Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co wrzucacie jako ledy dzienne?? W miejsce drl

na motohid masz tego masę, tylko bez rezystora lub kasownika się nie obejdzie...

to jest to:

LED P13W 2x Cree XB-D + 12xSMD Samsung + LENS, 22W, 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

??

jaki rezystor do tego?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Co wrzucacie jako ledy dzienne?? W miejsce drl

na motohid masz tego masę, tylko bez rezystora lub kasownika się nie obejdzie...

to jest to:

LED P13W 2x Cree XB-D + 12xSMD Samsung + LENS, 22W, 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

??

jaki rezystor do tego?

U siebie mam takie BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Jeśli Ci się nie śpieszy, to będę miał dwa kpl takich ledów w cenie 140zł z kw

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Tak tylko pytałem

Wszyscy kombinują w batalionie i dovizji a tu nic

Swego czasu były magnesy, osobiście nie mam parcia na takie wlepy ale jak ktoś zrobi projekt to mogę spróbować to wydrukować u znajomego.

Opublikowano

Albo: http://sklep.motohid.pl/mobile/pl/p/BA15s-1156-2x-Cree-XB-D---12xSMD-Samsung---LENS%2C--22W%2C-4800k/725 mam albo te, albo te wyżej, ponad rok już i jestem bardzo zadowolony

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ledy drogie ale porządne, swego czasu miałem w B7 całe oświetlenie zewnętrzne na tym, rezystor ok 32ohm z tego co pamiętam ale musi być 50W a najlepiej 10 i 22 połączone szeregowo bo grzeją się niemiłosiernie.

Opublikowano

Tomku kable przyszły ???

Kąt synchronizacji powinien tak wyglądać ? u mnie co chwilę zmieniało się między -1 a -0,5

36899e991ff8.jpg

Opublikowano

Witam

Podepnę się pod pytanie kolegi " bigos_s" ja u siebie miałem 0,5 kąt synchronizacji sprawdzałem po wymianie rozrządu , ale już nie pamietam czy na zimnym czy 90 stopni:/ sprawdzać na ciepłym czy zimnym ? Pozdrawim

Opublikowano
W pon. będą. Kąt przy jakiej temp sprawdzasz?

pow.80

To ślij od razu w pn ok ? dane już chyba masz?

Opublikowano
  • Autor

Na ciepłym silniku się takie rzeczy sprawdza, 0,5 to w normie tolerancji.

We wtorek wyślę jak wszystko będzie ok ;-)

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
Tomku kable przyszły ???

Kąt synchronizacji powinien tak wyglądać ? u mnie co chwilę zmieniało się między -1 a -0,5

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/36899e991ff8.jpg

Mi sie udalo ustawic o,o°

Opublikowano

Do tej listy przydało by się dopisywac firmę i model opony.

Opublikowano

Pany, jakie oslony powinny byc do tylnych zaciskow od 3.0 tdi? Dodam ze mam oske nie quattro. Jaki one maja numer?

Opublikowano
  • Autor

Te z 3.0TDI pasują ale taniej wychodzi kupić z S4 i lekko je przerobić :wink:

Opublikowano

Tomku kabel poszedł ?

Opublikowano

Tomasz, te od quattro mam one sa z koncowka Q, podejda?

Opublikowano
  • Autor

Tomku kabel poszedł ?

Dziś wysyłam :hi:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

Tomasz, te od quattro mam one sa z koncowka Q, podejda?

Pewnie jakoś je dopasujesz, zrobisz nowe otwory i przykręcisz...

Opublikowano

No z koncowka P tez do mnie leca :) obadam temat, wrzucimy do odpowiedniego watku. Jest gdzies temat od swapu tylnych hamulcy z 245 na 288?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.