Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. wchodzisz w dysk,naciskasz setup i tam masz gdzies opcje delete:)
  2. ja jeszcze zrobilbym inaczej.jedz jak bledu nie bedzie.zatankuj tak zeby wywalilo ci blad, ale nie dokrecaj korka od zbiornika paliwa(zaraz po zatankowaniu ,przed odpaleniem).jesli bledu nie wywali to prczyczyna z odpowietrzeniem ziornika.
  3. faktycznie zjadlem przecinek .mialo byc 1,5 cm. nie mogles poprawic,tzreba odrazu atakowac?
  4. 65procent z 195 i 55 procent z 205. masz kalkulator to licz.ja nie musze bo to prosty rachunek:D
  5. to lec po sciezce plusowe . dojdziesz do kostki. patrz gdzie sciezka przechodzi w pin kostki.od kostki masz kabel do przekaznika(to go przeswietlaj).minus prosciej sprawdzic bo robisz to przy zarowce
  6. tak czy inaczej,blad silnika
  7. 205 prawie 15 cm nizsze.podejda ale bedziesz mial obnizone auto:D
  8. to jest wlasnie netia:) maja przeciazone lacza i nic na to nie poradzisz
  9. sprawdz jakim kabelkiem dochodzi plus do zarowki.ten sam kabelek znajdz przy przekazniku.przeswietl go multimetrem i bedziesz wiedzial czy winny jest kabel.
  10. w 3 i 4 jest inny immo:)
  11. ja u siebie ostatnio tez wlalem plyn z biedry i zadnych plam nie widze:) a co do plynow to polecam ADIXOL ZIMOWY. jest stosunkowo w podobnej cenie ale mega skuteczny,muchy i wszelkie brudy schodza pratycznie same:) aa i zapach przemiły ma:)
  12. pierwszy raz mam xenon w mojej lali.pierwszy i ostatni raz xenon kupilem. deszcz spadnie i nic nie widac;/ zwykle lamy sa lepsze:)
  13. kat synchronizacji.jak zwał tak zwał
  14. pompa pracuje,tragedii nie ma.dac do regeneracji,powymieniac uszczelniacze i bedzie dalej smigac:)
  15. przedewszystkim nie kleic tylko spawac a pozniej ladnie wyszlifowac
  16. strona nie dziala
  17. jakby bylo to lozysko to na wylaczonym econ by swiszcalo.a ty slyszysz na wlaczonym. nabicie oleju nie jest nic klopotliwe.maszyną ktorą nabijasz czynnik tak samo nabijasz olej. jedz to zrob bo zatrzesz pompe i bedzie buła
  18. moja dzis przyswirowała.odpalilem ja po 2 dniach postoju no i przydrgała delikatnie,sekuinda spokoju i znow przydrgała. nacisnalem sprzeglo i jakby przestalo chodc nie jestem pewien bo te drgania byly tak delikatne ze ciezko cos stwierdzic.ostatnio na trasie podczas ruszania trzesla mi silnikiem,pozniej przestała.konczacy sie dwumas rano na zimnym moze dawac takie dziwne objawy??chodzi mi o ta drgawke,na rozgrzanym nic nie czuc ani slychac.
  19. http://www.realistic.pl/45366/ekstremalny_test_napedu_audi_a4_18t_quattro.html
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na wojtek734 temat w Audi A4 B5
    tak cena jest ok:)
  21. sprawdz styki przy zarowce,przy przekazniku.nastepnie podepni inny przekaznik(moze faktycznie od szwankuje i nie przerzuca pradu na zarowke) jesli dalej bedzie to samo to trzeba bedzie szukac po kablu . czesto lamia sie w ruchomych miejscach na zagieciu
  22. czujnik temperatury cieczy chlodzacej.ale raczej zegar ci szlag trafia
  23. a klima chodzi? zaczni od nabicia oleju do klimy
  24. kontrolka(zarowka) jest na tym samym przekazniku co same swiece.kontrolka sie pali-swiece grzeja,kontrolka gasnie-swiece nie grzeja. wsadz nowa zarowke lub sprawdz stara na krotko pod aku.czasami zarnik jest ok, a zarowka nie swieci.
  25. jak czujka nowa to zegar szlag trafil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.