Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poczekajmy aż twórca sie wypowie :gwizdanie:

Opublikowano

Tak - trzeba wiercić... Otwór a raczej otworek 2,5mm - krawędzie wywierconego otworu najlepiej zabezpieczyc jakimś lakierem zaraz po wykonaniu. U mnie od pół roku nic się dzieje - dzisiaj miałem okazję sprawdzić :> Wiem, że niektórych boli robienie czegokolwiek za pomocą wiertarki przy swojej "niuni", ale nawet gdyby zaszła potrzeba zmiany znaczka na wcześniejszy, to znaczek w pełni zasłania wywiercony otworek a poza tym... miłość wymaga poświęceń (jakoś tak) :)

Opublikowano

szczerze mowiac mylalem ze wyjdzie z tego projektu jakis "badziew", ale milo mnie zaskoczyles :hi: pogratulowac inwencji :)

Opublikowano

OMFG :shocked: Nie spodziewałem się, ten znaczek jest :kox::notworthy: Chyba się skuszę, chociaż muszę dojrzeć do kolejnej decyzji o cięciu blachy :tongue4:

Opublikowano

Tomi , zakładaj nowy temat w gadżety klubowe.............. :naughty:

Opublikowano

nikt nie odpowiedział czy do wszystkich modeli da radę to zamontować (B5-7, a nawet 8 :kox:)

Opublikowano

Blachę da radę wiercić nawet w...B52 :naughty::decayed:

Bardzo ciekawy prodżekt :good:

czy w dzień wygląd tego emblematu jest mocno "plastikowy"?

Opublikowano

W moim przypadku nie załoze tego ponieważ mieszkam w bloku w małej mieścinie, wystarczyło by wyjechać ze 2 razy wieczorem aby ktoś zauwazył i po tygodniu miałbym tylko dziure w klapie po znaczku ;( albo ewentualnie połamany znaczek na ziemi :wallbash:

Ale projekt jest konkretny :kox: jak bym miał garaż to bym nabrał :naughty:

Opublikowano

No trzeba przyznać efekt powalający.

Mimo, że są to diodki na aucie - wygląda tak niesamowicie, że na pewno nie jest na jednej półce z choinkami i blue diodkami w reflektorach. A jeśli wyłączone wygląda na ori to kox.

Wszystko pięknie, ale nikt nie poruszył najważniejszego IMHO tematu - legalności takiego bajeru.

Przecież jest to trzecie światło STOP, a niehomologowane światło jest niedozwolone i albo pan policjant każe nam to ściągać - albo jak przywali w nas jakiś koleś i powie, że się zapatrzył na znaczek to już jest podstawa do niewypłacenia kasy z ubezpieczalni...

Opublikowano

No trzeba przyznać efekt powalający.

Mimo, że są to diodki na aucie - wygląda tak niesamowicie, że na pewno nie jest na jednej półce z choinkami i blue diodkami w reflektorach. A jeśli wyłączone wygląda na ori to kox.

Wszystko pięknie, ale nikt nie poruszył najważniejszego IMHO tematu - legalności takiego bajeru.

Przecież jest to trzecie światło STOP, a niehomologowane światło jest niedozwolone i albo pan policjant każe nam to ściągać - albo jak przywali w nas jakiś koleś i powie, że się zapatrzył na znaczek to już jest podstawa do niewypłacenia kasy z ubezpieczalni...

nie możemy chyba tego zaliczyć do trzeciego stopu..jak Tomi robił fotki to standardowy trzeci stop sie nie swiecił. Na upartego ktoś może powiedzieć ze to pozycyjne (świeci stale). Ciekawe własnie jak to wygląda w świetle prawa :mysli:

Opublikowano

Mozna zrobic osobny wlacznik i tyle.. :)

Opublikowano

No ciekawe to jest :good: masz fotki jak dokładnie to montowałeś?

Opublikowano

No, no :mysli: A jeszcze przed Nowym Rokiem się zaskoczyłem :>

Taki projekt, innowacyjny i wykonany! Do końca ! Brawo !!

No to co.. Po odbiorze sztuki jedziemy z przodem ? :naughty: Barwa 6000K ? :kox:

Opublikowano

czy w dzień wygląd tego emblematu jest mocno "plastikowy"?

patrz post nr 1...

Opublikowano

tomi76 jak z wymiarami znaczka ?

no i w 2009r podjadę do ciebie , lukne na te cudo i chyba się zdecyduję . :good:

Opublikowano

tomi76 gratuluje wygląda mega ślicznie :slina:

jak będziesz to rozprowadzał to ja bym poprosił uno sztukę :notworthy:

Opublikowano

Zrobcie zdjecia tego Bialego co ma byc na przod :) to by byl czad :) mam nadzieje ze nie bedzie wyglodalo jak festyn :)

Opublikowano

Efekt :kox: , ale z nadgorliwym policjantem nie przejdzie... Przeciez kazde światło na aucie musi mieć homologacje prawda?

Opublikowano

bardzo efektowny efekt końcowy :good: gratuluje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.