlenie. Dzisiaj mówił że dostał fakturę i na niej 6,08 zł za litr.

Coś w tym musi być, że albo chcą wykończyć prywatne stacje, albo też sprzedają z minimalnym zarobkiem (nie licząc akcyzy i podatku).

Opublikowano

Rabaty obcieli więc wszyscy mali pójdą w odstawkę.

Póki były to jakoś ceny były w miarę wyrównane.

Na stacjach przy głównych drogach to faktycznie większy utarg mają ze spożywki.

U mnie niestety spożywki brak bo to mała wioska a i trasa 3 kategorii więc tankują sami swoi.

Już i tak wielu jedzie gdzie taniej, czyli do miasta do obajtka, widać to po samym ruchu na stacji.

Mali popadają to wtedy będą przeklinać, że po 5 litry do kosiarki muszą jechać 40 km w jedną stronę.

Durne czasy nastały.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Trzeba się adaptować. Postawić myjnie bezdotykową przy stacji, wybudować bistro itp.. możliwości wiele.

Opublikowano

Zwłaszcza na zadupiach, gdzie psy d*pami szczekają po godzinie 18, a zimą jeszcze wcześniej. Główną potrawą z tego bistro byłoby od rana tanie wino i fajki na sztuki. 

 

Opublikowano

Trzeba dostosować oczywiście do warunków. To z resztą tylko mój pomysł, każdy koniec końców radzi sobie wedle własnego uznania.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pierdzielą w tv że paliwa tanieją a od wczoraj w hurcie podrożało o 15 groszy na litrze.

Nowy Ład.:kox:

Robienie ludzi w wała.

Edytowane przez Fido

Opublikowano
3 godziny temu, Fido napisał:

Pierdzielą w tv że paliwa tanieją a od wczoraj w hurcie podrożało o 15 groszy na litrze.

Nowy Ład.:kox:

Robienie ludzi w wała.

10 gr podrożało przez ostatnie dwa dni, ale i tak w hurcie 95 jest jeszcze 40 gr. tańsza niż np. 17.11.2021 :wink: ON potaniał mniej. Ja na stacjach  widzę tylko z 10 gr. taniej od max. Zapewne jest tak, ponieważ jak paliwo drożeje to stacje mają puste zbiorniki, jak już tanieje to zawsze pełne :polew:

 Screenshot_20211209-151653.thumb.png.f15fe84b18a3725b6735305084b93af9.png

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

Przecież to było jasne, że najpierw podniosą o tyle, o ile potem obniżą :dziura:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.