Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po prostu ręce opadają. Człowiek wkłada tyle pracy i pieniędzy, żeby ten samochód fajnie wyglądał, a przyjdzie jakiś zgorzkniały typ i wyładuje swoją frustrację rysując kluczykiem czyjeś auto. Najbardziej boli to, że 3 miesiące temu było wszystko malowane ehh.. :facepalm:

Za tydzień wracam do domu, to będę próbował ogarnąć to polerką, ale nie nastawiam się na jakieś cuda, bo te rysy są dosyć głębokie i czuć je pod paznokciem

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

To jest chora zazdrość...eh co za ludzie...

To jest zwykła głupota. Kraj chorych ludzi.

Po spędzeniu ponad 11 lat za murami wiem co mówię... Nie, nie jako pensjonariusz :D

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Przykra sprawa...autko odpicowane to już komuśs przeszkadzało mi ostatnio ktoś zwinął zaslepke okrągłą z alusa. 

Edytowane przez lukaszbass

Opublikowano
2 godziny temu, lukaszbass napisał:

Przykra sprawa...autko odpicowane to już komuśs przeszkadzało mi ostatnio ktoś zwinął zaslepke okrągłą z alusa. 

To akurat mega 'chodliwy' towar, kradną je na potęgę..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wielka szepcąca rysa zniknęła prawie w całości dzięki @KiziorDZN :drinks: 

Na drzwiach pasażera bez zaprawki raczej się nie obejdzie. Teraz żeby ją zobaczyć trzeba się dobrze przyjrzeć, więc już nie patrzę na auto z wielkim wkurwem :grin:IMG_20211128_130150.thumb.jpg.f5b98fea57e1077064245ddda37d7064.jpgIMG_20211128_130159.thumb.jpg.bc1d23f5b6b093933d7526ba6c3e7ceb.jpg

Dodatkowo wpadły cupholdery z chromowanymi listewkami :cheesy:

IMG_20211128_133359.thumb.jpg.41264e849f25555bd7548e5a33bfc2e2.jpg

Opublikowano

Polerką nie byłem w stanie tego ruszyć, dopiero papierami P2000 udało się to "jako tako" wyprowadzić. Daleko do ideału ale już klaru brakuje żeby ciąć. W dwóch miejscach napastnik się postarał i mocniej przycisnął :decayed:

Trochę lipa bo za mała szkoda, żeby lakierować całość i za duża żeby to ruszyć papierem/polerką.

Opublikowano

esp kde?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pety k napisał:

esp kde?

Wypiąłem przycisk i schowałem go za cupholderem, bo i tak go nie używam :decayed:

Opublikowano

:doh::D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Światełka świąteczne założone :grin: 

Na razie podświetliłem tylko dekory w drzwiach i wzmocniłem trochę oświetlenie klamek, bo ori było zbyt delikatne. Przedni dekor też będzie podświetlony, ale dopiero na wiosnę, teraz za zimno żeby dłubać w aucie na dworze :decayed:received_1551629168539626.jpeg.58f1528410619bd6fc0aeef5b31d491e.jpegreceived_654269462370633.jpeg.6d0e93669c6fb8e5e14203d882491380.jpeg

Opublikowano
Godzinę temu, dedpad napisał:

Światełka świąteczne założone :grin: 

Na razie podświetliłem tylko dekory w drzwiach i wzmocniłem trochę oświetlenie klamek, bo ori było zbyt delikatne. Przedni dekor też będzie podświetlony, ale dopiero na wiosnę, teraz za zimno żeby dłubać w aucie na dworze :decayed:received_1551629168539626.jpeg.58f1528410619bd6fc0aeef5b31d491e.jpegreceived_654269462370633.jpeg.6d0e93669c6fb8e5e14203d882491380.jpeg

Tez planuje u siebie założyć takie oświetlenie w dekory , podoba mi się bardzo :wub:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, seboll2 napisał:

Tez planuje u siebie założyć takie oświetlenie w dekory , podoba mi się bardzo :wub:

Polecam, w nocy daje bardzo fajny efekt. Z przednim dekorem będzie miodzio :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Noworoczna redukcja masy :decayed:

Klamki RS4 B7 :drool3:IMG_20220103_121846.thumb.jpg.5d79f20f47716d30cc50cef8394c27a8.jpg

IMG_20220104_124328.thumb.jpg.2329a539a35521c416309c73be78f4a8.jpg

IMG_20220104_124343.thumb.jpg.de26b20c085b4ebf1385d863342a08bd.jpg

Opublikowano

Działają Ci niezależne blokowanie szyb z tyłu?

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Ivanek napisał:

Działają Ci niezależne blokowanie szyb z tyłu?

Niestety nie, chociaż i tak bym tego pewnie nigdy nie użył :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadnie nowa gałka z audi TT 8S. Pojedzie razem z kierownicą na obszycie.IMG_20220115_132806.thumb.jpg.81437f1614201bd9e78ab3e5ee48a185.jpg

Ładna z nich para :decayed:IMG_20220114_121926.thumb.jpg.d25e774e957c5e09a92ca5238e5664c7.jpg

Opublikowano

Przyjemny zestaw :)

Opublikowano

Klawo będzie, zakładaj graty. :thumbup1:

Opublikowano

Kierownica z A3 8V?

Patrząc na Twoje auto przekonałem się, że ten wzór, który masz na zimę dobre wygląda a jest łatwy do utrzymania czystości - zaleta felgi o małej ilości ramion.

Edytowane przez george

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.