Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie szanownych kolegów. Dziś dokonałem sprawdzenia przebiegu kilometrów w swoim A4 jaki wykonalem na zawieszeniu (tylko wachacze i śróby) MASTER SPORT. Okazało się że przejechałem już 7140 km i jak do tej pory cisza. Nic nie puka i nic nie stuka, naprawde wszystko jest w jak najlepszym porządku. Oczywiście jeżdżę po różnych asfaltowych nawierzchniach (często są to trasy ,,dziurawe") ale zawieszenie spisuje się super. Jestem zadowolony z wachaczy firmy MASTER SPORT. Kogo niestać na LEMFORDERA to polecam MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy przypadkiem przy wymianie wahaczy nie powinno się zmienić amortyzatorów? Może pytanie głupie ale kiedy kiedyś śmigałem mazdą323 wymieniłem w niej sworznie i gałki ale nie zmieniałem rozklekotanych amortyzatorów, to po przejechaniu 1000km musiałem ponownie te elementy wymienić i przy okazji amory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, chyba że na przeglądzie wyszło Ci po 50% skutecznosci.

Zależy też jak bardzo twoje auto jest zmachane, to widać też po środku.

Ja wymieniałem komplet wahaczy, a amory zostały stare

Nie zauważyłem przyspieszonego zużycia.

Pozdro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena bdb okazyjna

na nie których widać rok produkcji 2006

jesli ktos takowe kupił to nich sie wypowie sam sie skusze na takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytajcie nowaka zg on je zakladal ma zawias -60 w dol,wachacze sa ori tylko z roku 2006 ale ori podkreslam mysle ze warto,popytajcie jego bo wiem ze jeszcze ktos bral je ale teraz nie pamietam,cena b.atrakcyjna jakby sie pojawily 3m.c wczesniej sam bym sie skusil a tak dalem 1250zl lecz ze srubami i koncowkami drazkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem ori lemf kpl cały za 1300zł z przesyłka rok produkcji połowa roku 2008 przywiezione prosto z niemiec

wiec świezynka

kupione w sklepie motoryzacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja kupiłem dzis :hi:wahacze master sport na allegro w cenie 549zł z wysyłką zakładam je w następnym tygodniu,zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item543942143_wahacze_oryginal_lemforder_audi_a4_a6_vw_b5_wawa.html

Dolne wahacze 2008 r, góra koniec 2006. Ale są zapakowane w folię więc nic im nie będzie.

Pozdr

można brać jeżdzę na wahaczach od tego sprzedawcy :good: co prawda dopiero 2tys km ale oryginały to oryginały (przynajmniej na takie wyglądają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i panowie i ja od dzis latam na master sportach zobaczymy jak długo.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie musze zakupi zawiaeszenie przodu do mojej A$ kot mi poleci coś co naprawde zakopńczy mój problem ze stukaniem i bardzo nie stabilnym na drodze samochodem... wymienieniłem odtatnio całośc za jakieś małe pinieniądze i ju mnie strzela h... wiec proszę o jakąs podpowiedz .co do dopasowania opon terz prosze o info jakie powinny by dodam ze jest to kombi na 16" felach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie musze zakupi zawiaeszenie przodu do mojej A$ kot mi poleci coś co naprawde zakopńczy mój problem ze stukaniem i bardzo nie stabilnym na drodze samochodem... wymienieniłem odtatnio całośc za jakieś małe pinieniądze i ju mnie strzela h... wiec proszę o jakąs podpowiedz .co do dopasowania opon terz prosze o info jakie powinny by dodam ze jest to kombi na 16" felach

ale piszesz chaotycznie :tongue4:

dzwon albo pisz do TOM77

ona bardzo ciekawe ceny i oryginalne zawieszenia lemfordera

ale jak chcesz miec cos dobrego i pewnego to musisz wyłozyc ponad 1000zł

ja kupiłem i na wiosne bede montował lemfordera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...