Treść opublikowana przez quadral20004
-
AVF Nie odpala . zaskakuje na ułamek sekundy i gaśnie / to nie IMMO
filt paliwa kiedy wymieniony byl?
-
ubywanie płynu chłodniczego
nie ma cudow,jesli glowica ok to gdzies cieknie
-
Auto nie hamuje po nocy
paru stowek.jeszcze moze byc to sama pompka ale dziwi mnie fakt ze po paru pompnieciach wszytsko wraca do normy.
-
Auto nie hamuje po nocy
serwo najprawdopodobniej szlag trafil. zapowietrzenie ukladu wykluczam bo mialbys ten problem bez przerwy.
-
Po czym poznać że to Anglik?
jesli instalacja jest zle podlaczona to powinno ci wywalic kupe bledow
-
Wakacje 2016
jak grecja to tylko rodos
-
Po czym poznać że to Anglik?
dziura po serwie zostanie,rzecz jasna bedzie zaslepka,ale bedzie widac ze byla sciagana,zakladana.
-
Awaria. Silnik nie reaguje na pedał gazu.
Podepni vaga.tylko w ten sposob sie dowiesz co boli twoja lalke
-
dylemat na co zmienic a4 b6 ,b8 , e92? touareq?
nie bierz bmw.sa oporne,nie wygodne,sztywne.
-
Problem przy rozruchu po 12h postoju i tem 0stopni
pompowtryski sprawdzales?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
olej jak kazda materia sie rozszerza pod wplywem ciepla.przy przedostatnim gaszeniu czujnik tego nie wylapal.olej ostygl skurczyl sie,no i wywalilo ci komunikat.dolej i sprawdzaj go czesciej
-
Alternator ?
nie przejmowalbym sie tym.warunki atmosferyczne robia swoje.mozliwe ze alternator obciazyl sinik
-
Spotkania na drodze
Przemkow Dolnoslaskie. Piekna biala b8 po lifcie . 2.0 tfsi ze znaczkiem allroad tylko znaczkiem
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
sprawdzasz w ogole olej? przeciez to tak banalne : car-oil level inna opcja,zakupic sobie bagnet i go wlozyc w odpowiuedni "otwor" pod oslona silnika. tak dolej oleju , 5w30 !! koniecznie tak na marginesie. cos ci za duzo tego oleju bierze ;p
-
zetknał sie ktoś z takim silnikiem w A6 C6 2.4 V6
kolego przedewszystkim temat powielany milionkrotnie .poszukaj troche na forum. co do silnika igla,bezawaryjna jednostka,dynamiczna,latwo ja zagazowac.polecam
-
Słaby akumulator ?
luznych lub zasyfialych klem nie masz czasami?
-
Słabo pali, brak pomysłów..
Aku wymieniałem 4 miechy temu, a z czego wywnioskowałeś, że wymiana aku pomoże? Coś więcej możesz napisać? Jakie powinny być prawidłowe dane przy zgaszonym silniku i przy zapalonym? kontrolki przygasaja,dlatego podejzewam aku. sprawdz cisnienie w cylindrach,wyklucz najgorsze
-
Słabo pali, brak pomysłów..
pierwsze co to wymiana aku.
-
POPS-A-DENT usuwanie wgnieceń
mialem wgniote na drzwiach,uzylem tego dziadostwa,teraz mam 3 wgnioty. lapki z gombkami zrobily kolejne wgnioty.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
koledzy ja sie rok czasu meczylem z tymi wibracjami.kupe kasy wydalem na diagnoze,a przyczyna byla banalna. zle wywarzone kola,zle poniewaz zla taktyke mocowania kola na wywarzarce wszyscy przyjmowali.otwor centralny w feldze po stronie zew ma owalny ksztalt,natomiast po stronie wew jest okrogly. najlepszym sposobem na wywarzenie takich kol jest uzycie tuleji centrujacej mocowanej po wew stronie felgi ,zas dokrecenie felgi do wywarzarki powinno byc zrobione za pomoca specjalnego uchwytu ,docisku tzw" jak na piascie".po tym zabiegu jak reka odial.zadnych wibracji od 0-215 km/h
-
audi side assist nie działa
mi side assist sie wlacza nawet na postoju.wystarczy ze go wyl i znow wlacze to w lusterkach zapalaja sie ledy ,pozniej w trasie wszystko pinknie ladnie smiga. moze miales wymieniona zaslepke glosnika wysokotonowego w drzwiach kierowcy,i ktos zalozyl ja z wersji z side assist
-
a4 b5 ciśnienie oleju
moze luzny styk na czujniku
-
Drgania silnika
jesli poduszki olejowe to olej sie pokaze na nich.jesli zwykle to widac ze wybite sa
- Drgania silnika
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
ile dales?