Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. a ja mysle ze Schumacher udowodni wszystkim, ze kers, podwojny dyfuzor i inne gadzety w zderzeniu z prawdziwym talentem maja mniejsze znaczenie, niz u obecnych kierowcow i obym sie nie mylil
  2. hehe debili nie brakuje poszczalem sie [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 15:25_________________________________________________a tutaj trzeba usiasc i zapiac pasy polecam opis "znaki szczegolne" i "o sobie" http://www.foto-modelki.pl/index.php?id=2047
  3. kruwa... w sumie lubie czerwony kolor
  4. na pasku tvn24 leci napis "ze schumi rozwaza propozycje zastapienia massy w teamie ferrari" (czy jakos tak) bardzo bym chcial zeby pojechal choc 1 wyscig[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________o a tu jeszcze sie wypowiedzial nelson piruet: http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Piquet-Flavio-go-wie-o-Formule-1,wid,11353309,wiadomosc.html
  5. czy gral ktos w "race pro" na x-ie?
  6. szkoda
  7. podobno Schumi ma jezdzic do konca sezonu... to by bylo cos!
  8. cienko go widze chyba juz do konca sezonu... no to co? forza ferrari robert...
  9. tez tak pomyslalem...
  10. mamy, gadalem z nim przed chwila przez komore i filip powiedzial: - brynia, nie peniaj, piekne wegierskie pielegniarki juz sie mna zajely jak nalezy bedzie dobrze
  11. kilka centymetrow w prawo i Felipe dostalby tym czyms centralnie w srodek twarzy nie musze chyba pisac jakby to sie wtedy skonczylo... bmw to kibel jakis masakryczny trzeba bylo czekac w boksie jeszcze dluzej im sie nadal chyba wydaje, ze jest teraz sezon 2008
  12. pozdro dla kierownika srebrnej B5 w sedanie (ramki klubowe, podwojny prosty wydech, czyli chyba benzin) widzialem Cie dzis okolo 11 na dzialdowskiej w wawie na wysoksci szpitala gadalem przez tel i stalem przy yarisie zony prawie dam sobie leb uciac ze przez chwile sie na siebie popatrzelismy
  13. dzis ok. godz 10.15 przypomnialem kierownikowi czarnego avanta B6 o koniecznosci jazdy na swiatlach (wawa, ul. Kazimierzowska)
  14. nie no, jak kumam, bo auto stalo podczas robienia zdjec 15-17 l jest do przyjecia przez kolege mojego
  15. kolega ode mnie z pokoju wlasnie sie przymierza do E-sy pytal dzis o spalanie (zna sie na motoryzacji wiec wie co bierze - gaz nie wchodzi w rachube) czy zmiesci sie bez butowania w 15 l/100 km w miescie powiedzialem, ze tak przed chwilka pokazalem mu zdjecie budzika, na ktorym widac 13 l/100 km i juz sie chlopak cieszy
  16. nie moge sie doczekac kiedy i ja napisze, ze wlasnie nabylem E-se gratulacje
  17. no taka wiocha pod Warszawa? w ktorej obaj mieszkamy? :polew:
  18. kto nie pali ten kapuje
  19. o szarpaniu auta jest milion postow "Błąd polączenia ze sterownikiem silnika" zapraszam do dzialu "diagnostyka VAG"
  20. Nie, jeszcze się za to nie zabrałem. Mam teraz łożysko w przednim kole i tylne amory do wymiany :/ Ale zajmę się tym pewnie w okolicach środy. Czy można to w jakiś sensowny sposób wymienić? Tzn łożysko. Szukałem rysunków złożeniowych sprężarki ale nie mogę znaleźć. jesli masz smykalke mechanika to pewno mozna ja swoja sprezarke oddadlem do serwisu klimatyzacji i w zeszlym roku naprawili mi to (jesli dobrze pamietam) za 250 zl
  21. lozysko sprezarki na wykonczeniu
  22. http://gry.onet.pl/2002202,,Czy_Activision_zabije_Sony,wiadomosc.html
  23. dokladnie tak jest...
  24. ja nadal nie moge w to uwierzyc ;(
  25. Kolego wustyle format Divx i jego pochodne to duzo lepszy format niz uwielbiane przez ciebie DVD. trafiles na marna konwersje widocznie. Wystarczy powiedziec, ze jesli sformatowalbys film Divxiem aby mial rozmiary filmu w DVD - obraz byłby 3 krotnie lepszy. tak marnym formatem jest MPEG-2 w porównaniu do MPEG-4 ASP. ja to wszystko rozumiem ale divx-ow nie ogladam:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.