Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. daj znac ile dostaniesz.ale nie licz na kokosy:)
  2. sachs chyba najlepsza z mozliwych na rynku. ale nie kupowalbym na allegro,bo duzo podrobek jest
  3. czujnik masz w zbiorniczku od plyny.sprawdz najpierw styki,jesli nie pomoze .to dwa kabelki ktore do niego dochodza zewrzyj ze soba.jesli kontrolka zgasnie tzn ze czujnik uwalony
  4. a z przegubu nie chce wyskoczyc?
  5. niepokojaca jest sprawa obrotow.jakby pompa zacierała sie i stawia duze opory dla silnika
  6. tez tak sadze. to nie te trw co kiedys.mozna postawic tez czesci kolo "abe" albo "maxgear":)
  7. najlepiej oddaj do serwisu.lampe wymienia reszte polakieruje(jesli nic nie polamane) .usuna wszystko co powstalo podczas tego zdarzenia. i to oni beda wystawia ubezpieczalni rachunek,a ty bedziesz sie cieszyl zreperowanym autem. jeden minus: nic na tym nie zarobisz;p mozesz wziac kase od nich jaka ci zaproponuja,naprawic u "zdzicha" w warsztacie .moze cos ci jeszcze zostanie. znajomy nie wiem jakim cudem mu sie to udalo,ale wzial kase z ubezpieczalni,pojechal do aso,zrobili kosztorys,naprawil auto u "zdzicha" (w miedzyczasie),z kosztorysem do prawnika,zaplacil prawnikowi 80 zl,prawnik jakimis paragrafami na pismie mu nasmarowal,te pismo wyslal do ubezpieczalni. i defacto zwrocili mu kase : wycena aso - wycena ubepieczalni = zysk ktory zarobil .cos kolo 5 tysiecy a mial tylko nadkole i drzwi wgniecione. kombinacja jest ale warto:)
  8. 12.43 szalu nie robi.ale podczas rozruchu dobre napiecie jest. jakie natezenie ma te aku?? podaj wszytskie parametry z naklejki na nim
  9. mi to nie przeszkadza,nie wiem jak wam.ale czy warto regenerowac skrzynie? moze warto poczekac na jakas akcje serwisowa
  10. odkrec korek zbiorniczka plynu wspomagania.daj troche gazu i krec w prawo do konca nastepnie w lewo do konca i tak kilka razy. mialem cos podobnego ,uklad mi sie zapowietrzyl,jakim cudem nie wiem:)
  11. gdzies wyczytałem ,ze to wina synchronizatorów w skrzyni.ale jak to sie ma do b8 to nie mam pojecia. u mnie tez sie hacza biegi,chociaz jak delikatnie wbije to prawie nie czuje tego haczenia
  12. to ci juz nie pomoge;p
  13. a my sie bujamy klekotami jak 80 letnie emeryty
  14. no ale skad beda wiedziec ze auto bylo wczesniej uszkodzone.przeciez nie trafil na ta sama ubezpieczalnie.osobiscie rzeczoznawcy wmowilbym ze te uszkodzenia sa po tej drugim zdarzeniu ,a autoi wczesnioej bylo w stanie idealnym
  15. ile lat ma aku? jakiej marki jest?
  16. ładne,wygodne,komfortowe ale w czysczeniu tragedia
  17. to wymieniles rozrzad czy go nie wymnieniales bo nie rozumiem tego zdania. ale patrzac co wymieniales to dziekuje bogu ,ze mi sie trafila taka lala.przejechalem 20kkm i kupilem tylko czujnik cofania,bo na zimnym mi nie wlacza swiatel cofania:D pozatym zero wkaldu.rozrzad zaplanowany na 200kkm
  18. przeswietliles kabel czy tylko obejzales je z zewnatrz?
  19. ja mam za lusterkiem,a zasilanie z zapalniczki i nic mi nie przeszkadza.
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na piotr_1982 temat w 2.0TDI
    wymiana egra nic nie pomoze.bo olej idzie z turba lub odmy. a odma w aso jest sprzedawana z cala pokrywa ,ktora kosztuje 750zl
  21. nie amsz sie czym martwic jesli dziadek sie przyzna.szkode maja ci usunac czy ona tam wczesniej byla czy nie ,musza to naprawic.najlepiej oddaj auto do aso
  22. jesli nikt nic nie kombinowal przy sterowniku to powinienes szukac przyczyny z lewej strony. na twoim miejscu poprzeswietlalbym przewody od sterownika az do kostki gdzie wpinasz czujnik.
  23. gdzies bylo opisane jak to naprawic.z tego co pamietam to koszt naprawy fisu okolo 300-400zl. na twoim miejscu wymienilbym go ,z jakiegos angola za grosze wyrwiesz caly fis

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.