Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

możliwe , lezy w garażu , zainteresowany ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dojdzie ze bedziesz na czesci sprzedawal pamietaj rezerwuje carbon i fmic.Pozdro.

te dwa elementy były juz zamówione godzine po tym jak forum obiegła wieść ,ze auto idzie do kasacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbonu nie bierz , przynosi pecha , zostało wyjete z rozbitej Esy , wsadzone w Viagre Raggamana która tez sie zatrzymała na słupie , a teraz u mnie pojeździły 3 miesiące i dzwon. nie bierz ich :thumbdown:

Davids ma na nie chrapke , dałbym mu ale szkoda chłopaka , młody jest , młodą fajna żone ma , nie chce go mieć na sumieniu. no i za daleko do Mysłowic mam zeby jeździć "pocieszać" jego żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Każdy kto jest chętny na moje carbony niech przypomni se ten widok :

dscn0004copy.jpg

Dawid nie sprzedawaj ich :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

możliwe , lezy w garażu , zainteresowany ????

A tak z ciekawosci rzuc na PW koszty :gwizdanie: miesiac temu bym na 100% kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez to że ostatnio na spocik pod Tesco nie wpadłeś :cool1:

Zderzaczek od eSy został ?

możliwe , lezy w garażu , zainteresowany ????

A masz może do tego zderzaka halogeny, bo był bym nimi zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dojdzie ze bedziesz na czesci sprzedawal pamietaj rezerwuje carbon i fmic.Pozdro.

te dwa elementy były juz zamówione godzine po tym jak forum obiegła wieść ,ze auto idzie do kasacji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

carbonu nie bierz , przynosi pecha , zostało wyjete z rozbitej Esy , wsadzone w Viagre Raggamana która tez sie zatrzymała na słupie , a teraz u mnie pojeździły 3 miesiące i dzwon. nie bierz ich :thumbdown:

Davids ma na nie chrapke , dałbym mu ale szkoda chłopaka , młody jest , młodą fajna żone ma , nie chce go mieć na sumieniu. no i za daleko do Mysłowic mam zeby jeździć "pocieszać" jego żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Każdy kto jest chętny na moje carbony niech przypomni se ten widok :

dscn0004copy.jpg

Dawid nie sprzedawaj ich :kox::naughty:

a kiedy byl ten dzwon? bo viagre mialem okazje ogladac na zywo u nastepnego wlasciciela :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie ze zderzakiem sie wstrzymuje , rozważam kupno drugiego 1.8T i tam bym go wsadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie ze zderzakiem sie wstrzymuje , rozważam kupno drugiego 1.8T i tam bym go wsadził

dobrze gada :kox: a nie jakies mitasubiszi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do carbonów :gwizdanie: kupiłem od flayera, jego S była uszkodzona od strony kierowcy :gwizdanie: wsadziłem do siebie i poszła wczoraj felga z tej samej strony :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal jak masz przedni zderzak od S4 ze wszystkim dawaj numer konta i go biore bo jest mi potrzebny na szybkosci:)

byl na allegro za 850zl kompletny :wallbash: :wallbash: przegladam je codziennie i go nie widzialem(byla dobra okazja)[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 21:04_________________________________________________

co do carbonów :gwizdanie: kupiłem od flayera, jego S była uszkodzona od strony kierowcy :gwizdanie: wsadziłem do siebie i poszła wczoraj felga z tej samej strony :polew::kox:

dlatego musisz je sprzedac :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przysyłajcie mi prosze PW odnośnie gratów , no chyba ze ktoś chce kompletny silnik z osprzętem. do 10 września auto stoi w całości , jesli sie nie sprzeda wtedy wywoże i rozbieram. od tego momentu bede sprzedawał klamoty.

wszystko bedzie opisane w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskalowski gdzie regenerowałeś turbinę z parówy?

Turbo serwis - obozowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :decayed:

jak cos biore fele :kox:

czego Ty juz nie kupowales ode mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...