Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moog. Jakoś amerykański ale we włoskich rękach. ;-)

http://www.motointegrator.pl/producenci/moog/

http://e-autoparts.pl/zawieszenie-wahacz-c-100_103.html

Dobre, Kager jako dobre części. ;-) Kogoś poje....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Mam pytanie czy używa/używał ktoś wahaczy KAMOKA?? Kurde tak śledzę allegro i za drogie to one nie są a może są lepsze niż Toprany, Kraft czy inne badziewia;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moog. Jakoś amerykański ale we włoskich rękach. ;-)

http://www.motointegrator.pl/producenci/moog/

http://e-autoparts.pl/zawieszenie-wahacz-c-100_103.html

Dobre, Kager jako dobre części. ;-) Kogoś poje....!

Dużą kasa poszła na to żeby wypromować kagera żeby podnieść fote. Niestety chyba się nie uda:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że na nasze drogi tylko Lemforder, w ostateczności Febi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz Wahacze a nie wAHACZE to na 200tys km ..trw pierwszy poszesl w moim pasku przy 240tys chyba(do dzis przy 300 jeden ori sie uchowal) a w exeo lemki przy prawie 140tys sa ori bez sladow zeby cos sie dzialo... "Idealny" zestaw to najtansze amorki kayaba i wahacze w stylu masters i za 2lata max wrocisz do problemu pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz Wahacze a nie wAHACZE to na 200tys km ..trw pierwszy poszesl w moim pasku przy 240tys chyba(do dzis przy 300 jeden ori sie uchowal) a w exeo lemki przy prawie 140tys sa ori bez sladow zeby cos sie dzialo... "Idealny" zestaw to najtansze amorki kayaba i wahacze w stylu masters i za 2lata max wrocisz do problemu pewnie.

Ją pier.dole:facepalm: Amortyzatory kayaba są zle? Ogarnij sie i nie wypisuj glupot. Pewnie dla Ciebie monroe jest na piedestale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te amorki kayaba po okolo 160/szt bralem do paska. Po 50tys moznaby juz je wymienic ponownie... Ori sachsa wytrzymaly grubo ponad 200 tys...w exeo tez ori sachsy maja pod 140tys nabite i jak nowki.Tym co chca autem jeszcze dlugo jezdzic (a nie po 20tys sprzedac auto)odradzam wahacze febi(bratu zaczely skrzypiec) odradzam najtansze amorki kayaba.. Jaka cena taka jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te amorki kayaba po okolo 160/szt bralem do paska. Po 50tys moznaby juz je wymienic ponownie... Ori sachsa wytrzymaly grubo ponad 200 tys...w exeo tez ori sachsy maja pod 140tys nabite i jak nowki.Tym co chca autem jeszcze dlugo jezdzic (a nie po 20tys sprzedac auto)odradzam wahacze febi(bratu zaczely skrzypiec) odradzam najtansze amorki kayaba.. Jaka cena taka jakosc

Sachs z półki w sklepie a ten na którym auto wyjechało z fabryki to trochę inna bajka. Zalozyles nowe amortyzatory to 15letniego passata i myslales pewnie że będzie się prowadził jak B8:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba wariata udajesz..one po prostu slabna w oczach (co roku mam test amorow na przegladzie...juz ori tyl sachca po 300 tys jest lepszy) no sa goowniane te kayaby (to inna jalosc w stosunku do tych poszly z fabryki)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że na nasze drogi tylko Lemforder, w ostateczności Febi ;)
dokladnie wlasnie dzisiaj wymienilem na lema i jestem pod wrazeniem auto sie elegancko prowadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata gwarancji powiadasz. To się zdziwisz. Bo będą żądać faktury z warsztatu i na niego zwala zły montaż. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wstawiłem cały komplet Rts i sprawdzam.

3 lata gwaracji mam na te wachacze.

a co to takiego bo ja 1 raz słysze o takiej firmie .gwarancji to i 5 lat moga dać i co z tego jak ci jej nie uznają bo bedzie "zły montaż " itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lokiszta

Witam dołączę swoje trzy grosze mam założony komplet MS i przejechałem ok.30tys.km na zawieszeniu H&R,oponach 18/40/235 i na razie nic się nie dzieje sztywno jak diabli sam jestem zdziwiony bo to w sumie za 600zł. Jak wytrzymają do 50 tys. to już całkiem będzie bardzo dobrze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Mam pytanie czy używa/używał ktoś wahaczy KAMOKA?? Kurde tak śledzę allegro i za drogie to one nie są a może są lepsze niż Toprany, Kraft czy inne badziewia;-)

Ja śmigam na wahaczach KAMOKA prawie 1,5 roku i powiem tak, tani i bardzo dobry zamiennik. Wahacze te posiadają 2 lata gwarancji a nie jak reszta zestawów tylko rok. Sprzedaliśmy na sklepie w przeciągu 3 lat około 40 zestawów tego zawieszenia i nie mieliśmy reklamacji na ani jeden. Jeżeli chodzi o zestawy Topran, Kraft, Denckermann czy też Racer to totalny badziew i tego nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bujam sie na kamokach i na razie bez problemow. Dzis wlasnie jade na przeglad przy okazji to sie dowiem czy moze cos sie dzieje zlego.. ale objawow jakichkolwiek brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do amorów kayaba montowalem je w swoim oplu i nie narzekam.W swojej audi zalozyłem komplet trw tył jak i przód i przyznam że umywają się do sachs-a.Trw jak i kayba spadły ostro z jakością z tego co słyszałem.Odnośnie wahaczy zdecydowanie lemki albo febi jak pisali poprzednicy na nasze dziurawe drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...