Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Na czym Cię uwalili za pierwszym razem???
  2. To już pierwszą 100-kę do przepicia macie
  3. NYNA+Ola na 100% potwierdzę w styczniu
  4. Dziś rano NESTE Częstochowa: ON - 3,40 PB - 3,37
  5. Faktycznie wygląda na to że masz nie wymieniony rozrząd więc nie ma na co czekać tylko wymieniać. A sprawdzałeś historię serwisową w ASO czy tam coś jest wpisane na temat wymiany rozrządu?
  6. Wątpię żeby na forum się znalazł jakiś samobójca który już to wypróbował.Mam B5 i jakoś nie mam potrzeby zalewania takimi wynalazkami i nie widzę żebym potrzebował robić też szlif. Do malucha to może bym się nie bał tego wlać.
  7. Czyli jak zwykle nie ma żadnych osób którym się coś po takim zabiegu rozszczelniło ale każdy mówi żeby nie robić. Ja tam płukałem i wielu zanjomych też i zawsze wychodziło na + A opine pseudo fachowców co się się zatrzymali na fiatach 125p i polonezach to sobie można między bajki wsadzić.
  8. A nie ma www.intercars.com.pl koło Ciebie? Tam wszystko dostaniesz i źródło pewne.
  9. Oleju wchodzi 3.8
  10. Same maty wymieniasz.
  11. Ja tez nie mailem kodu do radia i do ASO pojechałem.10 minut i po sprawie, kosztowało mnie to chyba coś koło 50 zł.
  12. Pasek jest i raczej bym się zainteresował czy przy 90 tys.km był robiony no i czy ten przebieg 135 km jest 100% pewny(sprawdzałeś w ASO historię serwisową?) bo jak nie to nie zastanawiaj się tylko wymieniaj bo jak ci strzeli pasek to będziesz szukał nowego silnika.
  13. Ja wymieniłem na Ori i lżej mi wspomaganie chodzi, nic nie cieknie nic nie wyje jest
  14. Spokojnie możesz wymienić przecież oba to pełne syntetyki a co do filtrów to ori będą pewnie droższe a Knecht jakościowo jest bardzo dobry więc wybór należy do Ciebie
  15. Jak fajnie że wątek się rozwija Jeszcze kilka stron i silniki 3.0 będą palić poniżej 5 litrów
  16. Pozazdrościć takiego serwisu U nas w Polsce nie do pomyślenia
  17. Może to nie być takie proste.Mogą nie wydać samochodu ze względu na nieważne tablice rejestracyjne ale to zależy od Policjanta, jednym wystarczy jak jest ubezpieczenie i przegląd a inni się czepieją że data na tablicach rejestracyjnych już minęła i auto nie może jeździć na tych tablicach i nie pogadasz.
  18. Co do Oleju to polecam Motul lub Mobil z odpowiednią norma dla Twojego silnika a filtry Knecht.
  19. Tak po głębszym wciśnięciu załączy się spryskiwacz.
  20. Nie słuchaj głupot tylko zmieniaj na olej z normą 505.01 lub 506.01 lub 507.00 Możesz spokojnie przejść na pełny syntetyk.Jak chcesz to przed wymianą zastosuj Motul Engine Clean i będzie
  21. Nie wiem w jaki sposób Twój post ma się komuś przydać na forum??? Jeżeli coś polecasz to napisz jakie mają ceny, ile wyniosła składka za Twój samochód i wtedy coś będzie można wywnioskować, porównać z innymi a tak to wątek bez sensu. Tu jest odpowiedni temat: http://www.a4-klub.pl/smf/wasze_skladki_ocacnw-t37107.30.html
  22. Z allego jak wiadomo bywa różnie no chyba że masz sprawdzonego sprzedawcę. Inter Cars to pewne źródło i na pewno na podróbkę nie trafisz.
  23. Ja na zimę się przesiadłem z 16 205/55 na 15 195/65/15 i jest rożnica.Auto lżej się prowadzi i wygodniej manewruje ale to mało istotna różnica ale przy nierównej drodze czy jeździe po dziurach różnica jest naprawde duża.Na 16 czuć było bardziej i głosniej każdą nierówność natomiast na 15 jadąc tą samą drogą niektórych dziur wogóle nie czuję.To tyle OT Na lato do B7 też bym jednak założył 18 ale na zimę 16 i nic więcej.
  24. I bardzo dobrze zrobiłeś i nie masz co zmieniać. Wygląd to w zimie raczej nie jest priorytetowa sprawa moim zdaniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.