Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    "Dodam ze na przegladzie dzialanie amortyzatow wykazalo lewa strona tyl 52% a prawy tył 74%." No i juz sobie odpowiedziales na pytanie sam Profil opon masz dosyc "waski", wiec to na pewno nie one powoduja te negatywne zachowania auta, ktore odczuwasz. Niestety sprawnosc amortyzatorow ma kolosalne znaczenie w prowadzeniu auta i bezpieczenstwie osob znajdujacych sie w nim. Szybciutko amorki z tylu wymien.
  2. a dziwisz sie adamooo? bylem dzis u Adama w Everpol i stalem obok bialego jastrzebia normalnie nastepnym razem jumne mu te fure
  3. i wszystko jasne - ja na 225/45/17 jest ok
  4. ja jezdze oszczednie w ten sposb udaje mi sie urwac do 30 km przy zalanym baku do polowy przejezdzam (glownie korki warszawskie) jakies 210-230 km do zapalenia rezerwy ale tak jak kiedys juz pisalem, potrafie za 100 zl, przejechac 100 km
  5. dokladnie tak jak masz ja niesprawna to ona sie wlacza i wylacza lapiac bledy i to powoduje falowanie obrotow (objaw czesto mylony z dysfunkcja N75)
  6. Spankus ja mam troszku lepsiejszy model , ale rzeczywiscie jest za***isty: http://www.allegro.pl/item336087332__fotelik_recaro_young_sport_wys_0_zl_5xgrati.html
  7. musze w koncu zaczac patrzec kiedy odpisuje na diesla
  8. taktus mialem to samo kat do wymiany (przynajmniej u mnie), oraz sonda za katem a tez obstawialem na bank N75
  9. tylko samsung albo LG to te dwie firmy robia matryce, z ktorych korzystaja inni producenci wnioski nasuwaja sie same
  10. no jasne ze w niej poza tym mozesz miec mocno zapchany filtr powietrza (czyt. zuzyty)
  11. sa masakrycznie "plastyczane" i brzydkie
  12. szkoda ze juz bez Kosy bedzimy jej sluchac...
  13. a kiedy tylko chcesz, byle po 20-tej
  14. to dawaj na parking do kauflandu w piasecznie
  15. moglo byc przepiecie i zresetowac immo?
  16. dawaj na parking kauflanda, po polowce walimy i ja Ci je zdjeme "bedzie Pan zadowoooolony"
  17. rozkodowales immo najprawdopodobniej
  18. o, albo piaseczno;) sie spotkamy wtedy;)
  19. wczoraj wieczorem a antyradiu wspominki byly ryczeli ludzie przed mikrofonami nadal nie moge w to uwierzyc... mam jednego maila od Kosy i nigdy go nie skasuje...
  20. wroclaw, jetronik http://www.jetronik.pl/
  21. byl watek, nie pamietam juz gdzie, kolega zalozyl 18-tki i bodajze profil 235 - silnik mocny a narzekal ze auto nie jedzie
  22. motor tam powinien byc 2.7 Bi 265 KM wtedy by wszystko bylo wg mnie jak nalezy i oznaczenia s4 by pasowaly do motoru kazdy powinien miec taki motor
  23. potwierdzam jakies 75C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.