Opublikowano 4 Lutego 20188 l Jest ale on ma 505.01 97-99 czyli do starej generacji. Potem olej 505.01 musi dodatkowo spełniać ACEA C3 czyli być mid sapsem.
Opublikowano 4 Lutego 20188 l Ma 505.00 97 i 505.01 99 między innymi. I co z tego że nie ma C3?? Nie potrzebny mi eko olej, tylko coś co na pierwszym miejscu ma chronić silnik... Jest też red line euroseries 5w40 mid saps 505.01 z acea c2/c3, ale on ma trochę gorsze parametry - choć i tak bije inne znane oliwy na głowę...Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 4 Lutego 20188 l A nie jest tak, że pedeki od roku 2000 wymagają normy C3 od oleju 505.01 ? Dlatego jest 505.01 97- 99 i jest 505.01
Opublikowano 4 Lutego 20188 l 7 godzin temu, KierowcaTadek napisał: A nie jest tak, że pedeki od roku 2000 wymagają normy C3 od oleju 505.01 ? Po co ?
Opublikowano 7 Lutego 20188 l Panowie ktoś pomoże z doborem oleju do 2.2 CDI Mercedes Klasa E 2005r bez DPFZnajomy niedawno kupił sobie takie autko i wie tylko że motorownia była zalewana Motulem 5W40 tylko z jaką normą? Wysłane z OP3T
Opublikowano 15 Lutego 20188 l Witam, zakupiłem auto i chcę wymienic oleje i wszystkie filtry, jakich firm kupić ? Samochód Audi A4 Avant 1.9 TDI BRB PD DPF 2007 rok 253 kkm
Opublikowano 15 Lutego 20188 l 4 minuty temu, Damian_91 napisał: Witam, zakupiłem auto i chcę wymienic oleje i wszystkie filtry, jakich firm kupić ? Samochód Audi A4 Avant 1.9 TDI BRB PD DPF 2007 rok 253 kkm Dobry będzie Motul Specyfic 504.00 507.00 5W30 ,filtry Mann,Knecht
Opublikowano 17 Lutego 20188 l W dniu 15.02.2018 o 19:11, Rabbi napisał: Dobry będzie Motul Specyfic 504.00 507.00 5W30 ,filtry Mann,Knecht Dzięki za pomoc dzisiaj kupiłem Motula w cenie 35 zł za litr , a filtry sprzedawca polecil mi Vasco, mówił że dobra firma. Trochę pojezdze i zobaczę czy nie będzie problemów.
Opublikowano 17 Lutego 20188 l 56 minut temu, k232 napisał: To po co się pytasz jakie filtry jak i tak liczysz na sprzedawcę Głównie pytałem o olej, filtry przy okazji. Mowilem o mann, to powiedział ze ten jest z tej samej półki więc nie upieralem się, aczkolwiek nie widzę żadnych opinii w necie na temat tej firmy.
Opublikowano 17 Lutego 20188 l Na równi z Mann to jest co najwyżej Knecht, a nie jakiś no name. Ale marżę przytuloł na Tobie na bank. Brawo. Pytasz, a i tak robisz po swojemu. Uwielbiam takie akcje.
Opublikowano 17 Lutego 20188 l 10 minut temu, nitroo napisał: Uwielbiam takie akcje. Dlatego mu zadałem to pytanie ?
Opublikowano 21 Lutego 20188 l W dniu 17.02.2018 o 10:24, Gość napisał: Dzięki za pomoc dzisiaj kupiłem Motula w cenie 35 zł za litr , a filtry sprzedawca polecil mi Vasco, mówił że dobra firma. Trochę pojezdze i zobaczę czy nie będzie problemów. David Vasco = chińczyk tani jak barszczyk - można zamontować od biedy powietrze i kabinę.
Opublikowano 22 Lutego 20188 l Co myślicie Panowie o oleju liquy moly 4100 5w40? Chcę zmienić z motula 5w40 specyfic
Opublikowano 22 Lutego 20188 l 23 minuty temu, kami050 napisał: Co myślicie Panowie o oleju liquy moly 4100 5w40? Chcę zmienić z motula 5w40 specyfic Cofnij się o jedną stronę i tam masz napisane o LM 4100.
Opublikowano 23 Lutego 20188 l Panowie.. czy bardzo dostanie w gary silnik PD 1.9TDI 130KM ASZ, gdy zaleje mu olej bez normy do pompek 505.01, np. Liqui Moly Diesel Synthoil 5W40 ?
Opublikowano 23 Lutego 20188 l 47 minut temu, Fido napisał: on tu jest specjalistą od oleju i od wszystkiego
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto