Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Weź się napij przed kręceniem następnym razem bo łapy Ci się trzęsą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kiepska ze mnie sztaluga :D Ale to tak było wiesz na szybko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil dobrze siadło na ty felgach :good: też o nich myślę jak ewentualnie moje 18'' by się sprzedały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to Kamil wyszło Ci powiem, faktycznie z tyłu jest jeszcze miejsce na mały dystans :decayed: ale naprawdę jest super nawet ten kolor.... :lol1:

Hempelki masz z przodu 312 czy 320? Jak Ci tyłek o szmatę przyciera to jednak przydały by Ci się amorki o krótszym skoku, albo chociaż utwardzone BV-y......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to koło siadło. Może ja kiedyś się doczekam zmiany koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pozytywne słowo ! :D Amorki z kitu obniżającego to powinny raczej mieć skrócony skok ? Mają już rok czasu, może się już wyrobiły. Poza tym jak sam jadę to jest ok. Jak mam obciążenie na tyle to w tedy :P Tarcza przód 312.. na tył chyba bd musiał wrzucić 288. Do tego zacisk w turkus i przednie szyby boczne w podobny odcień :D

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za zestaw, ale nie sądzę żeby ktoś nie dobrał odpowiednich amorków do niego, zerknij jeszcze na odboje może one coś nie teges już są, albo się poprostu do tego przyzwyczai :grin:

Mi już chodzą po głowie hemple 320 :naughty: ale po tym remoncie jestem wyzuty jak gacie po praniu wiec pomarzyć sobie można :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby miejsce jest ale nie będę kombinował :D Tak, listwy są od cetusa mam je rok i mają się b.dobrze :P Lipa z tym heblem z tyłu , jaki zapakować żeby go chociaż trochę było widać,pewnie 288 :D

Filmik wam nagrałem :D

Pozdr.

Właśnie miałem pisać że zapomniałeś tarcz hamulcowych przy wymianie kół założyć chyba :decayed:

345mm/300 żeby to miało ręce i nogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa, ładny spas! Jedynie listwe bagaja bym malnal na czarno:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz :facepalm: AP Kit !! :D Nic nie gadaj, pewnie chwila moment i coś wrzucisz :D

Andrzeju takiego hebla nie będzie, bo zimówek moich nie założę :grin: W ogóle co to ja mam tam z tyłu 255?

Listwę miała być malowana tylko nie wiedziałem jak ją zdemontować :facepalm:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne :decayed: He he jedyne co mogę wrzucić to chyba się ..... ale pod pociąg :grin: ciągle coś nowego wychodzi, przy tym moim klekocie, a kabza nie rośnie niestety wręcz maleje, na dzień dzisiejszy musiałem obciąć budżet na mody oczywiście niezbędne rzeczy muszą być żeby nie ostać się w lesie za bardzo :naughty:

Jak zawitam do domu na święta to też wrzucę letnie laczki i zrobię kilka fotek co by wątek nie kurzył się bezczynnie :decayed:

Ta listewka z tego co pamiętam jest na wcisk tak że tego ...... trzeba podważyć i wyjdzie ;)

Na ten rok dopisz sobie do listy zdesia S-LINE na tył wtedy będzie już tak jak powinno być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nooo, konkretnie siadły te felgi ! :naughty: A i wiesz, teraz tylko ... gwint :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuwa panie siadlo kolko piekniuniunio ! Ogolnie auta bjeda edyszyn jest. ;) PIKNE to masz cale !! Jedynie to bym tu jeszcze przednie szyby osmolil podobnie, jak tyl, listwy z drzwi psiknac w kolor i by gralo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil amory zakładaj takie jak u mnie i raz że będziesz miał beton a dwa nie ma bata żeby tarlo i po zakrętach będzie elegancko. Chyba że odkupisz git na przód odemnie gdzieś tam leży do regeneracji to będziesz miał jak tylko ci się podoba .. jak coś numer masz

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Ogólnie biedne auto zacznij coś inwestować bo ile można tak jeździć. Nie masz siana zadzwoń do Bociana heh[emoji14]

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek , zacznij pisać merytoryczne posty bo jak dotąd to każdą wiadomość musi mi tłumaczyć Profesor Bralczyk :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym spasikiem to bym nie przesadzał :tongue::wink4: Fajnie siadło ale jeszcze jakiś dystansik by wszedł i... niżej... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek , zacznij pisać merytoryczne posty bo jak dotąd to każdą wiadomość musi mi tłumaczyć Profesor Bralczyk :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rdza na nadkolu Panie :kox:

Fajnie wygląda, ale to tylko do jazdy po równym... ;) Genialnie wyglądałyby felgi z RS albo rotory na tym czarnym aucie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...