Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym tu widział jeszcze chromy na grilu, podobno są tanie w aso

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, karolek_ust napisał:

A co planujesz grubszego

Turbo, pompa hpfp, dyfuzor i lotka ecs tuning i kieeedyś tam fotele. Grubsze mody jakoś na kwiecień/maj planuje

Opublikowano

 Czego chcesz suszarke

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, karolek_ust napisał:

 Czego chcesz suszarke

Pewnie stanie na k04-064 :)

Opublikowano
  • Autor

PPF melduje się na masce, kamyki już nie będą straszne. :banan:

Usługa niestety poza ASO. 

20210213_194253.jpg

Opublikowano
26 minut temu, gagat3k napisał:

PPF melduje się na masce, kamyki już nie będą straszne. :banan:

Usługa niestety poza ASO. 

20210213_194253.jpg

A no teraz to będzie chroniona. A co w aso była opcja tylko całej maski nie częściowo

Opublikowano

Poza aso?? nikt ci nie uwierzy, bez sensu robota:facepalm::D

Opublikowano

Ładna a4, takie pytanie co Wy z tym aso? ?. Ja w aso to kupuję tylko części a wymieniam u sprawdzonego od lat mechanika. W ramach ciekawostki za wymianę rozrządu Aso policzyłi mi niedawno 2200zl plus części 1500zl. U mechanika wymieniłem za 2100 zł z częściami - oczywiście kupionymi w aso. Nie widzę sensu przepłacać za usługę dla pieczątki aso, wystarczy pieczątka warsztatu. No chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy to ok. ?. Chociaż jak bym miał za dużo kasy to napewno a4 bym nie jeździł. ?

Opublikowano

To był taki żart przecież :)

Opublikowano
2 minuty temu, Tomafx napisał:

Ładna a4, takie pytanie co Wy z tym aso? ?. Ja w aso to kupuję tylko części a wymieniam u sprawdzonego od lat mechanika. W ramach ciekawostki za wymianę rozrządu Aso policzyłi mi niedawno 2200zl plus części 1500zl. U mechanika wymieniłem za 2100 zł z częściami - oczywiście kupionymi w aso. Nie widzę sensu przepłacać za usługę dla pieczątki aso, wystarczy pieczątka warsztatu. No chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy to ok. ?. Chociaż jak bym miał za dużo kasy to napewno a4 bym nie jeździł. ?

Wpisz sobie "Moja Piękność" w wyszukiwarce i się wtajemniczaj bo inaczej nie zrozumiejoooo:wink:

Opublikowano
17 minut temu, wampir napisał:

To był taki żart przecież :)

??

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Tomafx napisał:

Ładna a4, takie pytanie co Wy z tym aso? ?. Ja w aso to kupuję tylko części a wymieniam u sprawdzonego od lat mechanika. W ramach ciekawostki za wymianę rozrządu Aso policzyłi mi niedawno 2200zl plus części 1500zl. U mechanika wymieniłem za 2100 zł z częściami - oczywiście kupionymi w aso. Nie widzę sensu przepłacać za usługę dla pieczątki aso, wystarczy pieczątka warsztatu. No chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy to ok. ?. Chociaż jak bym miał za dużo kasy to napewno a4 bym nie jeździł. ?

kolega już napisał gdzie musisz zajrzeć, ale z Tobą się zgadzam. ? po prostu niektórzy na forum nawet nakładki na pedały montują w ASO ?

Opublikowano

Nie kazdy ma wiedze, umiejetnosci, mozliwosci czy chęci aby montowac samemu.

Chca to robią to w ASO lub gdziekolwiek, nie ma co dorabiac do tego ideologi

Opublikowano

Dokładnie zgadzam się ze wszystkimi, ale 2200 zł w aso za robotę a 600 poza aso to duuuuuża różnica. Każdy robi jak uważa, oczywista oczywistość. 

Opublikowano

Do nas do aso nawet koła przyjeżdzają pompować co niektórzy?

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Do nas do aso nawet koła przyjeżdzają pompować co niektórzy?

Jeszcze trochę i ASO będzie otwierać drzwi... :grin:

Opublikowano

Widzę, że 'niezła nagonka' na to ASO się zrobiła, całkowicie bezsensowne dyskusje, ale kto co lubi :wink:

Wracając do właściwego tematu - sam kleiłeś PPF na maskę ?

Jestem ciekaw jak będzie z użytkowaniem itd. ( np. gromadzenie brudu na krawędzi)

Sam zrobiłem ostatnio lampy i jestem pod wrażeniem tego wynalazku :)

Opublikowano
21 godzin temu, Tomafx napisał:

Ładna a4, takie pytanie co Wy z tym aso? ?. Ja w aso to kupuję tylko części a wymieniam u sprawdzonego od lat mechanika. W ramach ciekawostki za wymianę rozrządu Aso policzyłi mi niedawno 2200zl plus części 1500zl. U mechanika wymieniłem za 2100 zł z częściami - oczywiście kupionymi w aso. Nie widzę sensu przepłacać za usługę dla pieczątki aso, wystarczy pieczątka warsztatu. No chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy to ok. ?. Chociaż jak bym miał za dużo kasy to napewno a4 bym nie jeździł. ?

Kupując auto chcesz mieć pieczątki w zeszycie z ASO i wpisy w bazie danych. Prawda?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, michu10 napisał:

Widzę, że 'niezła nagonka' na to ASO się zrobiła, całkowicie bezsensowne dyskusje, ale kto co lubi :wink:

Wracając do właściwego tematu - sam kleiłeś PPF na maskę ?

Jestem ciekaw jak będzie z użytkowaniem itd. ( np. gromadzenie brudu na krawędzi)

Sam zrobiłem ostatnio lampy i jestem pod wrażeniem tego wynalazku :)

 

Lampy przód i tył robiłem sam, ale maski już nie. Prosiłem o wycenę jednej firmy na taki kawałek ppf'a to za samą folię chcieli 330 netto. Chłopak, który mi to oklejał zrobił na foli Cliff Design za 200 brutto. w planach jest jeszcze dach w ppf czarny połysk oraz słupki a, słupki drzwi, lusterka, carbonowy spoiler zderzaka i miejsca pod klamkami w bezbarwnym. Na wiosnę może też cały przedni zderzak ?

Chyba, że a4 pójdzie na sprzedaż, bo myślę nad zmianą 

 

 

Co do dyskusji o ASO, to mnie już nie obchodzi, ale większy ruch się robi. Algorytm jak na yt. Widzi jakąś frazę i więcej ludzi wchodzi ???

Edytowane przez gagat3k

Opublikowano

Zmiana auta a co w planach A6 C7 czy coś innego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.