Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia naszych nicków


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

BJK - moje inicjały: oba imionka i nazwisko. Używam tego od jakiś 7 lat. Wcześniej to były różne kombinacje, ale w sumie jak padło na inicjały to tak zostało. Od jakiegoś czasu jestem też widoczny jako Keroq lub Phoenix (bo mam świra na punkcie tego mitycznego ptaka :smile: ) ewentualnie Keroq Phoenix (bohater moich dwóch opowiadań ze świata Star Wars :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick-DARKMAN-wziął się z tego że kiedyś posiadałem motocykl cały czarny i mój ubiór motocyklowy i kask też był czarny więc zaczęli na mnie tak kumple wołać (chyba było to w 1994 roku)i tak zostało do dziś.Ale autko mam grafit metallic hehe a nie czarne dla odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jak na to wpadlem, ale chcialem miec jakies dziwne i tylko troche zwiazane z imieniem i nazwiskiem. Dopoki nie ujawnie imienia i nazwiska - moj nick nic nie powie. Sam nie wiem czemu nie zostalem DEEDEE (chyba ktos juz byl taki), bo to moja ulubiona ksywka (q1, q2, q3, Diablo, LOD itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petlik poprostu od nazwiska...aczkolwiek w majlu jestem widziany jako maxim031, a gdzieniegdzie jako maxim032(bo 031 bylo zajete:/) Maxim pare lat temu wymyslilem podczas ogladaniu zawodow StrongMan. Myslalem nad ksywka, zeby byla krotka i latwa, przede wszystkim do stosowania w sieci i nagle w TV padlo MAXIMUS (jeden ze strongmanow), wkrecilo mi sie to, lecz koncowke "-US" obcialem, zeby nie plagiatowac:P i tak zostalem MAXIM, oczywiscie 031 i 032 to liczby przypadkowe, bo jak u kolegow wyzej sam nick byl juz wszedzie zajety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dopiszę ada pierwsze litery od imienia ur od nazwiska dawno dawno temu było sdur adur potem jakoś staneło na adadur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys zone hiszpanke , i sie smialem ze skoro Julio czytamy Hulio to Jacek czytamy Hacek, a to drugie h bo przy rejestracji na hotamilu nie moglem wybrac tylko opcji hacek i od nazwiska doszlo kolejne h, dlatego hhacek, ale czytamy jako hacek

P.S

chcialem prosic prezesa o zmaine nicka na hacek ale jest chyba ktos z nickiem hack i by sie chyba mylilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koczo bo byly chlopak mojej siostry jest grekiem i ma na imie Kosta a zdrobnienie tego imienia to koczo i mi tak zostało od wielu lat. poprostu wpadło mi to w ucho, latwo zakladalem konta z tym nickiem bo jest niepowtarzalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam troszke zakręconą historie z moim nickiem, zaczął sie od psa, wilczura, a raczej suki, kiedyś moja ciotka zawołała tego psa który wabił się AZA a zamiast pies to ja zareagowałam, tak wyszło że kuzyni zaczeli tak na mnie woać a mnie to nie przeszkadzało. Azunia to troszke łagodniejsze sformułowanie które jest ze mną od kilku ładnych latek. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis endriu juz jest. zalogowal sie dwa razy dwa lata temu i zajal mojego nicka na ament :wallbash: dlatego endriuu mowia tak na mnie od konca podstawowki czyli 1995. kiedy to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje nazwisko to "moskal" czyli "moscal" jak grałem dawno dawno temu na pleju w colina mc'rae to nick musiał sie składac z nie wiecej niż trzech liter, wiec wypadło na "msc" a że mój rok urodzenia to tak zwany "boski 79" siłą rzeczy wszystko sie skumulowało i jest "msc79" :thumbup: pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednie auto którym jeżdziłem przez 8 lat to Seat Toledo w wersji Alcazar i tak juź zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-nick typowo intern etowy ..musialem cos wymyslec do maila a szkolna xywka byla juz oblegana ..wiec od muzyki ktorej słuchałem..powstało raggaman :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłam Osą, właściwie w szkole średniej się zaczęło, nie chodzi o talię o nie :tongue4: kąśliwa byłam i tyle ...

"Przerobiłam" jakiś czas temu na osetti bo "osa" się powtarzało.... i teraz jestem niepowtarzalna ajjje :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...