Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Białystok - Adrian's Tune, Warszawa lub okolice Węgrowa WWE Tuning.

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej! Czy ktos zna i ma jakies doswiatczenie z GTi Performance Martin Majewski w Raciborzu? dziekuje

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kogo polecacie do zawiruswania A4 B8 2.0 TDI Allrad. Lubuskie Wielkopolskie lub Dolnośląskie ? 

Opublikowano
23 godziny temu, GRESTA88 napisał:

Kogo polecacie do zawiruswania A4 B8 2.0 TDI Allrad. Lubuskie Wielkopolskie lub Dolnośląskie ? 

@Jarol , ale to Śląsk.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, kogo byście polecili do 1.8t na Podkarpaciu ( oprócz gregora10.pl) lub w pobliżu? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.12.2022 o 19:11, r7adek napisał(a):

Witam, kogo byście polecili do 1.8t na Podkarpaciu ( oprócz gregora10.pl) lub w pobliżu? 

A Gregor to robi jeszcze stare auta? Z tego co mi wiadomo po 2008 roku tylko.

Opublikowano

Nie robi, a z resztą za tyle co woła to ze trzy 1.8t by zrobił u "normalnego" tunera. 

Opublikowano

Mamy w ogóle kogoś na forum kto robi nowsze diesle? A6 3.0TDI po 2011 roku w jakichś sensownych pieniądzach?

Opublikowano
4 minuty temu, Emejcz napisał(a):

Mamy w ogóle kogoś na forum kto robi nowsze diesle? A6 3.0TDI po 2011 roku w jakichś sensownych pieniądzach?

Pytaj @Daron7

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
27 minut temu, Emejcz napisał(a):

Mamy w ogóle kogoś na forum kto robi nowsze diesle? A6 3.0TDI po 2011 roku w jakichś sensownych pieniądzach?

G-LABie na Rokicińskiej albo TC-Performance na Demokratycznej? 

 @Łukasz13 jest znany z rzetelnego podejścia w 1,8 T. Z resztą chyba Twoje ex B7 było strojone u niego, ale nie wiem czy trudni się dieslami.

Edytowane przez george

Opublikowano
4 godziny temu, DubixPL napisał(a):

A Gregor to robi jeszcze stare auta? Z tego co mi wiadomo po 2008 roku tylko.

Dlatego pytałem o innych.

Opublikowano
4 minuty temu, r7adek napisał(a):

Dlatego pytałem o innych.

W Nowym Sączu jest ArkadioGarage. Sam ma chyba 1,8 T w B6.

Opublikowano
1 godzinę temu, r7adek napisał(a):

Dlatego pytałem o innych.

Masz tu na forum kolegów którzy to robią zdalnie. Potrzebujesz tylko jakiś interfejs diagnostyczny i kabel żeby zgrać/wgrać soft.

Opublikowano
28 minut temu, pelonek1 napisał(a):

Masz tu na forum kolegów którzy to robią zdalnie. Potrzebujesz tylko jakiś interfejs diagnostyczny i kabel żeby zgrać/wgrać soft.

Wolę podjechać nawet te kilkaset km, niż w ten sposób to robić.

Opublikowano
Teraz, r7adek napisał(a):

Wolę podjechać nawet te kilkaset km, niż w ten sposób to robić.

To jedź do @Łukasz13, zrobi Ci też na miejscu. Polecam.

Opublikowano
59 minut temu, pelonek1 napisał(a):

To jedź do @Łukasz13, zrobi Ci też na miejscu. Polecam.

@soul87 też dłubie 1,8 T.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, szukam dobrego tunera na Dolny Śląsk najlepiej okolice Zgorzelec / Jelenia góra  / Bolesławiec 

 

Oraz jaki byłby przybliżony koszt ( może ktoś robił takie modyfikacje i wie ile wychodzi KM ) 

dla 2.0 Tfsi 211 Quattro  z stock IHI oraz

modyfikacjami ( downpipe , intercooler Fmic , chłodnica s4, K&N ) + chip s-tronic 

 

Opublikowano

Powerdiag, AS-Tune lub RepTune.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

"Mamy w ogóle kogoś na forum kto robi nowsze diesle? A6 3.0TDI po 2011 roku "

 

Zapraszam do kontaktu ze mną zajmuję się strojeniem aut 15 lat. Tomek z Mototronik ( Tarnów )

Edytowane przez Mototronik

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

Kogo polecacie okolice Częstochowy? W sumie to Śląsk, bo zajechać na Katowice to nie problem, a Opole też ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.