Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. U mnie Philipsy Blue Vision świecą już prawie rok a Osramy po 3 miesiącach się spaliły i słabiej świeciły.
  2. Miałem OSRAM teraz mam PHILIPS Blue Vision i jednak Philips dużo lepszy i nie pali się tak szybko jak Osram.
  3. Jak można wogóle brać coś jak nie wiadomo z czego to jest robione i jaki ma wpływ na nasz organizm
  4. A nie lepiej było zamówić z pewnego i sprawdzonego źródła: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0
  5. Lej śmiało Motula bo Twojego silnika musi być właśnie olej z normą 505.01 a płukać silnika nie musisz chyba że dodatkowo chcesz mu zafundować takie mycie.
  6. Uwielbiam to hasło To nie lepiej lać pełny syntetyk i wymiany robić co 15 tys.km niż lać gówniany minerał i tak często go wymieniać.
  7. Jak Ci pływa wskaźnik to czujnik masz walnięty.
  8. U nas jak przychodzi fotka na auta firmowe i nie wskażemy kierowcy to jest wyższy manadat na firmę ale bez punktów np. zamiast 300 zł i 8 pkt. dostaliśmy 500 zł bez pkt-ów.
  9. Przeczytaj stronę 63
  10. No jak są z 2007 i z samochodów salonowych ściągnięte tak jak pisze w aukcji to cena chyba ok. bo niby nowe ale już gwarancji jako nowe nie mają raczej bo były zamontowane na innym aucie.
  11. Jeżdżę od 2 sezonów i rewelka W końcu nie przez przypadek były najlepsze w testach ADAC.
  12. Jak masz białe tablice obojętnie czy to z PL czy z gwiazdkami jeżeli będziesz przerejestrowywał w tym samym urzędzie to tablic nie musisz zmieniać(mniejsze koszty dla Ciebie) ale musisz je mieć ze sobą bo będzie zmieniana ta naklejka na środku, nie zapomnij też o karcie pojazdu jeżeli była wydana.Jak masz jakieś pytania czy nie jasności to zadzwoń sobie i zapytaj żebyś nie jeździł 5 razy bo czegoś będzie Ci brakować 3707-724 a tu się możesz umówić na konkretny dzień i godzinę http://www.czestochowa.pl/rezerwacja_kolejki żeby później nie stać pół dnia w kolejce jak większość ludzi.
  13. Nic do dziś śmiga jak złoto a było to ze 2 lata czyli jakieś 60 tys. km temu.
  14. U mnie też kiedyś brakło paliwa i po paru minutach kręcenia sam odpalił.
  15. Bo przecież najważniejszy jest wygląd, a co tam bezpieczeństwo swoje i innych :gwizdanie: Bierz UG7+ naprawdę bardzo dobre oponki a stalówek szukaj na necie (allegro) czasem można trafić nówki w dobrej cenie.
  16. W normalnej N97 bateria 3-4 dni trzyma co do wi-fi to bez zastrzeżeń Też chyba łyknę tą C6 bo jedna umowa mi się kończy a telefon wydaje się być dość ciekawy i opinie ma raczej dobre jak narazie.
  17. W zimę to ma się jeździć a nie wyglądać Ja bym max 16 zakładał na zimę.
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=124481.0
  19. 1.Rozrząd lepiej przed zrobić. 2.Jak cos niedomaga to znajdź przyczynę i ją usuń bo nie zrobisz programu na nie domagającym silniku.Najlepiej zrób logi (na forum znajdziesz opis jak to zrobić) lub zadzwoń do Witka i umów się na diagnostykę to Ci powie co najpierw musisz zrobić. 3.Nie bój się Witek zrobi Ci tak żeby było dynamicznie i bezpiecznie a ile wyjdzie to zależy od kondycji w jakiej masz motorownie. 4.Dzwoń powiedz że z forum jesteś i dogaduj cenę indywidualnie bo następna grupówka w tym tempie to za 2 lata będzie
  20. No widocznie tylko w takich zaj... miastach jak Twoje tak robią :gwizdanie: Co do spawania puszki to mam tak pospawaną i jakoś nic nie widać od góry a od dołu to życzę powodzenia żeby coś zobaczyć więc proszę Cię nie pisz głupot. Tak po 320 tys. przejechanych kat. jest przecież jak nowy po co go ruszać w ogóle Co do pieniędzy to można to zrobić za 50 zł więc faktycznie droga sprawa
  21. No mało się zaczyna robić trza modzić dalej i już zapisy na następną grupówkę robić bo ta się gdzieś za 2 lata skończy to akurat się drugą rozpocznie
  22. Większych bzdur to już chyba nie mogłeś napisać Puszkę można rozciąć tak żeby nie było widać a druga sprawa to który diagnosta zwraca uwagę na takie bzdety.
  23. Zmieniaj na Motula i zmieniaj mechaników bo są jeszcze z innej epoki
  24. Z PD to wiadomo ATJ lub AJM a jeżeli nie chcesz PD to z VP AHH

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.