Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj o 18.00 przez czarnego Avanta o numerach rozpoczynajacych się na WJ, jadącego na klubowych ramkach nie mogłam skręcic z Alei Niepodległości w Madalińskiego :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czarny to nie ja, ale Cie widzialem jak skrecalas w Madalinskiego. Smignalem prawym pasem bo akurat bylo pusto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie Spanky ostatnio na Wynalazek widziałem... :afro:

czasami tam zajeżdzam ... :naughty:

tez Cie widzialem ... jak wyjezdzałes .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szary a nie srobrny sedan to...poziek ;)

nikt inny nie ma mtm z tylu

a jo widzioł wczoraj sedana B6 czornego z emblematami MTM w katowicach na autobahnie

i łyso :polew:

zapomnialem dopisac w ekipie warszawskiej :P

bo z embelamtami mtm to sporo aut jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone B5 sedan - lampy po lifcie, czarny grill bez znaczka.

Godz. ok. 8.40, ul. Lewandów(Zielona Białołęka)/Warszawa, na jednym z zakrętów, więc nie zdążyłem zareagować.

Pozdrawia szare B5 Avant :th:

PS Ładna bryczka. Widziałem już parę razy w tych okolicach, ale do tej pory byłem "nieoramkowany", więc szumu nie robiłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 19.09. godz. ok. 15.30 we Włocławku widziałem A4 - ciemny grantat chyba miał ramki klubowe (zauważyłem w ostatniej chwili) kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym sie pytal o kazde A4, ktore widzialem - czy ktos od nas - to byscie mnie dawno zbanowali za spam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym sie pytal o kazde A4, ktore widzialem - czy ktos od nas - to byscie mnie dawno zbanowali za spam :tongue4:

dlatego pytam tylko o takie ktore widzialem na obcych blachach (spoza mojego woj.) i jest mozliwosc ze to ktos z nas bo ma "cos" przy autku zrobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy kogoś na forum co jechał B6 granatowych, benzyna z okolicy Błoń krakowskich wczoraj?? tyle wiem, numery nie krakowiskie, a wyjeżdżał z okolic Błoń, przepuściłem dziada bo myślałem że to nasz :P A potem popruł ;o

Młody kierownik to myślem że nasz, do tego podniósł ręke i mignął awaryjnymi - na dziękuje, co sie rzadko zdarza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może to nie spotkanie na ulicy ale na parkingu Lublin ul nałęczowska na przeciwko cpn pod WOMP bordowe a4 nasze ramki i naklejka wydech do góry :a4fan:

Pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos z klubowiczow wczorja tj. 23.09.07 w godzinach popoludniwych jechal zakopianka i mocno butowal swoje a4 B6 1.8 T na krakowskich tablichach????

jeździł byś na spoty to byś znał krakusów :foch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac z trasy na naszej autostradzie przy pierwszej bramce wyczaiłem Rs4 B5 czerwone na blachach WX... dogoniłem i zarzuciłem awaryjne ..jechalismy jakis czas razem ... po czym prysł.. :D

to ktos z klubu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege z zielonego stuningowanego A4 z tablicami RMI ktory stal w sobote 22.09.2007 kolo godziny 17 na parkingu przy Carrefur w Tarnowie i dziwnie sie na nas patrzyl.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...