Treść opublikowana przez Traviz
-
moje fotki
masz ładne autko A ta kiera jakaś taka dziwna... Myślałem, że poduszka jest wszędzie takiego samego koloru... czyżby wystrzeliła ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, wg mnie ładne ale czy warte $300 :roll:
-
Kasowanie inspekcji
a mi się wydaje, że już to czytałem gdzieś i to w dodatku chyba Hugo pisał Poszukaj [ Dodano: 2006-06-14, 19:12 ] No OK, może nie ma ale zobacz :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=40
-
Mój kolejny traktorek ... gekon edition
Na niskim profilu wystrzał opony przeżywa się dużo lepiej niż na seryjnej 15 cali Felga może ucierpieć trochę, ale nie rzuca od razu autem Przeżyłem już coś takiego więc spoko :]
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
No i tak to juz jest ... ktos zamiast kupic B6 to kupil B5 po "tuningu" :roll: Ale za to jakie teraz ma piekne autko - ciekawe ile bedzie mial, za ile mu ukradną :twisted: I żeby to jeszcze było B5 po drugim liftingu, ale to pierwsza seria ....
-
seryjne felgi
Wojtek_A4, Napisz jakie ET jest tych felg bo domniemam, że to 18x8 cali ? Są wypaśne :twisted:
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Masz rację, ale polak potrafi i wyobraź sobie, że to robił kiedyś mój kolega na pracę dyplomową Założył zbiorniczek płynu z Opla obieg samoczynny i na kolanku wydechowym nawinięta miedź fi8 No i parownik ogrzewany Nawet nie pytaj, gdzie miał wlew albo zbiornik (Zbiornik na tylnym siedzeniu (maluszek zrobił się 3-osobowy) dodatkowo stał na nim karton z wyciętym dnem Maluszek wyglądał jakbyś wiózł mikrofalówkę w kartonie Wlew gazu pod przednią maską A co najciekawsze - wszystko zalegalizowane )
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Hehe, nie wiem na czym polega idea założenia gazu do malucha skoro auto w mieście pali prawie 9 litrów Chyba tylko po to żeby za wszelką cenę nie dać zarobić koncernom paliwowym (chociaż tacy też mają swoje stacje LPG)
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
hehe, zakladaja zakladaja nawet i w 1,2 - punciakach :twisted: :mrgreen: ba! Ja już tankowałem dwa maluchy przerobione na gaz
-
slychac tylny dyfer?
miałem podobny efekt - ciężko było mi to znaleźć więc pojeździłem troszkę i było trochę głośniej, częściej - a co za tym idzie łatwiej zlokalizować właściwy przegub U mnie był to ten przy tylnym moście.
-
Otwieranie klapy komory silnika - inaczej otwierana klapa
Nie jest to trudne Tylko trzeba posiedzieć trochę ze śrubokrętem i lutownicą
-
Otwieranie klapy komory silnika - inaczej otwierana klapa
To latwiejszym sposobem bedzie umiescic chyba syrene w taki miejsu zeby zlodziej nie znalazl. A seryjne są z tyłu więc no problem
-
Klapki (cieplo zimno)
tomaszust, wejdź w kanał 1 tzn. Diagnostic Trouble Code i powiedz czy tam się coś wywala czy jest tylko .0 ? Ten kanał pokazuje najważniejsze błędy... Bo nie bardzo rozumiem już co jest grane Ja tymczasem sprawdze jakie są wartości u mnie na klimatroniku.
-
chrom na klapie bagaznika...
Krzychu88, nie jest źle Masz więcej większych foto ?
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Keżor, poczekaj jeszcze 12 dni to zobaczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolego hey Nie no, aż takiej nocy to nie ma teraz Ciemno się robi dopiero koło 22 Również pozdrawiam
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
aż zajrzę co jest u mnie
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
No ja bym bral po pierwszym lifcie tez sa fajne. A skad taka dobra cena, masz kogos ? Cholera, wiedziałem że z tymi lampkami jest coś nie tak... Kolesia dorwałem na eBay.de, a że ja niemieckiego nie znam wogóle gadałem z nim po angielsku, ale on nie wiedział jak się pisze/mówi "jak nowe" to pisał/mówił nowe... Dopiero jak się już wahałem nad kupnem postanowiłem dać treść niemiecką do przetłumaczenia siostrze i wyszło, że lampy są "wie neu" czyt. "jak nowe" czyli jednym słowem używki... Ba no i co... szkoda Chyba będę szukał innych, może z czasem znajdę po drugim lifcie, bo nie ukrywam, że są dużo ładniejsze
-
Zero komfortu. Sztywny, twardy .......
Ja jeżdżę na razie tylko na sprężynach i ori amorkach i zrobiłem jakieś 20kkm i jak sprawdzałem amorki na przeglądzie to były OK Jak będą do wymiany to wtedy będę zakładał już krótsze...
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
OK, teraz mam dylemat... Mogę mieć nowe, fabryczne lampy po pierwszym liftingu, prosto z Niemiec za €80 już razem z wysyłką. Teraz pozostaje pytanie: Warto ? Czy już bezwzględnie szukać tych po drugim lifcie ? Bo te nowsze jest ciężej znaleźć w dobrej cenie, niestety... Widziałem na allegro nówki po pierwszym lifcie za 250zł/szt, więc idąc tym tropem się opłaca... a lampki po drugim ciężko mi jakoś znaleźć w tej cenie...
-
Zero komfortu. Sztywny, twardy .......
ja mam obniżone auto na samych sprężynach i komfort jest naprawdę duży Jedyny minus to właśnie czasem zahaczę tu i tam Na bank są do wymiany amortyzatory bo są sportowe...
-
Motor-Life
Ja bym się bał czegoś dolewać do silnika... Przeprowadziłem jakiś czas temu mały test odnośnie ceramizerów... a raczej test nie został do końca przeprowadzony, bo jedno z aut testowych zepsuło się w ciągu 2 dnich od zalania specyfiku... Do swojego auta już niczego nie wlewałem i nie wleję bo za bardzo się boje... http://ktk.pl/forum/viewtopic.php?p=253299#253299
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Murzyn, Off Topic :mrgreen:
-
[climatronic] Całkowity brak nawiewu
hollek, wymieniłem szczotki w silniczku, ale jest gdzieś przerwa na uzwojeniu. Dałem znajomemu magikowi, a on robi ten silnik już chyba drugi tydzień A ja tymczasem marzne w aucie, bo jak na złość akurat teraz nadeszły zimne, deszczowe dni :/
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
To ja znowu wrócę do tematu Co myślicie o oryginalnych znaczkach S4 na tył i przód ? Lepiej mieć szybką serię czy wolne S4 ? Tym bardziej jeśli w przyszłości planuje się S4-look...