Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi pewno o mój temat z a6klub http://www.a6klub.pl/liczniki-xxx-920-xxx-struktura-eepromu-vt71730.htm

Stary temat już wtedy wyszło że skopiowanie samej mapy nie da nic bo w wielu przypadkach będzie def , trzeba większą część wsadu przekopiowac musisz się pobawić.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie o ten wątek się rozchodziło ;)

U nnie już właśnie działa jak powinno :D

Edytowane przez piter_swisio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może było / ktoś się już pytał i temat do znudzenia lecz chcę wyeliminować 2 kwestie. Audi jest po 2 lifcie.

AD.1 Czy w tym roczniku 1999.05 i posiadając ten licznik (nie ma napisu VDO więc pewnie jaeger)(zdjęcie zapożyczone) licznik....jpg

Immo jest prawdopodobnie poza licznikiem czy w liczniku i czy ciężko będzie o pozyskanie kod immo?

AD.2 Której rozpiski pinów użyć tej od 95 do 97 czy od 98 do 99 ?

Wiem głupie :facepalm: pytania i cięgle nie mam jasnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immo2 w liczniku , jeżeli wkładasz inny licznik to pin starego niepotrzebny , rozpiska 98-99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę chciał wsadzić ten z Full Fis i z elektronicznym zegarkiem ,bo każdy mi mówi że mam polift i stare zegary :) Pin nie będzie mi potrzebny do dodania kluczyków ,bo mam jeden. A w kolejce już się zrobiły +2.

I dzięki za odpowiedz.

Edytowane przez Maxero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodem dostałem jeden kluczyk i dokupiłem drugi z nową pastylką Crypto 48. I przed operacją wymiany licznika lepiej go dodać czy nie? A i posiada ori auto alarm.

Edytowane przez Maxero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie licznika też będziesz musiał zaadaptować immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobię po wymianie już licznika. Przygotowuje się na wiosnę aby zaatakować to już. Pewnie wsad tez muszę zgrać i wgrać do nowego czy wystarczy że dorwę VDO z cyfrowym zegarkiem oraz manetkę ? No i okablowanie poprzestawiam według schematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi wsadami , tak wrzuć wsad z licznika analog z kontrolkami do licznika full fis z elektronicznym zegarkiem....jak myślisz zadziała?

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja napisał ,przecie wsady są różne :facepalm: Czyli montuję jak na schemacie ,dodaje normalnie piloty wraz z immo przypisaniem i powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze chiński FIS przy obecnych mrozach jest srednio czytelny, wyswietlacz robi sie jakby bez kontrastu, u was też tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest możliwość podłaczenie radia blaupunkt london rdm 169 pod fis?,żeby wyświetlało stacje radiowe na fisie?(pełny fis przedliftowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego radia które wyświetli cokolwiek na Fis

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Mam już u siebie Full FIS , wszystko pięknie działa ale nie mam podłączonego ( jeszcze ) przekaźnika spalonych żarówek. Opis jest dla mnie jasny i czytelny także raczej sobie z tym poradzę ale.. mam przekaźnik nr 393 ( zakupiony zresztą od kolegi Banan ) a nie 387 jak w opisie. Czy te przekaźniki są zamienne czy pinout jest taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno to samo , natomiast sprawdziłem jeszcze w Etce i 393 zastępuje 387

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka wariuje, nic znaleźć nie można, więc na beszczela, bez szukania zapytam.

Wymieniał ktoś LED w polifcie? W sumie chyba tylko białe wypadałoby już wymienić.

 

Jeszcze nie rozbierałem i zdjęć nie mam za bardzo, ale cytat przekleję. " The industry standard are SMD types 1206, 0603 and 0805, we currently offer 0603 and 0805. "

 

Edit: Przekaźnik 393 różni się tym od 387, że ma jeszcze dodatkowe wyjście na lampę dodatkowego STOP na LED. 387 obsługuje tylko żarówki.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś od czego jest ta żarówka? Licznik Full Fis 96r

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4347ef2853f46d56

Tak ogólnie mam ją spaloną i chętnie bym ja wymienił, jej napięcie znamionowe to 12v?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten czujnik daje w moim liczniku?
Jasność podswietlenia ustawiam potencjometrem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...