Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na 50tce około 20 00 widziany Domin, mrugałem :wink: ale chyba mnie nie zczaił, pewnie TV oglądał :decayed: Pozdrowionka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj ~16.45 na Emilki w stronę Alei na wysokości Centralnego - Czarny Avant B7 na blachach WPR 22xxx, ramki klubowe :hi: Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika (+1) granatowej B5 Avant na WB - 10 minut temu przy Hami na Człuchowskiej - mrugnał długimi, ja machnąłem łapą... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :) wkoncu kogos namierzylem zeby mu reką machnac :D spieszylem sie bo bysmy pogadali :)

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kierownika namierzone na osiedlu Brzęczkowice :decayed:. Nie poznałbym gdyby nie klubowa naklejka na tylnej lewej szybie :naughty:

20140613_195644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana z białej A5 na klubowych ramkach, widzianego na osiedlu Poręba w Lublinie (na łuku pod wiaduktem na ul. Jana Pawła II) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege z dzisiaj 14.06 srebrny sedan b6 rej GKA trasa Olsztyn-Mragowo trochę przegonilismy nasze diesle:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na spółdzielczości pracy w lublinie czarny sedan z klubową wlepką, migałem długimi nie wiem czy kierownik zareagował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem czarny krawat w avancie RKL u mnie na wsi - trasa nr 9 pogranicze świętokrzyskiego i mazowieckiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 20:00 Pl.Trzech Krzyży czarny avant B6 na WG***** z klubową ramka z przodu.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika b5 avant. Rozjechalismy się na odlewniczej na torach w różne strony ok 12.

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego A4 B6 WJ 5****A widzianego pod castoramą na Ul. Popularna w Wawie, klubowe ramy i wlepa na klapie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30-40 min temu czarny avant B7 w eslajnie ramki z tyłu WOT Gxxx - Rondo ONZ w stronę Centralnego. Pozdrawiam... :wink:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

To ja :) wkoncu kogos namierzylem zeby mu reką machnac :D spieszylem sie bo bysmy pogadali :)

Wysłane z mojego LG-E610

Możemy w tym tygodniu wieczorem (nie dziś...) "mini spota" face-2-face zrobić gdzieś tutaj - ja mieszkam na Świetlików, hmm?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny brudny sedan b7 blachy WN i naklejka klubowa na klapie. Dzisiaj koło 18:30, W-wa al. Tysiąclecia od S8 w stronę Jerozolimskich. Migalem awaryjkami VW CC pomykajace z pasa na pas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika z blekitnej b7 avant na rej dj5f.. . okolo godziny 9. Na trasie szklarska poreba ~jelenia gora .ladne predkosci szarpales i szybko bylem w pracy jadac za toba :D ale 180 i mijanie na chama to cie kiedys zgubi :thumbdown:

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...