Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

550 kilometrow. 2.0 tdi 170 km quattro. W trasie owszem i 5-6 litrow jak w ogole nie dotkne gazu. Kazde jego musniecie to srednia zaraz o pol litra w gore. Po miescie szczytowo i 15-16 litrow. Czy to normalne???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak patrze na to co sie ostatnio dzieje w Warszawie... to normalne spalanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalane 1/2 baku...przejechane 770km i zapaliła się rezerwa.... w cyklu mieszanym :kox:

Ty to masz spalanie :kox: :kox:

to na baku 1500km zrobisz :kox: :kox:

i zapewne 100% klima :naughty: :naughty:

spalanie ponizej 4 litrow :good:

Pewnie ma bak pojemnosci 140 litrów :polew:

Ten to nie wie jak stacja chyba wygląda... Rzadko bywa :shocked:

Tyle to ja robie ale na pełnym baku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu przez rok wpisuje spalanie, czasami zapomnie ale raczej staram sie pilnować. Duże mrozy tej zimy i krótkie trasy zawyżają średnią. Po zimie już spalanie bardzo dobre bo oscyluje w granicach 6L. Szkoda tylko że ostatnio nie tankowałem do pełna bo miałem dobre wyniki.

http://www.spritmonitor.de/en/detail/363411.html

Poprzednie audi A3

http://www.spritmonitor.de/en/detail/289886.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzylem spalanie w miescie w ciagu ostatniego tygodnia - 16,8l/100km :decayed:

hahahahaha :good:

swietny wynik :wink4: grunt ze sie w 30miescisz :polew:

ale Fly pewnie to liczysz dla ruchu miejskiego tj korek i but od swiatel do swiatel co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik super, ja ostatnio zanotowalem pierwsza powtarzalnosc mojego wyniku :naughty: , 6.7 l/100km w cyklu ... 35% miasto (korki) 65% trasa. Wychodzi na to ze to nei przypadek , komputer mnie oklamuje na 0.8-0.9 l na dystansie 820km. Przyznam szczerze ze troche z niedowierzaniem patrze na ten wynik... ale tankowane tym razem na tej samej stacji ten sam dystrybutor i tak samo pod korek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to taka jazda 30% pantofla w podlodze, 70% spokojnie, bo w Wawie w godzinach szczytu nawet nie ma gdzie pocisnac... Odcinki po 20-30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik super, ja ostatnio zanotowalem pierwsza powtarzalnosc mojego wyniku :naughty: , 6.7 l/100km w cyklu ... 35% miasto (korki) 65% trasa. Wychodzi na to ze to nei przypadek , komputer mnie oklamuje na 0.8-0.9 l na dystansie 820km.

Wychodzi,ze Q zjada okolo 1L :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik super, ja ostatnio zanotowalem pierwsza powtarzalnosc mojego wyniku :naughty: , 6.7 l/100km w cyklu ... 35% miasto (korki) 65% trasa. Wychodzi na to ze to nei przypadek , komputer mnie oklamuje na 0.8-0.9 l na dystansie 820km. Przyznam szczerze ze troche z niedowierzaniem patrze na ten wynik... ale tankowane tym razem na tej samej stacji ten sam dystrybutor i tak samo pod korek ...

6.7 w tym motorze? no to gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik super, ja ostatnio zanotowalem pierwsza powtarzalnosc mojego wyniku :naughty: , 6.7 l/100km w cyklu ... 35% miasto (korki) 65% trasa. Wychodzi na to ze to nei przypadek , komputer mnie oklamuje na 0.8-0.9 l na dystansie 820km.

Wychodzi,ze Q zjada okolo 1L :)

Roznie... 1-2l, a czasami nie ma roznicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przydatna stronka -- wylicza wszystko jak należy link od Hugo ---- http://www.motostat.pl/[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:46_________________________________________________ja ostatnio jak przeganiam auto po tym jak wpadł mi w tryb awaryjny to średnie spalanie w mieście 8,5-9 l na 100 km i ok 650-700 na baku przelatuje i tankuję na maxa ... kiedyś spalanie w granicach 7-8 w mieście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.7 w tym motorze? no to gratuluje

Sam jestem w mocnym szoku , oscylowalem w granicach 7.5 , a tu tankuje 2gi raz do pelna i drugi raz taki sam wynik , trasa jezdze ta sama. Fakt faktem ... eco driving u mnie jset juz na wysokim poziomie, duzo jezdze , wiec trzeba to robic z glowa , co nieznaczy ze tocze sie wolno :kox: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 100 % miasto znowu i spalanko 7.5 literka na 100 :). Bez eco drivingu korki i krótkie trasy.

Przypomnę że przy eco drivingu w mieście udało się zejść do 6.38 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że przy eco drivingu w mieście udało się zejść do 6.38

zapraszam do krk w godzinach szczytu na ecostanding :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę że przy eco drivingu w mieście udało się zejść do 6.38

zapraszam do krk w godzinach szczytu na ecostanding :tongue4:

jezdze i rzeczywiscie jest ...ale mam dobra trase wykminiona i praktycznie malo stoje (15-20min rano , 20-1h wieczorem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie trasa od 1020-1180km na baku w zależności gdzie zatankuje choć rekordowo wyszło na powrocie z Niemiec po zatankowaniu na aralu wyszło 4,2l/100km(1480km na baku) ale jazda na tempomacie cały czas 90-100km/h(za sprowadzanym Manem) teraz po chipie około 180KM i 410NM przy normalnej jeździe praktycznie bez żadnej różnicy przy większym przegazowaniu :naughty: około 5-6 litrów więcej na całym baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na trasie trochę więcej niż 1000 km [1020-1050] jazda zmienna jak kto na polskich drogach a w miescie ok. 7 litrów mi spali. Zachwycające to wyniki nie są no ale może chip coś zmieni. :wink4::mysli:

ja bym powiedzial ze masz normalne wyniki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na trasie trochę więcej niż 1000 km [1020-1050] jazda zmienna jak kto na polskich drogach a w miescie ok. 7 litrów mi spali. Zachwycające to wyniki nie są no ale może chip coś zmieni. :wink4::mysli:

ja bym powiedzial ze masz normalne wyniki :wink4:

a ja bym dodal ze z chipem z tego co wiem to jest roznie :tongue4: bo generalnie i tak od nogi wszystko zalezy a chip z reguly raczej kusi zeby jednak troszke bardziej podeptac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...