Treść opublikowana przez Traviz
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
Ja wymieniłem końcówki drążków i łączniki drążka stabilizatora i nadal puka na postoju :???:
-
Chip do benzyny ??
Może gaz wyciągniesz?? :razz: Jeśli to zwykła instalacja "na zwężce" to różnica będzie i na benzynie Ale jeśli chodzi o wtrysk to jedynie spadek masy auta da odczucie lepszych osiągów
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
Pikuś, byłem ciekawy co to za firma, jaka hamownia itp Żeby się shamować muszę poprawić parę dupereli, ale czeka mnie wyjazd za granicę i na razie kasę zainwestowałem w coś innego, więc pomiar pewnie poczeka kilka miesięcy, aż wrócę
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
Pikuś, to jest nowy partner VTG ale ten świat mały
-
Radio do 600 zł
Panie, takie rzeczy to tylko w Erze hehe Osobiście popieram, ale są modele godne uwagi i w taki momencie nie zwracałbym już chyba na kolorystyke To ma ładnie grać, a nie wyglądać Może Alpine CDE-9845RR ? Dobre, tanie, MP3 i nawiązuje do kolorystyki wnętrza
-
[ALL] Cofanie licznika
Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie Nie cofnie się :twisted: bo to nie są liczniki z poloneza na linkę. :razz: Domniemam, że Hugo po prostu sobie zrobił mały żarcik i nie pisał tego powaznie :mrgreen: Bo to nawet nielogiczne :twisted: A może był ciekawy czy ktoś spróbuje ? :twisted:
-
Klapki (cieplo zimno)
tomaszust, zanim cokolwiek rozbierzesz sprawdź :arrow: Kody Klimatronika Bo z tego co tu wyczytałem nie wiesz jeszcze co zawiniło
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
Masz więcej szczegółów na ten temat ?
-
[ALL] Cofanie licznika
na każdej giełdzie samochodowej .... :twisted: Albo na allegro
-
Skóra na Maske Do A4
Taka skóra to mi przypomina Stara co kiedyś jak byłem mały piwo Karlik przywoził do sklepu Super Sam :mrgreen: Hehe, fakt - i ja te czasy pamiętam
-
Moje A4
Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane I to najbardzie właśnie mi się niepodoba , reszta fajna ten chromik na klapie i tą lotke bym usunął , reszta mi się podoba P.S. Jak możesz prześlij mi na maila [email protected] zdjęcia w dużej rozdzielczości tej konsoli z nawigacją i przeniesionym klimatronikiem i jak możesz daj znać kto ci to robił , bo tak z daleka to dość ładnie to wygląda. bratpit, http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=12939#12939
-
Moje A4
Krzychu88, bo po liftingu tak niby przyklejają
-
Moje A4
Murzyn, podobają się, tylko z moich doświadczeń z takimi lampami wynika, że lepiej zostać przy serii Wyobraź sobie, że ktoś uszkodzi Ci jeden klosz - musisz kupić drugie dwa nowe, bo na sztuki nie dostaniesz... No masz, i tym sposobem pewnie będę musiał szukać dalej lamp po 2 lifcie, bo Ty już swoich nie sprzedasz
-
chrom na klapie bagaznika...
Myślałem raczej o listwie na samym dole klapy ale spoko
-
Moje A4
Jakby co to pamiętaj o mnie I dobrej cenie QBAba, Ładne autko Ten chrom na lusterka i wokół szyb jest ten allegrowy czy oryginał ? Bo jeśli allegrowy i trzyma się dłuższy czas to chyba też sie skuszę Chociaż lusterka wolałbym in-pro
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
Czarno nie czarno Wiadomo, czystko to nie będzie - swoje lata ma Ale zapytam: - Jaki olej ? - Kiedy wymieniany ? - Nie dymi, nie kopci ? - Nie bierze oleju ? Bo to chyba najważniejsze Wygląd silnika liczy się raczej z zewnątrz, czy nie ma wycieków itp. Żeby obejrzeć od wewnątrz to trzeba rozebrać Ja mimo, że mam podobnie to widziałem już swój silnik w najdrobniejszych elementach i wiem w jakim jest stanie
-
Czy w a4 97 r z climatronic powinna się wyświetlać temp
hmm... a może go miernikiem sprawdzić czy działa ? Bo może nie daje sygnału...
-
Klapki (cieplo zimno)
W razie czego pisz co i jak U mnie wygląda to tak samo
-
Nawigacja do A4
QBAba, no ale do B6 tego nie włożysz, nie tak ?
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Wyobraź sobie minę kolesia w nowym Mondeo jak zostaje na światłach A ustał specjalnie z lewej strony Niestety nie wiem jaki miał motor bo nie miałem tej nieprzyjemności oglądać klapy bagażnika tego ziomka :twisted:
-
Czy w a4 97 r z climatronic powinna się wyświetlać temp
moim zdaniem nie ma tych czujników
-
co to są przewody IC?:)
Jarek, pewnie chodzi o przewody do Intercoolera
-
Nawigacja do A4
QBAba, respect, ale i tak nie wiem czy za tę kasę nie wolałbym kupić palmtop'a z osprzętem itp... wyjdzie może trochę drożej (zależy jakiej firmy itp) ale przesiadka choćby na nowszy model A4 jest łatwiejsza bo zabierasz palma i jazda, a tak to trzeba się rozstać ze sprzętem
-
Nagle przestało działać ogrzewanie
:arrow: [email protected] FIS-a mam
-
Nagle przestało działać ogrzewanie
Slawo80, staram się pomóc jak tylko mogę O jakiej dokumentacji piszesz ?