Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te , ziomek.... - nie chcielibyście wiedzieć w ilu importowanych autach z de juz tez macie powymieniane silniki lub glowice :P

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

No wlasnie, ale jeszcze mięso na klockach jest więc zjeżdżam je do zera. :D

Następna wymiana to klocki i tarcze. Tak sie zastanawiam nad większymi heblami bo 19" juz coraz bliżej i te co mam to takie małe sie wydają...

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

ABT SP1 19" juz na aucie- za***iście wypełnia nadkola. Jeszcze tylko lakier i może w nowe gumki zainwestuje- chociaż te źle nie wyglądają - 5mm :D

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 21:00 ----------

Spy photo

de7e7ury.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja o takich zawsze marzyłem. Tylko na biało je jeszcze muszę pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja o takich zawsze marzyłem. Tylko na biało je jeszcze muszę pomalować.

Nie rób tego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko zalatywac. Myśle ze jak kompletnie na biało bedą ( od wewnątrz tez) to będzie kosa.

Zawsze jag widziałem A 4 8e na tych felgach 19" to nie mogłem wzroku od tego auta oderwać. Zrobię dokładniejsze foty jak to jest spasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi super, piękne klasyczne.

Co do białych to chyba będzie beeee, nie lakieruj , pomaluj plastidipem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze neony pod auto wrzuć :P ... też mi się wydaje że biała felga nie będzie tutaj dobrze wyglądać. No ale właścicielowi ma się podobać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....RS:hi: a ja mowie próbuj:naughty: On the limit... ale może być ciekawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj w czarny połysk. Rozmiar troche zniknie ale będzie bandzior. Miałem tak (tylko w macie)w poprzednim aucie i było :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS, jakbyś wrzucił coś z polerowanym rantem i środkiem w czarny połysk byłby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny plastidip był, wlasnie zdarłem , a niełatwo sie zdziera to. Współczuje tym którzy plastidipem karoserie pomalowali ...

y3uqamap.jpg

Jeszcze pare fotek przy dziennym świetle.

apequjer.jpg

6e3ypyre.jpg

4e9avane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie latwo? Ile zrobiles warstw? Jak za malo to bedzie sie zrywal po malutkim kawaleczku.. A jak grubo to idzie prawie w calosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są "wymiary" tych felg, ładnie spasowane, bez dystansów ?

PS: zaciski na czarno maluj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K

Czemu nie latwo? Ile zrobiles warstw? Jak za malo to bedzie sie zrywal po malutkim kawaleczku.. A jak grubo to idzie prawie w calosci :wink:

Nie ja to robiłem- tak kupiłem .

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Jakie są "wymiary" tych felg, ładnie spasowane, bez dystansów ?

PS: zaciski na czarno maluj :decayed:

Rozmiar felg to 8,5x19. ET 32

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Opony deczko naciagniete- jeszcze muszę sprawdzić czy dozwolone. Rozmiar 225/35/19 88V Kuhmo- i muszę powiedzieć ze dość ciche są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...