Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A5 2,0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez bym chetnie widzial inne ale wszystko wyglada dokladnie tak jak stresciles :) To bylo najsensowniejsze kolo z pasujacych mi parametrami , wizualem tez nie najgorszym i w sume nietuzinkowym jako tako. Na dub it bylo sporo aut z naprawde jedynymi w swoim rodzaju felgami ( robili chlopaki felgi w sumie od zera dotaczajac srodki itp ) ale bylo tez kilka na ori felgach bmw w srebdnym kolorze jak i rotiformach , wszelakich BBS czy schmidtach . Pozatym wdg mnie to koło jej pasuje :) A ze nie robi WOW no to wiem tez :) Staralem sie wybrac rozsadnie i tak wybralem :)

Pisalem z vario na temat rotiformow , to byly jakies waskie za 6k + , parametry tez srednie wiec znow dystans itd itp wiec czas , kasa ktorej nie mialem na nie i problemy a te raz dwa i super mi podeszly ze spasowaniem. Pozatym pakowanie na sile juz tych drogich felg ( i prawda jest taka ze tez nie sa takie fajne wzualnie i pasujace do auta co po prostu drogie i dlatego sie podbaja innym znajacym temat ) to zaczyna byc powli kolko wzajemnej adoracji ( a nie spelnianie swojej wizji ) i przesada gotowkowa . Generalnie mam w nosie ze ktos pcha do auta felgi za 20tys< chociaz nie widze wtym sensu ale nie kazcie mi robic tego samego :) Pozatym predzej bym wwalil oem kola z jakieos lambo , ferrari tp niz z bentleya bo passat ma tyle wspolnego z limuzyna co maluch z dragsterami no offence do nkogo bo kazdy ma swoja wizje i auto z ktorym moze robic co chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zrobiłeś w "białasie" B6/B7 :wink: doskonale to rozumiem.

A auto i tak robi wow... A koło wygląda dobrze i przede wszystkim zdecydowanie lepiej niż to które miałeś w "białasie" :decayed:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Jakby postawił to A5 na wieeeeeelkich stalówkach pomalowanych na jakiś matowy oczojebny kolor byłoby "ŁAAAAAAAŁ" no nie? :wink: O gustach się nie dyskutuje :wink: nikomu się nie dogodzi :wink: zamiast ładować 10 tysi w koła za rok kupi młodszego czy jak to pisze jakiś wieszcz z tego forum "młotrzego" :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ----------

Pozatym predzej bym wwalil oem kola z jakieos lambo , ferrari tp niz z bentleya bo passat ma tyle wspolnego z limuzyna co maluch z dragsterami

zaraz Ci jepnę :grin: :grin: :grin: Najśmieszniejsze jest to że jest dużo "znawców" co myli felgi i mówią "dlaczego masz znaczek VW w felgach od Bentleya?" :grin: moja odpowiedź - "bo to felgi z VW Touarega" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Ja rozumiem wszystko :) Parcie na drogie/fajne koła ale nie rozumiem ze ktos nie rozumie ze ja go nie mam ;) Generalnie to nie mam parcia na nic i dlube sobie tak jak mi aktualnie do bani strzeli :) Chcialem miec auto ladne same w sobie a nie upiekszane na sile :) Felgi pasuja mi , do auta i generalnie oglada sie cale auto a nie od razu lampi na koła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zobaczyć foto tego auta prosto z przodu i z tyłu i myślę że to koło samą szerokością i odsadzeniem robi to "WOOOOW" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb będzie Rotiformy zakładał. Nawet sam mu je dostarczę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle odebrałem twój styl, mówisz, że stance raceism itp itd to nie twoja bajka a pakujesz aira do auta :decayed: Bo chyba nie powiesz, że air dla wygody?? :wink: Oczywiście się nie czepiam bo podziwiam ogrom pracy i efekt, przód po prostu kosi wszystko :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koło jest OK, pokażcie mi drugie takie koło w takim rozmiarze z takim malowaniem :wink: Kupienie fajnego koła za ok 6k w 20-21" w pl jest to nie możliwe, sam szukam nietuzinkowej 19 w pl od początku roku, i puki co jak jest coś co przykuje oko to zaraz "ideal" ze spawanym nie raz bębnem czy inne tego typu sprawy... ,a kupowanie kolejnych X5, bentleyów czy oem nie bawi mnie. Jak już zmieniać koło to albo grube albo wcale :), wracając to tematu drogich felg to pokażcie mi coś co jest na tyle godne uwagi aby było warte tak astronomicznych kwot, messer, vossen, roti itp. ? wg mnie na pewno nie.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/602667_424221201025913_1705628284_n.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air dla wygody :) Podnosze i jade normalnie , obnizam i sie jaram :) Na gwincie bym musial ciagle krecic :decayed:

"Grube" kolo 20" ( a mniejsze totalnie zginie w tym ogromnym nadkolu ) to 10k ktorych mi brakuje do wpakowania v10. co bys wybral ? :)

Jak mowie mi ono pasuje , przypomina oem audi , jest szerokasne i teoretycznie mocne bo oem z bmw a na dodatek nie pchaja ich do b6/b7 i innych bo sie nie miesci ludziom bo jest za szerokie :) Wiec w gmeranej furze mam je jedyny w pl a wizual to kwestia gustu i tyle mi wystarczy :)

Miedzikos dobrze FB sledzisz widze ze wygrzebales fote :decayed: BTW te tez sa z x5 hehe.

Idac glebiej : nie wywale takiej kasy na fele , chodzi mi bardziej po glowie dorwanie jakis skreciuchow + zrobienie srodkow z innej feli i dostosowanie sobie wszystkiego pod siebie ale to NIE TERAZ :)

Mat przez tyle czasu nie zauwazyles ze robie po swojemu wszystko ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee ale porównanie, jak bym miał wybierać między silnikiem a kołami to bym wolał jeździć na stalówkach z V10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ziom i dlatego ani mi sie sni myslec o innych kolach dopoki pod maska nie zagada v10 tyle w tym temacie :) Pozatym dupciom sie kolor podoba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

265/30R20 tyl na moje standardy mocno naciagniety bo fela ma 11" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**l fele. załóż kołpaki z tico. V10 ma mruczeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się kurfa ciskacie z tym kołem... w rs4 było że białe, że h*jowy wzór bla bla bla... tutaj znowu to samo, pierdolenie o szopenie. Fakt, że kolor felg jak dla mnie nie siadł zbytnio ale koło samo w sobie jest wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła piękne. Popieram. Ja lubię fury raczej cichociemne niż szpanerskie a jak odpalisz w nim V10 to wtedy będzie to WOW które się naprawdę liczy. Aira bym nie zakładał ale to moje zdanie. Ogólnie z niecierpliwością czekam na końcowy efekt i kibicuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... niech Ci bedzie, jesli mamy wybierac V10, a kola, to wkladaj V10. :grin:

A na powaznie - kolo jest spoko, nie bylem do niego przekonany jak je kupowales, ale widzialbym je w jakims ladnym złocie... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolalał wsadzić tam 3.0T:whistling: Silnik z A4 więc pewnie zero problemów z elektroniką i osadzeniem też. A z poprzedniego białasa dużo razy te 400KM wykorzystałeś?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolalał wsadzić tam 3.0T:whistling:

Milcz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...