Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie Q na tyle wciągnęło że jak jade do albo z pracy to szuakm miejsca gdzie mógł bym zajechać, wcisnąć magiczny przyciks ESP i dać buta :wink: jak dziecko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie Q na tyle wciągnęło że jak jade do albo z pracy to szuakm miejsca gdzie mógł bym zajechać, wcisnąć magiczny przyciks ESP i dać buta :wink: jak dziecko :grin:

ja to nawet gorzej niż dziecko :decayed: ciesze się strasznie jak mam trochę śniegu,plac i wolnego czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie plac juz nie kreci

na jakies lotnisko konkretne bym wpadl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC02017_1.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Tak to mi tyłek zawiało

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

DSC02016_1.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,a powiedzcie czy w Quattro dużo zależy od opon (zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów).Pytam ponieważ ostatnio wchodziłem w zakręt 90* to mnie wyrzuciło,a kontra kierownicą nic nie pomogła.Nie zarzuciło tyłu,tylko całe auto pojechało w bok.Nawierzchnia to kostka brukowa a predkość ok 30km/h:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony swoje robią:wink: ale A4 ma skłonnosci do wyciagania przodu na skręconych kołach:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ci jeba^%i czolgisci....jakbym widzial takiego to wyprzedzam , i nagle hamuje, zobaczymy co ten debil na to powie. Z miejsca 997 i niech sie gnojek nauczy, ze odsnieza sie cale auto. A to zdjecie to juz mega masakra, jakim trzeba byc debilem by tak jechac....a niech mu dziecko wyskoczy to zgon na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany,a powiedzcie czy w Quattro dużo zależy od opon (zwłaszcza przy pokonywaniu zakrętów).Pytam ponieważ ostatnio wchodziłem w zakręt 90* to mnie wyrzuciło,a kontra kierownicą nic nie pomogła.Nie zarzuciło tyłu,tylko całe auto pojechało w bok.Nawierzchnia to kostka brukowa a predkość ok 30km/h:kwasny:

Niestety tak się można oszukać na Q. Przód wyjeżdża a tył czasem za późno wyciąga. A auto nie zarzuca tyłem jak w bmw tylko właśnie idzie pełnym bokiem. Najlepiej zainicjować zakręt i na wyjściu dać gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne że przy kiepskich oponach to i napęd 8x8 w scanii wywrotce nie pomoże, a szczególnie na lodzie

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracha trochę miałem,ale dobrze że nic nie jechało z naprzeciwka.Ogólnie jadąc gdzieś przez zakręty to mam wrażenie że auto wyrzuca.Bardzo możliwe że to wina opon,bo nie trzymają toru jazdy,albo brak umiejętności w kierowaniu Q :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że kluczem jest opona. Sam w FWD się złaałem na tym że jak miałem nowe opony to nic mi nie wyrzucało a teraz 3 sezon opon i zdarza sie że ucieka na bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u Was z pogodą ? śniegu napadało ? dawać jakieś foty :decayed: u mnie lipa, nic nie pada już od dawna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking w galerii w ostrowie jest przekox :kox:

po całym mieście żadnej piaskarko-spycharki :decayed: kuuuuźwa pięknie :D

najlepsze są ronda i ludzie bojący się wjechać :kox:

ale co ja tam mogę przednim napędem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien zaskoczonego drogowca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...