Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłem na takim rozmiarze tych opon i szczerze mogę polecić. Na suchym bardzo dobre trochę gorzej na mokrym ale żadnej niespodzianki nigdy na nich nie miałem choć jeżdżę dynamicznie. Scieralnosc tez w normie. Kupuj śmiało.

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polecam Conti sport contact 3 . Juz drugi zestawik mam taki na feldze 17 rozm 235/45 . Super trzyma w zakrętach i na mokrym . A przede wszystkim jest cichutka. Polecam! :)

Opublikowano

Panowie na felge 17 planuje zakupić komplet z tych modeli

Pirelli Cinturato P7 Blue

Dunlop SP Sport Maxx RT

z tego co widze i czytam to są to najlepiej oceniane opony

Macie może z nimi jakieś doświadczenia możecie coś doradzić ?

Opublikowano

Ja mam doświadczenie z P7 cinturato 225/45/17 kupiłem nowe ponad dwa lata temu i... wszystko tylko nie one

Edytowane przez Ans

Opublikowano

Mam zamiar kupić opony 235/45/17

Nokian Zline

Fulda SportControl

Uniroyal Rainsport 3

Które wybrać ?

Opublikowano

Panowie na felge 17 planuje zakupić komplet z tych modeli

Pirelli Cinturato P7 Blue

Dunlop SP Sport Maxx RT

z tego co widze i czytam to są to najlepiej oceniane opony

Macie może z nimi jakieś doświadczenia możecie coś doradzić ?

Kolego ja właśnie zamówiłem te Dunlopy, Pirelli miałem tylko raz i to zimówki ale nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia.

Opublikowano

Uniroyal Rainsport 3 czy Dunlop SP Sport Maxx RT
te drugie około 200-250zł droższe czy warto dopłacić? duża różnica?

Opublikowano

Używa ktoś opon firmy KINGSTAR? Mam okazje kupić 205 55 16 z tamtego roku z przebiegiem 4 tyś. Proszę o opinie

Opublikowano

Ja zamówiłem i już mam na aucie 15nastki Dunlop SP Sport Bluresponse :) Ładnie wyglądają - tyle mogę na razie powiedzieć. W porównaniu do zimówek starych, tych nie słychać wgl przynajmniej do prędkości 90km\h. Zdam relacje za jakiś czas.

PS. Mam bon na opony z allegro -> -100 zł na zakup powyżej 600 zł do końca marca . Możemy się dogadać na PW :)

Opublikowano

Uniroyal Rainsport 3 czy Dunlop SP Sport Maxx RT

te drugie około 200-250zł droższe czy warto dopłacić? duża różnica?

uniroyale będą głośne.

Opublikowano

Dunlop SP Sport Maxx RT są doskonałe. Najlepsze opony soprtyowe na jakich jeździłem.Bardzo ciche,swietnie kleja i tłumią nierówności.Na deszczu rewelacja.Miałem je w TT i byłem mega zadowolony.Teraz chyba zmienię prawie nowe Hankooki na Dunlop SP Sport Maxx RT.

Edytowane przez sleza

Opublikowano

Jakie masz teraz nokiany że chcesz je zmienić?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jakie masz teraz nokiany że chcesz je zmienić?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Poprawiłem już w poście ,nie Nokiany a Hankook Ventus v12.

Opublikowano

Uniroyal Rainsport 3 czy Dunlop SP Sport Maxx RT

te drugie około 200-250zł droższe czy warto dopłacić? duża różnica?

uniroyale będą głośne.

Dlaczego? Moje nie są.

Opublikowano

Jakie masz teraz nokiany że chcesz je zmienić?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Poprawiłem już w poście ,nie Nokiany a Hankook Ventus v12.

:thumbup:

Uniroyal Rainsport 3 czy Dunlop SP Sport Maxx RT

te drugie około 200-250zł droższe czy warto dopłacić? duża różnica?

uniroyale będą głośne.

Dlaczego? Moje nie są.

Pewnie miał namyśli UR 2

Opublikowano

Panowie które opony beda lepsze vredestein ultrac sessanta czy toyo proxes t1r?

Cena na polskihurtopon.pl bardzo zblizona za 18-tke 225/40

Sessanta 344zł a Toyo 350zł

Które byście wybrali?

Opublikowano

Witam,

Poszukuje opon letnich do rozważenia dwa rozmiary 225/40/18 lub 235/40/18

Moje typy:

Bridgestone Potenza S001

Dunlop SP SportMaxx RT

Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Jakieś doświadczenia z tymi modelami? Będę wdzięczny za wasze opinie.

Edytowane przez hutch1

Opublikowano

Panowie które opony beda lepsze vredestein ultrac sessanta czy toyo proxes t1r?

Cena na polskihurtopon.pl bardzo zblizona za 18-tke 225/40

Sessanta 344zł a Toyo 350zł

Które byście wybrali?

Kolego do Avanta nie polecam tego modelu vredesteina. W nieobciążonym szybko się wyząbkowały.

Ja dołożyłem pare złotych i za 400zł/szt już są te z najwyższej półki jak Conti Dunlop itp.

Edytowane przez julo23

Opublikowano

To jakie konkretnie kapcie mógłbyś polecić w takich pieniadzach?

Felga ma 8.5j szerokości opona 225 ułoży się na niej równo tzn. zeby nie było zadnego naciągu?

Opublikowano

Sessanta 344zł a Toyo 350zł
Toyo 18 za te pieniądze? ja dwa lata temu kupiłem toyo proxes T1 sport 225/17/50 za 470zł szt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.