Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na czarnym UNI, Gyeon Cure 1/1 z woda destylowaną czy CarPro Ech2o 1:15 robią rozpierdol jak smok...

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 280,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam mam audi a4b8 z lakierem czarnym ly98 lakier niema głębi wygląda jak by był zamówiony tak jak by miał białe plamki na sobie taki tępy bez połysku co z tym zrobić

Opublikowano

Maszyną polerską i średnio ścierną pastą wypolerować. 

Opublikowano

Tak też myślałem 

A jest ktoś może Poznań Swarzędz okolice co w to się bawi bo to nie moja branża 

Opublikowano

Każdy polecany zakład świadczący usługi detailerskie to ogarnie, poszukaj u siebie w okolicy.

Opublikowano

Jestem umówiony na ogledziny 

Opublikowano

Co powiecie o lakierze Ly9T? Trzeba o niego dbać w jakiś szczególny sposób?

Jaki polecacie do niego wosk albo powłokę w podobnej cenie żebym dał radę ją nałożyć w garażu?

Jaki później Quick detailer żeby podbijał bardzo look.

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy na czarnym uni Gąbka ADBL Clay Sponge nie narobi mi bałaganu . Chciałbym delikatnie lakier oczyścić .

Opublikowano
W dniu 13.08.2021 o 15:39, Gregorski3 napisał:

Koledzy na czarnym uni Gąbka ADBL Clay Sponge nie narobi mi bałaganu . Chciałbym delikatnie lakier oczyścić .

Nie narobi z dobrym lubrykantem 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szybkie pytanie, po wieloetapowym myciu chciałem dać maszynowo black hole, tylko poczytałem i w necie jedni piszą że to glaze a inni że można traktować jako cleaner pod wosk. Na koniec chciałem położyć fusso do czarnego lakieru. No i pytanie : odpuścić BH? Osłabi wosk? Czy śmiało ładować BH pod fusso 12mth? 

Opublikowano
Godzinę temu, Awra napisał:

Szybkie pytanie, po wieloetapowym myciu chciałem dać maszynowo black hole, tylko poczytałem i w necie jedni piszą że to glaze a inni że można traktować jako cleaner pod wosk. Na koniec chciałem położyć fusso do czarnego lakieru. No i pytanie : odpuścić BH? Osłabi wosk? Czy śmiało ładować BH pod fusso 12mth? 

Glaze to glaze a clenaer to cleaner, każde zabezpieczanie trzyma najlepiej na jałowej, czystej i odtłuszczonej powierzchni....

Opublikowano
19 godzin temu, FroS-t napisał:

Glaze to glaze a clenaer to cleaner, każde zabezpieczanie trzyma najlepiej na jałowej, czystej i odtłuszczonej powierzchni....

Dzięki, to odpuszczę BH. Fusso lubi jałowy lakier.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie coś do mycia na bezdotyku? Ciężko Białasa domyć w zime ma ręcznej myjni… Jest nawet piana ale ona spływa a brud dalej ciężko usunąć.

Opublikowano

Z tych tańszych BAD BOYS Traffic Film Remover

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pytanie mało detailingowe, ale może macie doświadczenie z oklejaniem dekorów i mi doradzicie. Poprzedni właściciel mojego Audi okleił dekory folią carbon. Ja chciałbym tą folię zerwać i okleic inną folią. Zastanawiam się, czy po starej folii może zostać na dekorze jakiś klej czy powinny zostać czyste dekory?

Opublikowano

Kleju raczej nie zostanie a nawet jeżeli, to zmyjesz alkoholem izopropylowym.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
2 minuty temu, Langista napisał:

Kleju raczej nie zostanie a nawet jeżeli, to żyjesz alkoholem izopropylowym.

No to super, dzięki za odpowiedź :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Chcę zrobić po zimie porządek z samochodem ale z zewnątrz i tu pytanie :

Jednoetapowa korekta delikatna lakieru

Co polecacie jakie pady środki ? (maszyna typu DA)

Do przygotowania pod wosk stosowałem środków z  ADBL a wosk na końcu Fuso

Teraz zastanawiam się nad powłoką ktoś ma coś sprawdzonego?

Pozdrawiam

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czy ktoś z z Was używał może piany Bilt Hamber Auto Foam? Czy ona jest bezpieczna dla wosku?

Opublikowano
2 godziny temu, Arek8888 napisał:

Czy ktoś z z Was używał może piany Bilt Hamber Auto Foam? Czy ona jest bezpieczna dla wosku?

Możesz używać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.