Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

slynne B5 z napisami :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/i_twoja_a4_moze_byc_najwiekszym_brudasem_tej_zimy_konkurs-t22880.15.html

RZ 13*** avant srebrne pomykalo do AUCHAN kolo godz 19.20

Aaa również pozdrawiamy, jechaliśmy małą ekipą do Leroy'a - z wszystkich marketów (o tej godzinie tylko markety były czynne) oni mają najlepsze narzędzia (Neo, Proxxon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj ok 17 godziny na Żwirki i Wigury w kierunku lotniska obtrąbiona B5 z naklejkami i rameczkami klubowymi

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po północy widziany ciemny Avancik zaparkowany na Al.Solidarności(między ul.Orla a PL.Bankowym) z klubowymi rameczkami na WOS..... Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote 19.12. po godzinie 20, ciemna B5 w avancie z wlepa klubowa nr WI150*J na Powązkowskiej w Wawie, kto to był, przyznać mi się szybko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone B5 WA 426XX jeszcze na starych ramkach klubowych namierzone przy wjeździe na Płowiecką. Dziś ok 15:00

Plan był taki że ja cię wyprzedzam i pozdrawiam awaryjnymi :hi: ale zapomniałem o tej wiecznej gigantycznej kałuży pod wiaduktem na lewym pasie :dziura: mój plan wziął w łeb jak wpadłem w nią z niemałą prędkością i zalałem te czyściutkie świąteczne autka jadące prawym pasem, musiałem uciekać bo sytuacja groziła linczem :decayed:

Mam nadzieję że ciebie nie zalałem :gwizdanie:

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 17 na Alejach Jerozolimskich od Zawiszy w strone Centrum granatowe (chyba bo ciemno bylo :)) S4 B5 z duzym logiem A4-klub na nadkolu. Wlasciciel niezle cisnal ten samochod. Dzwiek bajka. Blachy WL. Kto to niech sie przyzna? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 grudnia ok 13.00 mijałem w Końskowoli A4 B5 Avant srebrne klubowe rameczki jechał w kierunku Kurowa. Próbowałem pogadać na CB ale milczał. Kto to?? Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(rav) dziś widziany w Lubartowie chwilę po 14:00 :decayed:

Wyjeżdżał na Lubelską..przeleciałem bordowym Cifem Aero, ale rzuciłem dwa razy awarię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam kierownika a4 widzianą prawie codziennie na osiedlu Villa Nova w Płońsku z naklejką klubową :good:

a to ciekawe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 17 na Alejach Jerozolimskich od Zawiszy w strone Centrum granatowe (chyba bo ciemno bylo :)) S4 B5 z duzym logiem A4-klub na nadkolu. Wlasciciel niezle cisnal ten samochod. Dzwiek bajka. Blachy WL. Kto to niech sie przyzna? :)

aaaa to byłem ja :good:

Dzieki i rózniez pozdrawiam aczkolwiek przyznaje, że nie widzialem Cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...