Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poleca ktoś coś w okolicach krakowa lub bielska? vtech wiem, że masówka, a może compsport? są w krakowie i w bielsku. widziałem też Ładyga Serwis w Krakowie, niby opinie pozytywne, ktoś korzystał z ich usług?

mam 1.8t bex z fmic i downpipe i trzeba w końcu mapke robić. dodam, że będzie lpg.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
17 godzin temu, Noix napisał:

Witam, poleca ktoś coś w okolicach krakowa lub bielska? vtech wiem, że masówka, a może compsport? są w krakowie i w bielsku. widziałem też Ładyga Serwis w Krakowie, niby opinie pozytywne, ktoś korzystał z ich usług?

mam 1.8t bex z fmic i downpipe i trzeba w końcu mapke robić. dodam, że będzie lpg.

jedź do Daniela z TTC Kraków. On Ci to ogarnie jak należy.

Mojego AFN na różnych stage'ch stroił i Daniel i Gregor10, obu polecam. Kwestia gdzie masz bliżej

Edytowane przez radimm

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ku przestrodze trzymać się z daleka od VTG, ale to tak daleko jak tylko się da.

Polecić mogę Pachura Moto Center, R-Performance, Tune-UP, Sportmile.

Opublikowano

lol... super rady, nie korzystałem ale polecić mogę ;]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co polecicie dla okolic Zielonej Góry? Wrocław, Poznań, Szczecin - ten promień. Zależy mi żeby z LPG to grało dobrze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Obornik Śląskie VAG Tune. Kilka kilometrów od Wrocławia. Ziomek pracował (chyba współwłaściciel) w ECU Projekt we Wrocławiu. Jest jeszcze Profi Turbo na Milickiej we Wrocławiu, ale oni chyba tylko diesle.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie kogo w opolskim(okolice Opola) badz w pobliżu polecicie żeby dodać mojemu AVF troche wigoru ? Silniczek seria ;) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, korzystając z tego że jestem w PL chciałbym zrobić chipa w swojej b7 1.8t quattro 163km BFB. Kogo możecie polecić do 250km od Szczecina? Tutaj niestety nie ma nikogo wartego uwagi a 1500zł to troszeczkę za dużo. Nie zależy mi na hamowni ważne żeby w Logach się wszystko zgadzało.

Edytowane przez orionek65

Opublikowano

Pytales Leo ile by skasowal???

Opublikowano

Ja dorzucę coś od siebie, polecam z całego serca POWER-DIAG Wałbrzych :)

Opublikowano

Zna ktoś albo słyszał o gościu z Zielonej Góry / Sławy na którego wołają Mike? Ponoć robi programy dla innych firm np.  MAXPERFORMANCE Gorzów Wielkopolski / Hamownia Gorzów i ceny ma bardzo bardzo przystępne nie wiem czy nie za bardzo.

Opublikowano

Cześć! 

Audi SQ7 2017 rok 

Kto najlepszy w PL lub okolice Poznania? 

Opublikowano
1 godzinę temu, dixon_ns napisał:

Cześć! 

Audi SQ7 2017 rok 

Kto najlepszy w PL lub okolice Poznania? 

Okolice Poznania, warto chociaż zadzwonić.

http://www.dyno.pl/firma.html

 

Edytowane przez duzy616

Opublikowano
W dniu 6.11.2018 o 16:07, duzy616 napisał:

Okolice Poznania, warto chociaż zadzwonić.

http://www.dyno.pl/firma.html

 

Dzięki za podpowiedź, wezmę pod uwagę! ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Hej, jaką firmę z Warszawy polecacie? Ktoś robił program w ostatnim czasie i może kogoś polecić? 

Opublikowano

Patryk,

W Wawie godny polecenia jest R-Performance na Mineralnej. Mają duże doświadczenie z autami z grupy VW. Godni polecenia,

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja polecam forumowego kolegę Łukasz13. Ogarnął mi program w A3 8L 1.8t, oraz ogarnął wylaczenie sondy w S3 mojego kolegi. Wszystko zdalnie, rzeczowo i w dobrej kasie. Zawsze również podpowie co może być nie tak z autem. Polecam, napewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług. 

Opublikowano
W dniu 13.01.2019 o 23:29, black4 napisał:

Patryk,

W Wawie godny polecenia jest R-Performance na Mineralnej. Mają duże doświadczenie z autami z grupy VW. Godni polecenia,

Pozdrawiam

Potwierdzam.  ?

Opublikowano

Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa?
Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.

Opublikowano
16 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa?
Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.

Jedź do Jasła do Gregor10. Zrobił najwięcej 1.8t na forum i ogarnie Ci wszystko. Ludzie z Gdańska do niego jeżdżą. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.