Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pzdr dla kierownika A4 B5 srebrny sedan na WWY, wczoraj stał na swiatlach na Płochocińskiej/Łabiszyńska leciałem busem obklejony MAKRO.

Również pozdrawiam, następnym razem trąb :) latam tą trasą codziennie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w wawie a zaraz potem na światełkach przy złotych tarasach czarna B6 sedan s-line blaszki WSI.....w obu autach klubowe ramki, pozdrowienia dla kierowników :hi:

:polew: to znowu ja w tym tygodniu już 3 raz mnie widać na polskich drogach, również pozdro do nastepnego :kox: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B7 blachy WM widziane ok 15 w Olsztynie na skrzyżowaniu Pstrowskiego z Wyszyńskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 16.30 jechał za mną ciemny B5 przedlift WRA... Żwirkami a później Raclawicką. Mrugnąłem kierownikowi awaryjnymi ale nie wiem czy zauważył :-) pozdro w każdym razie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na wyjezdzie z limanowej w strone nowego sacza ok poludnia? widziane ciemne B5 sedan z ramkami przod, nie zdazylem mignac - jechalem z przeciwka

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na wyjezdzie z limanowej w strone nowego sacza ok poludnia? widziane ciemne B5 sedan z ramkami przod, nie zdazylem mignac - jechalem z przeciwka

pozdrawiam!

:hi: tez pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski sedan B6 LSW... Dziś 14:45 Świdnik ul. Akacjowa. Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe (chyba) B5 Avant na blachach TK i czarnych felach z ramkami - W-wa, osiedle na Głębockiej koło południa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej B6 w avancie DZA 32LH zaparkowanej w Mińsku Maz. na ul. Kościuszki- któż to taki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego rodzyna dzisiaj (tzn. wczoraj) ustrzeliłem - parking osiedlowy prawie vis a vis Karchera w LZ

imag0814r.jpg

Pozdro chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary avant EP, krotkie przywitanie z kierownikie na Pileckiego w strone Pulawskiej... who are you ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 16.30 jechał za mną ciemny B5 przedlift WRA... Żwirkami a później Raclawicką. Mrugnąłem kierownikowi awaryjnymi ale nie wiem czy zauważył :-) pozdro w każdym razie :-)

Widzieć furę widział :P, a mrugania to chyba nie :D. Swoja droga nieźle wtedy padało w Warszawie. W każdym razie białe wymiata, ładnie się prezentuje... :good: Rownież pozdrawiam :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiej B6 na klubowych ramkach i tablice WSK.... jadącego w stronę Siedlec, później stojącego w korku do miasta. Ja światłami mrygałem ale nie wiem czy kolega zatrybił :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Turku ciemna B5 blachy E.... ramki klubowe, pozdro

która godzina, bo byłem koło 18-19 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej B6 w avancie DZA 32LH zaparkowanej w Mińsku Maz. na ul. Kościuszki- któż to taki :mysli:

A to będzie kolega Zbyszek o nicku uhu2 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziany zielony przedlift B5 PKL... Na parkingu strzeżonym pod Parkiem Zdrojowym w Nałęczowie. Pozdro dla kierownika[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:37_________________________________________________

Widzieć furę widział :P, a mrugania to chyba nie :D. Swoja droga nieźle wtedy padało w Warszawie. W każdym razie białe wymiata, ładnie się prezentuje... :good: Rownież pozdrawiam :)!

A dziękuję. Gorzej jak nieumyty :decayed:

A Żona do dziś się że mnie śmieje bo kiedyś mówiłem że białe są dla akwizytorów bo logo firmy dobrze wygląda. A teraz sam takim jeżdżę :> pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w Turku ciemna B5 blachy E.... ramki klubowe, pozdro

która godzina, bo byłem koło 18-19 :hi:

godzina by się zgadzała :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwilę po 19-tej, w na światłach obok Fashion House przy trójmiejskiej obwodnicy obtrąbiłem zielone B5 CBY **HS z ramkami klubowymi. Stałem za nim czarnym paskiem ale pokazałem kartę klubową przez szybę :decayed: Pozdro dla kierownika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...