Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja widziałem w czwartek A4 avant B6 szary metalic w niemczech na autostradzie 2, miało podkładki pod tablice a4 klub

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mozna, bo sie pozniej czlowiek stresuje ze misiaki stoja

zgodze sie lepiej zostać na awaryjkach... bo jak mrugam długimi żeby pokazać komuś "załącz światła" to widze ze gość od razu a hamulec... a laski to myślą ze je podrywam a świateł nie załączą ;/
Opublikowano

Kogo widziałem dzisiaj w Warszawie na Wisłostradzie w kierunku Gdańska? Ja jechałem A6 C5 Avant - chciałem pomachać, wcisnąłem się przed gościa, pomrygałem awaryjkami - zero reakcji :blink: - pojechałem tak z kilometr przed nim - dalej nic - a ja też nie jestem incognito bo też mam ramki (AKP) - nacisnąłem więc zadymiacz i papa... a widziałem A4 B5 Avant srebrne na blachach NO z ramkami A4-klub... Przyznać się, kto był taką gapą?? :D

Opublikowano

Ja niestety jestem bez ramek, może się kiedyś w końcu doczekam na kolejną turę i w końcu będę też oznakowany :wink4:

Opublikowano

Kogo widziałem dzisiaj w Warszawie na Wisłostradzie w kierunku Gdańska? Ja jechałem A6 C5 Avant - chciałem pomachać, wcisnąłem się przed gościa, pomrygałem awaryjkami - zero reakcji :blink: - pojechałem tak z kilometr przed nim - dalej nic - a ja też nie jestem incognito bo też mam ramki (AKP) - nacisnąłem więc zadymiacz i papa... a widziałem A4 B5 Avant srebrne na blachach NO z ramkami A4-klub... Przyznać się, kto był taką gapą?? :D

To bylem ja :) :) :), sorki że byłem zamyślony, ale miałem już za sobą trochę km i dziewczyny ciągle truły aby się zatrzymać na siusiu

ostatecznie zatrzymałem się za CPN przy makdonaldsie :oklaski:

Opublikowano

ja w poprzedni czwartek wracając z Niemiec trafiłem na kogoś od nas ale leciał nie Audikiem tylko Peugeotem 307 kombi jakimś ciemnym i gość powiedział coś o Alvaro i coś o Klubie A4 ale już mi uciekł zasięg i się nie zdążyliśmy dogadać... :D

Opublikowano

Kogo widziałem dzisiaj w Warszawie na Wisłostradzie w kierunku Gdańska? Ja jechałem A6 C5 Avant - chciałem pomachać, wcisnąłem się przed gościa, pomrygałem awaryjkami - zero reakcji :blink: - pojechałem tak z kilometr przed nim - dalej nic - a ja też nie jestem incognito bo też mam ramki (AKP) - nacisnąłem więc zadymiacz i papa... a widziałem A4 B5 Avant srebrne na blachach NO z ramkami A4-klub... Przyznać się, kto był taką gapą?? :D

To bylem ja :) :) :), sorki że byłem zamyślony, ale miałem już za sobą trochę km i dziewczyny ciągle truły aby się zatrzymać na siusiu

ostatecznie zatrzymałem się za CPN przy makdonaldsie :oklaski:

Szkoda, że nie miałeś CB... Pozdrawiam! (i podziwiam, że się przyznałeś po moim zaczepnym poście ;-) )

Opublikowano

Kogo widziałem dzisiaj w Warszawie na Wisłostradzie w kierunku Gdańska? Ja jechałem A6 C5 Avant - chciałem pomachać, wcisnąłem się przed gościa, pomrygałem awaryjkami - zero reakcji :blink: - pojechałem tak z kilometr przed nim - dalej nic - a ja też nie jestem incognito bo też mam ramki (AKP) - nacisnąłem więc zadymiacz i papa... a widziałem A4 B5 Avant srebrne na blachach NO z ramkami A4-klub... Przyznać się, kto był taką gapą?? :D

jakis z Olsztyna ... Taktuś po tobie bym się tego nie spodziewał ;)

Opublikowano

ja w poprzedni czwartek wracając z Niemiec trafiłem na kogoś od nas ale leciał nie Audikiem tylko Peugeotem 307 kombi jakimś ciemnym i gość powiedział coś o Alvaro i coś o Klubie A4 ale już mi uciekł zasięg i się nie zdążyliśmy dogadać... :D

A jaka autostradą wracałes?
Opublikowano

ja w poprzedni czwartek wracając z Niemiec trafiłem na kogoś od nas ale leciał nie Audikiem tylko Peugeotem 307 kombi jakimś ciemnym i gość powiedział coś o Alvaro i coś o Klubie A4 ale już mi uciekł zasięg i się nie zdążyliśmy dogadać... :D

A jaka autostradą wracałes?

Alvaro ma czarnulkę

Opublikowano

Ostatnio chyba w sobotę widziałem w Lublinie srebrne S4 w avancie z przednimi lampami: CZARNE ANGEL EYES... To autko stało za mną na światłach z Solidarności na Lubomelską skręcaliśmy ;) Niestety autko nie miało klubowych ramek, więc nie wiedziałem czy to jest klubowicz... Może ktoś z Lublina zna to autko?

Opublikowano

audia4s4 pytasz o auto czy o trasę ?? auto wiesz jakie mam a trasa to : Świecko-Gorzów WLKP-Wałcz-Chojnice-Starogard GD-Stogi Malborskie

Opublikowano

Czy ktoś z forumowiczów nie przejeżdżał dziś przez Bochnie k. Krakowa? Auto jak ma TTom3k tyle że miało naklejke :audi: na boku..

Pozatym, pojawiło się drugie S6 na moim zadupiu! :shocked:

Fajnie było popatrzeć jak śmigały wkółko rynku.. dwa piękne czarne sedany, jeden zrobiony na czarno(lampy przyciemnione, szybki max, fele MAM takie czarne, a drugie chrom edition normalnie.. cuda.. :drool:

Jeździły może 10km/h a potem jedno zero więcej i znikły :P

Ktoś z forum kupił i sie chowa? :P:decayed:

Opublikowano

Niebieskie RS4 "Powered by VTG" naklejka

Skrzyzowanie w Zakręcie (wawa-Lublin-Terespol) - koło Mc Donald's

Data 08.07.2007 około 21:20-21:40, jechaliśmy kawałek za Nim (Ventem) w strone Mińska Maz. - skręciło w lewo na Sulejówek.....

Kto to był ?? :)

Opublikowano

w zeszylm tygodniu lub dwa tyg temu widziane A4 b5 na Zakopiance dokladnie w Gaju ciemne moze nawet czarne (ciemno juz bylo) z ciemna szyba na KONKRETNYCH KSENONKACH!!!! myslealem ze to jakis najnowszy wynalazek Audi jedzie bo tak sie wybijalo z tlumu!!!! moze to ktos z klubowiczow????

Opublikowano

to byl cuber na 6k K :thumbup:

Opublikowano

Murzyn to byla odp do mojego pytanka???? Cuber ma b5 a nie B6???pozdro

Opublikowano

sorki, nie doczytalem, ze to b5, cuber ma B6

Opublikowano

Panowie kto mi zasadził wlepke na środku szyby niedaleko spodka???? Byłem na meczyku oczywiście :afro: przyznać się :dance:

Opublikowano
:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.