Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Właśnie też potrzebuję informacji na temat usunięcia DPF tylko że z nowej astry.Coś juz zaszłyszałem że w Vectrach wywalają i nawet kontrolka się nie zapala tylko co jakiś czas uruchamia się proces wypalania.A nie wiem czy da rade wgrać nowy soft żeby już się nic nie zapalało bo na dniach będę wywalał DPF-a. jaro4444 sory za zaśmiecanie wątku ale jak już się temat pojawił to pytam.
  2. Do kwietnia to nawet nie myślę o letnich.
  3. Ciekawe podejście do sprawy
  4. Dziękuje za lekturę ale już ten wątek wcześniej czytałem i nie widzę związku.To że temperatura spada na postoju jak są niskie temperatury to chyba nic dziwnego.Jednak falowanie temperatury na klimie i na desce to zupełnie inna sprawa.Mnie jak temperatura falowała to podczas jazdy z 90 w 10 sekund spadała do 60 i za chwile znowu do góry i to jest dla mnie falowanie temperatury.
  5. Jasne nie przejmuj się :gwizdanie: Jak Ci faluje temperatura na blacie to masz temperaturę przybliżoną jak kolega napisał Przybliżona między 60 a 90 st. Jak można takie głupoty pisać :wallbash:Temperatura na blacie powinna stać nieruchomo na 90 st. a jak jest inaczej to coś jest nie tak, przeważnie jest to termostat lub czujnik temperatury.
  6. Dla mnie ma jeżeli kupuje auto w DE a u nas wręcz przeciwnie wiedząc co potrafią robić w niektórych ASO.
  7. Tylko nikt Ci więcej z auto nie zapłaci tylko dlatego że jest pieczątka z ASO a faktury za wszystkie wymiany olejów i innych części też można trzymać i przy odsprzedaży pokazać i nie trzeba za to płacić 2 razy tyle. No ale w sumie jak kto woli.
  8. Podjedz na stację diagnostyczną gdzie robisz badania techniczne co roku i poproś żeby Ci sprawdzili na szarpakach zawieszenie.
  9. Wymieniać nie musisz ale za to później wymienisz pompę i magiel :gwizdanie: Więc taniej będzie chyba wymienić ten płyn, tym bardziej że można to zrobić samemu. Jest napisane na forum jak to zrobić
  10. Mechanikiem nie ale lubię sam przy autach dłubać i wiedzieć co z czym się je Dwumasa twoje autko nie ma, nawet jest kilka wątków na forum na ten temat. Wpisz w szukajkę i poczytaj to wiele rzeczy się zdążysz dowiedzieć za nim jeszcze zadasz pytanie Ja nie sprawdzałeś jeszcze przewodów i świec to sprawdź albo podjedz do jakiegoś machera to Ci szybko sprawdzi.
  11. Ja ostatnio w jednym aucie miałem takie szarpania i coś strzelało że się prawie jechać nie dało a za chwile wszystko ok i jechał.Trochę się naszukałem i nic aż raz otworzyłem maskę jak było ciemno i zobaczyłem jak przy jednej świecy z przewodu coś błyska od czasu do czasu.Wymieniłem przewody i po sprawie a wcześniej sprawdzałem przewody i świece i było ok.
  12. Powinna stać nieruchomo na 90 st. na liczniku a na klimatroniku 88-90 st. Jeżeli tak nie jest to pewnie termostat albo czujnik temperatury do wymiany.
  13. Jeżeli chodzi o firmę z tej aukcji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=558405870 to na pewno nie jest żaden odpad.Firma konkretna nie jakiś tam sprzedawca części 100% ORI
  14. To niby ten olej w skrzyni jest taki cudowny że nie traci swoich właściwości że nigdy się go nie wymienia Ja tam profilaktycznie wymieniłem i ten co zleciał to do najpiękniejszych nie należał.
  15. Kolego czy patrzysz na daty tych postów? :gwizdanie: Już drugi raz piszesz w wątku który był w 2006 roku
  16. To chyba normalne że znajdzie się ktoś niezadowolony, nigdy nie jest tak że 100 na 100 jest zadowolonych. Jednak wydaje mi się że tylu klientów to Ci nie zadowoleni to są naprawdę jednostki a biorąc pod uwagę ilość zadowolonych z naprawy klientów to śmiało można uznać pana Sopę za dobrego fachowca. Jak by u nas serwisy chociaż w połowie tak wykonywały swoje usługi to było by pięknie.
  17. Przewody wszystkie do sprawdzenia, chłodnica, króćce wodne, pompa wody, nagrzewnica jest tego trochę
  18. Też mi się tak wydaje bo wątpie żeby tak sobie powiedział bo mu się oleju nie chce wymieniać tylko woli odrazu remont skrzyni zrobić.
  19. W Sserwis powiedzieli Ci że nie polecają wymiany oleju przy obecnym stanie skrzyni z tego co zrozumiałem a nie radzą aby zrezygnować z wymiany oleju wogóle. Rozwiązanie jest proste jeżeli ktoś uważa że go chcieli tylko naciągnąć jechać do innego serwisu i wymienić sam olej i jeździć dalej i się okaże czy pan Sopa miał rację czy nie.Nie wiem w czym problem przecież nie ma obowiązku jeździć akurat do tego serwisu.
  20. NYNA odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B5
    Ja się dowiadywałem i u mnie ponoć fabryka zalała właśnie tego Mobila i na takiego też wymieniłem i wszystko jest Wcześniej miałem na mrozie problemy z wrzuceniem 1 i 2 biegu, po wymianie oleju problem zniknął. Rudi ja na Twoim miejscu spuścił bym ten olej i zalał nowym, koszt nie wielki a może Ci to zaoszczędzić problemów w przyszłości.
  21. NYNA odpowiedział(a) na Pretor temat w Audi A4 B5
    To trzeba było wymienić a nie dolewać. Skąd wiesz że miałeś tam ten olej? Masz auto od nowości? Może ktoś go już wymieniał i wlał inny a Ty teraz jeszcze innego dolałeś
  22. Sie na wyspy wyjechało i języka ojczystego zapomniało
  23. Ostatnio kupowałem taki pedał do Forda Tranzita 2002r. i 350 zł kosztował to jak na Audi 256 zł to nie tragedia.
  24. Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie. Jedni leją Ori G004000 inni Febi. Ja wlałem Ori G004000 i wspomaganie chodzi elegancko i mam spokój.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.