Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Aj szkoda myslale, ze podejdzie do a4b6 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aj szkoda myslale, ze podejdzie do a4b6 :/

ja zmieniłęm teraz 2 z 4 przednich wahaczy bo reszta była okej ;)

na TRW

jeździ ktoś ? ile najwiecej na nich zrobiliście ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj szkoda myslale, ze podejdzie do a4b6 :/

ja zmieniłęm teraz 2 z 4 przednich wahaczy bo reszta była okej ;)

na TRW

jeździ ktoś ? ile najwiecej na nich zrobiliście ? ;)

Na TRW myślę że zrobisz dosyć sporo kilometrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po montażu SKV kompletu całego na przód. Póki co ciężko coś powiedzieć, wahacze jak wahacze, wykonanie wydaje się ok. Trochę końcówki drążków kierownicych odbiegają jakościowo od reszty kompletu ale za tą kaske jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po montażu SKV kompletu całego na przód. Póki co ciężko coś powiedzieć, wahacze jak wahacze, wykonanie wydaje się ok. Trochę końcówki drążków kierownicych odbiegają jakościowo od reszty kompletu ale za tą kaske jest jak najbardziej ok.

to znaczy ? ile komplet przód ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to takie szybkie pytanie.... to jesli w dolnych wahaczach roznica pomiedzy a4 b5 a b6 jest tylko w srednicy stozka to czy pasuja te wahacze jakos zamiennie? Bo na allegro sprawa jest zawila i nibyvwzzystkie z b5 pasuja do b6 itp.... i jest wiecej ofert tych do B5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice to stożek + tuleja służąca do mocowania amora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my staramy się prosić o opinię naszych klientów nt wahaczy i dziś dostałem taką wiadomość którą pozwalam sobie przeklepać w całości.

Wahacze RTS passat B5

"Marcinie,

prosiłeś żebym raportował jak spisuje sie zawieszenie ktore od Ciebie bralem, na dzien dzisiejszy zrobilem na nim 65 tys (passat ostatnio troche mniej jezdzi 004.gif ) a jako ze wlasnie wymienialem przekladnie kierownicza to rozpinalem zawias i moge o nim powiedziec pare slow..
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, zero sladow zuzycia zarowno na tulejach gumowych jak i na przegubach kulistych, koncowki drazkow nie maja najmniejszego luzu, sa nadal tak sztywne ze ze ciezko je poruszyc reka (dokladnie jak wtedy gdy je montowalem), zero stukow, auto super sie prowadzi :-)
Polecam te wahacze komu tylko moge bo sa na prawde swietnej jakosci, jestem bardzo zadowolony z zakupu, szczegolnie ze ostatnio jestem zmuszony jezdzic po gorszych jakosciowo drogach a na niskim profilu opony zawieszenie dostaje troche po tylku..
Pozdrawiam
Radek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie zrobicie osobnego wątku, gdzie będą mogły być wpisane zarówno opinie klientów którzy na Master sport zrobili 65000 (jak przypadek powyżej) oraz tych co zrobili 15 000 jak niekiedy przewija się w wypowiedziach? Byłoby to chyba bardziej uczciwe niz cytowanie wybranych użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką kryptoreklame - po prostu napisałem swoją uwagę - czy aż tak razi w oczy że trzeba od razu odpowiadać atakiem?

Ustosunkujcie się po prostu do mojego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie tez to przeciez robie, natomiast moim zdaniem trochę nie fair jest cytowanie "wyrywkowych opinii". Nie bawimy się w cytowanie pozytywnych opinii naszych klientów, oraz nie cytujemy negatywnych opinii jakie oni piszą na temat konkurencji bo w mojej ocenie nie tędy droga.

Jeśli produkt jest dobry i wart swojej ceny to obroni się sam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

przejrzalem troche opinii itd przymierzam sie do wymiany całego zawieszenia z przodu - wszyscy go chwalą ori LEMFORDERA... ale gdzie go kupić? w Inter Cars nie ma... a jak złoże z cześći po rabatach wychodzi 3k...

na allegro jest tylko do modeli B5 i ew do 2002

mam adui A4 B6 1.8 T BEX Avant rocznik 2004, ktoś ma jakieś dojścia zeby kupic Lemfordera ? I jaki to $$ ?

dzięki

Edytowane przez R1Tomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padł mi sworzeń w prawym górnym wahaczu , czytam temat , inne fora , przypadki utraty panowania nad pojazdem po zastosowaniu budżetowych wahaczy - głównie dolnych prosty i banan.

Nie przemawia do mnie cena całego kompletu w cenie 2 bananów LM. Jeśli jestem w błędzie proszę o sprostowanie. Nie chodzi mi o kwestię kiedy zacznie ,,pukać'' tylko o bezpieczeństwo czy przy użyciu chińskich odlewów nie występuje ryzyko pęknięcia i utraty kontroli nad autem.

Mam zamiar zrobić górę obie strony , później dolne wahacze . Jak myślicie , lepiej zrobić na ,,raty'' używając OEM'owych wahaczy czy zainstalować kompletne zachwalane ostatnio MS , SKV , itp

Edytowane przez imr_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja decyzja. Nic się nie dzieje przy tanich wahaczach.

Handlarze działają na podobnej zasadzie. Wystawiają szroty za dwukrotnie wyższą cenę niż są warte, bo wychodzą z założenia, że klient będzie wolał dać więcej, bo wydaje mu się, że kupuje wtedy lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pisze, żeby kupić zawiechę LM "bo jest dobre". OK. Firma znana i ceniona, ale według mnie leci troch na opinii. Do tego czy jest sens kupować zawieszenie za 1700 PLN do 20-letniego samochodu wartego jakieś 3-5 tysięcy? Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie.

Do tego trwałość zawieszenia zależy od stylu jazdy i stanu dróg. Jak ktoś nie umie jeździć to nawet zawiecha LM posypie się po kilku tys.

Pozdrawiam i szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...