Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 3.0Q ASN Avant by Lang


Langista

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego roku dużo sie będzie zmieniać, bo i plany spore :

- kolor licznik

- moduł BT i zestaw głośnomówiący 

- RNS-E

- środkowy tunel pod RNS-E z podłokietnikiem

- wymiana tulei w tylnym zawieszeniu na poliuretany wraz z malowaniem proszkowym wszystkich elementów

Jak się uda oczywiście do końca roku wyrobić czasowo z modyfikacjami to wpadnie jeszcze :

- wymiana zawieszenia (jeszcze nie wiem konkretnie czy KW czy Eibach)

- dedykowany układ wydechowy

- wyciszenie kabiny matami bitumicznymi

 

W dalekich, dalekich planach jest pomodzenie czegoś w silniku, bo na bank można więcej z tego piecyka wycisnąć poprzez inne wtryski i jakieś modyfikacje dolotu, a że 'dogania' mnie wymiana uszczelniaczy zaworowych to i głowice lekko by się zmodyfikowało (polerowanie zaworów, porting itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

W dalekich, dalekich planach jest pomodzenie czegoś w silniku, bo na bank można więcej z tego piecyka wycisnąć

Widziałem temat gdzie w 2.8 v6 chłopak po modyfikacji dolotu oraz wydechu zrobił prawie 20 dodatkowych koni,przy LPG można trochę osiągnąć zmieniając opóźnienie zapłonu. Asn mniej bezpieczny przy takich modach,materiały już nie te co w poprzednich v6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie są takie wytrzymałe ale mam w zakładkach projekt asn z podwójnym turbo na seryjnym bloku. Chłopaki z Duńskiej firmy wycisnęli z niego 460 kuca, mnie wystarczyło by troszkę więcej niuta i może 20-30 koni, co by ożywić ten silnik :D Ale to są jak na razie tak luźne plany, że moga być bardzo łatwo odłożone w zapomnienie, jak przy wymianie uszczelniaczy zaworowych okaże się, że któryś z cylindrów zaczyna sobie pękać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne prezenty czekają :D Może nawet uda się to za jednym razem założyćIMG_20210319_200354.jpg

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Langista napisał:

Kolejne prezenty czekają :D Może nawet uda się to za jednym razem założyć

No Panieeee...piętrzą się prawie po sufit ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pila24 napisał:

No Panieeee...piętrzą się prawie po sufit ?

Ty to zacząłeś ?

14 minut temu, george napisał:

Cóż tam czai się na horyzoncie?

System Bose, licznik kolor i zestaw głośnomówiący z BT od @pila24 , RNS-E od @dekiel 13, tunel 2 din i podłokietnik od @michal11221 ?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę że tam jest więcej gratów niż wymienione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no są jeszcze piny do zarobienia, moduł GPS i zestaw torxów i spline'ów z YATO, bo w przecenie były a bez tego jak bez ręki ? no i klimatronik oczywiście, tylko poza forum kupiłem bo nikt tu nie miał 2 din z grzanymi stołkami ?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz miał co robić na urlopie,oby nie waliło co 15 minut śniegiem jak dziś u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Langista napisał:

System Bose, licznik kolor i zestaw głośnomówiący z BT od @pila24 , RNS-E od @dekiel 13, tunel 2 din i podłokietnik od @michal11221 ?

:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pila24 napisał:

To będziesz miał co robić na urlopie,oby nie waliło co 15 minut śniegiem jak dziś u mnie.

Nie, nie co 15 minut, nawala ciągle, bez ustanku ? czasami tylko trochę zwolni żeby później kontynuować sypanie. Najlepsze jest to, że u kumpli byłem i auto mi odświeżyli po zimie, do tego wosk z Enzo - piękna robota. Kilka km od nich zaczął sypać śnieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

no i klimatronik oczywiście, tylko poza forum kupiłem bo nikt tu nie miał 2 din z grzanymi stołkami ?

Ogarnąc ładny 1 DIN z grzanymi stołkami, to jest dopiero wyzwanie. Na szczęście @giemar miał taki. :) Prezentuję się jak nowy. To innego auta, mój 2 DIN z grzaniem jest w ładnym stanie.

4 godziny temu, Langista napisał:

System Bose, licznik kolor i zestaw głośnomówiący z BT od @pila24 , RNS-E od @dekiel 13, tunel 2 din i podłokietnik od @michal11221 ?

Chodzi mi po głowie kiera MF w B7, tempomat, RNS-E i nowszy moduł BT. Nasuwają mi się 2 pytania...

1. Czy mając emulator WEFA połączony z RNS-E w trakcie połączenia przychodzącego zostanie przerwane odtwarzanie z pena na rzecz połączenia w zestawie fabrycznym? 

2. Mając nawi w zegar coś jeszcze musiałbym dokładać, aby działało poprawnie?

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, george napisał:

1. Czy mając emulator WEFA połączony z RNS-E w trakcie połączenia przychodzącego zostanie przerwane odtwarzanie z pena na rzecz połączenia w zestawie fabrycznym? 

2. Mając nawi w zegar coś jeszcze musiałbym dokładać, aby działało poprawnie?

1. Tak,telefon ma wówczas priorytet i każde źródło dźwięku zostaje wstrzymane na czas połączenia.

2. Jak dokładasz rnse to odłącz te navi zegarowe. Rnse wówczas będzie przekazywał dane do fis podczas nawigowania.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble 345 ładnie wypełniają felgę. Ładny efekt prac. :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie działasz przy aucie. Przeczytałem cały Twój temat, prace wykonane na plus. Z zewnątrz przydało by się pomalować dolne dokładki w kolor nadwozia i już było by naprawdę fajnie.

Jak byś coś potrzebował z tylnym zawieszeniem to pisz, robiłem u siebie wszystko od a do z. (Coś tam u mnie w wątku o aucie jest wspomniane i jakieś foty też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ten urlop działać, czyli całe zawieszenie w dół, sanki do piaskowania i malowania proszkowego, wahacze to samo. Do tego cały zestaw poliuretanów i było by ideolo, no ale realia są brutalne dla wszystkich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczyna się coś dziać ??

Przegladanie tematów innych aut na forum to jest dopiero motywator do dalszego działania i gromadzenia części ? zawsze się zaczyna, że nie, że utrzymać serię itd... A z czasem u każdego wychodzi tłusty projekt, lepiej wyposażony niż niektóre nowe auta hehe

Będę zaglądał ?

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...