Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz po meczu Ukraina - Polska przełączyłem na Szwecja - Austria i od 55min. działo się więcej niż w Charkowie przez cały mecz.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Odkąd zwolnili Leo Beenhakkera to gra Naszej Reprezentacji jest coraz gorsza... :facepalm::hi:. Po prostu WSTYD. Dziady za dużo zarabiają. W klubie zapierdzielają, a na Polskę mają wyj.....

Nie przypominam sobie meczu z ostatnich lat, który by mnie przykuł do telewizora. Przyznam szczerze, że zasnąłem na meczu... :whistling:

Dopiero gol Ukrainy mnie obudził... :grin:

Ostatni mecz reprezentacji, który sprawił że czułem jakiekolwiek emocje, to mecz z Niemcami jak wygrywalismy i chwilę przed końcem Odonkor zrobił rajd skrzydłem i reprezentacja niemiec wyrównała. Teraz oglądam mecze polaków tylko po to żeby obserwować reakcje mojego taty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz reprezentacji, który sprawił że czułem jakiekolwiek emocje, to mecz z Niemcami jak wygrywalismy i chwilę przed końcem Odonkor zrobił rajd skrzydłem i reprezentacja niemiec wyrównała.

Wtedy było 0 - 0 i Odonkor zrobił swoje i Niemcy wygrały 1 - 0. A był to mundial 2006 :grin::grin::grin:

2006-06-14: Mundial 2006: Niemcy 1-0 Polska - Wikinews, wolne źródło informacji

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

mam nadzieję ze ktoś ogląda mecz Chorwacja Belgia

miazga

trudno oczywiście powiedzieć jak będzie wyglądać losowanie w Brazylii itd itp

ale na chwile obecna, Belgia z tym składem - Top 4

graja fenomenalnie

Też oglądałem ostatnio kilka spotkań (recenzji) Belgii i grają dobrze i za***iście dla oka:wink:

No ale poza Chorwatami to oni w tej grupie nie mają z kim grać za bardzo:wink:

Czas pokaże ale nie odważył bym się nazwać ich czarnym koniem MŚ2014 jak to kiedyś powiedział Twarowski:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiesz

zagalopowałeś się z lekka - Twaro wie co mówi

no dobra, może nie zawsze :grin:

(kocham tego gościa)

niemniej jednak, nie mów że mieli łatwą grupę, bo z serbią nie grało się nigdy nikomu łatwo

walia i szkocja to rzeczywiście żadne top przeszkody, ale u siebie zawsze "angole" nieźle grają

a jednak beldziumy dały wszystkim radę i naprawdę - jest na co patrzeć

samo to co wyczyniają w mojej ukochanej EPL, to już o czymś świadczy

swoją drogą, co się dzieje z portugalią???

jak zawsze, murowani faworyci, do dania doopy, za przeproszeniem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz reprezentacji, który sprawił że czułem jakiekolwiek emocje, to mecz z Niemcami jak wygrywalismy i chwilę przed końcem Odonkor zrobił rajd skrzydłem i reprezentacja niemiec wyrównała.

Wtedy było 0 - 0 i Odonkor zrobił swoje i Niemcy wygrały 1 - 0. A był to mundial 2006 :grin::grin::grin:

2006-06-14: Mundial 2006: Niemcy 1-0 Polska - Wikinews, wolne źródło informacji

Polska - Niemcy: do 94. minuty wygrywaliśmy 2:1 i... Tragedia! - SPORTFAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On gra jak drewno jak zakłada białą koszulkę z orzełkiem... :facepalm::doh:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Rooney :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm::facepalm:

Może i skutecznosci brak,ale nie mozesz powiedziec,ze gra jak drewno....

Mi sie akurat podoba dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm::facepalm:

Może i skutecznosci brak,ale nie mozesz powiedziec,ze gra jak drewno....

Mi sie akurat podoba dzisiaj.

Chyba nie mówimy o tym samym Lewandowskim :wink:

Mi chodzi o Levandinhio :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...