Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyja B5 stoi u Rogala :whistling:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj ok 7.50 czarne B6 avant TOS XXXX na łazienkowskim zapie....ał jak głupi pomiędzy samochodami i bez kierunkowskazów spychając inne auta. migał długimi, trąbił:facepalm: ramkę tylko widziałem i naklejkę

Opublikowano

Napewno się pirat nie przyzna:banghead::D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Niektórzy mogą wiedzieć o kogo chodzi :D

Opublikowano
Dzisiaj ok 7.50 czarne B6 avant TOS XXXX na łazienkowskim zapie....ał jak głupi pomiędzy samochodami i bez kierunkowskazów spychając inne auta. migał długimi, trąbił:facepalm: ramkę tylko widziałem i naklejkę

Marcin607 nie ma czarnego Avanta? :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj ok 7.50 czarne B6 avant TOS XXXX na łazienkowskim zapie....ał jak głupi pomiędzy samochodami i bez kierunkowskazów spychając inne auta. migał długimi, trąbił:facepalm: ramkę tylko widziałem i naklejkę

Marcin607 nie ma czarnego Avanta? :decayed:

Ma ale nie sądzę, żeby tak zapitalał....:wink:

Opublikowano

O 9.30 aleje jerozolimskie w stronę Warszawy b7 avant numery WPR ciemne z mocnym silnikiem bo odejście konkretne

Opublikowano

Propozycja odemnie. Naklejki na lusterko zewnętrzne od strony kierowcy. Ten co jedzie z na przeciwka na pewno zwróci uwage czy jedzie klubowicz czy nie.

I jeszcze pytanie poza tematem. Jak włączyć takie cuś w forum, żeby mnie powaidamiało że ktoąś odpisał w moim wątku lub w tym,w którym i ja sie wypowiedziałem?

Opublikowano
Propozycja odemnie. Naklejki na lusterko zewnętrzne od strony kierowcy. Ten co jedzie z na przeciwka na pewno zwróci uwage czy jedzie klubowicz czy nie.

I jeszcze pytanie poza tematem. Jak włączyć takie cuś w forum, żeby mnie powaidamiało że ktoąś odpisał w moim wątku lub w tym,w którym i ja sie wypowiedziałem?

Propozycje i pytania w innym dziale :hi:

Opublikowano
Dzisiaj ok 7.50 czarne B6 avant TOS XXXX na łazienkowskim zapie....ał jak głupi pomiędzy samochodami i bez kierunkowskazów spychając inne auta. migał długimi, trąbił:facepalm: ramkę tylko widziałem i naklejkę

wczoraj około 7.50 na łazienkowskim RS4 b5 avant ciemny RSR stał na poboczu z klubowymi ramkami z tabliczką w rękachz napisem "do domu bo brakło na podtlenek LPG" ale tak zapie....łem że nie zdążyłem wyhamować żeby go zabrać :whistling:

sory :kox:

Opublikowano

Nie mam RS4:facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

masz rację - mała poprawka - prawie RS4 :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Czyje B6 w avancie goniłem dzisiaj na Grunwaldzkiej w Gdańsku? Z tyłu na szybach napis turboelita.pl. Jechałem czarnym A6 C5 :)

Opublikowano
Czyje B6 w avancie goniłem dzisiaj na Grunwaldzkiej w Gdańsku? Z tyłu na szybach napis turboelita.pl. Jechałem czarnym A6 C5 :)

chyba nikt od nas:eusathink:

Opublikowano
w sobotę niska chyba "Anielska" koza pod Tesco:

http://s8.postimage.org/729sh0wm9/koza.jpg

dzisiaj ok 13:30 czarny niski avant b6/7 LPU na al. Kraśnickiej mrugałem awaryjnymi na wysokości szpitala

tym czarnym avantem to ja jechałem, niestety Cię nie zauważyłem, następnym razem będę bardziej zwracał uwagę :wink:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowniczki bordowej poliftowej B5 w Avancie. Numery TOS XXXX.

Opublikowano

Przed chwila na Towarowej czarny avant b6 z ramkami WZ...A. Pozdrowienia dla kierownika

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 15:59 ----------

Dzisiaj przed 9 rano na Łopuszańskiej przed Alejami mijał mnie srebrny avant B6 WY.... Pozdrowienia dla kierownika

Opublikowano

czarne b8 w avancie na WI koło 8.30 między łowiczem, a kutnem

jechało nie za szybko chyba, wyprzedziłem, i jakiś czas leciało sobie za mną złotych 90 :decayed:

ktoś z forum ?

Opublikowano

Wczoraj na szrocie na strazackiej bylem oblookac bo stoja 4xb5 i jedna z nich z klubowa naklejka of course bez blach juz-czerwony avant z 97 roku.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy granatowego B5, spotkanego przed Puławami, dzisiaj, posłałem pozdrowienia na radyjku, ale nie wiem czy doleciały, odezwałbym się wcześniej, ale nie zauważyłem ramek, uwage zwrócila czerwona naklejka na przednim zderzaku, po lewej stronie na dole:-)

Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.