Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Fajny brudas podobny do mojego. 17" i gleba i będzie fajowa. Ciekawe jak tam wnętrze?????
  2. acha... a ja miałem zamiar kupować MSy na wiosne Chyba Fbiego zapodam bo podobno jest dobry i nie słychać o podróbkach i o odpadach poprodukcyjnych rozsypujących się w 3 miechy.
  3. A turbo jak się nie załącza to się nie kręci ? czy co bo takie durne pytania casami tu są Tak dla żółtodzioba: diagnostyka komputerem by się przydała.
  4. Jak na mój gust to wiocha :gwizdanie:
  5. Co tu taka cisza??? Sweter się znalazł? Sławek nadal można głosować w ankiecie?
  6. Jak zwykle Hugo krótko i na temat Myślałem że są jeszcze jakieś inne źródła. nike21 nie umiesz pisać że wstawiasz tylko obrazki
  7. Sprzęt powoli kompletuję ale nie mam jeszcze tego zmielonego włókna zwanego flokiem. Nie interesują mnie takie uwagi "po co się za to brać jak można oddać do kogoś kto się tym zajmuje" Reszta uwag mile widziane. Pozdrawiam!!!
  8. Nie Ciebie jednego :gwizdanie: Wszystko przez te zmiany pogodowe
  9. dywaniki też Kamei ??? bo mi się podobają Brewki to wiochą dają
  10. Przyznawać się tu jak na spowiedzi: kto na mnie trąbił na światłach obok ZUS? Dziwnie znajome srebrne b5 Avant z naklejką Kierowca machał ale było za późno
  11. recaro ok ale szkoda że nie w skórze brakuje Quattro
  12. Kto mnie dziś obtrąbił w Rzeszowie na światłach obok ZUS ok.14godz.??? Dziwnie znajomy srebrny Avant b5 z nalepką na klapie ...myślałem że coś źle zrobiłem :polew:
  13. Ale gdzie Jego dział???: "chrom na naszych furkach"
  14. ...prawie jak Ken Block
  15. Jaki morał z tego??? Lejmy opał
  16. Ta bordowa maska to jakaś nowa moda??? Dawniej się malowało na czarny mat
  17. Pytanie do znawców i użytkowników: lepszy jest torsen czy haldex ??? Który jest mniej awaryjny, w razie awarii droższy, przy którym się lepiej prowadzi auto (zwłaszcza w deszczowe i ośnieżone drogi)? O ile się nie mylę torsen to stały rozkład sił napędu a haldex to już jakaś "niby inteligencja"?
  18. A ja nie namawian nikogo każdy jest tam gdzie mu odpowiada Forum bwm też jest podobne ciekawe kto od kogo kopiuje
  19. Z tego co się dowiedziałem to .eu powstało przez to że ktoś w klubie się pokłucił bo miał być moderatorem ale nie został i sobie sprawił club.eu Ja trafiłem do A4-klubu z przypadku i nic nie mogę powiedzieć złego o osobach które poznałem w klubie. Jakiś czas temu zarejestrowałem się też w .eu i jak zapytałem o coś grzecznie to kilku użytkowników pojechało po mnie "jak po burej suce"- ciekawe za co??? i tak właśnie skończyła się moja przygoda z .eu Pozdrawiam Wszystkich!!!
  20. Chyba złoty jak w Subaru albo kolor rdzy jak ...
  21. Ale jak by z VAGiem się zgadał to by coś można było zrobić Pamiątacie jak raz VAG się sprężył i było zapchane całe podpromie?
  22. Nie kupuj z niepewnych źródeł bo na allegro jest masa podróbek. Nawet Lemfrdery z allegro nie zwytrzymują więcej niż 15tyś.km. Polecam też lekturę: http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html Febi podobno są dobre i Master Sport też dużo zwytrzymują tylko w Master Sport trzeba dać końcówki Febi bo są kiepskie.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 20:21_________________________________________________Warto poczytać jeszcze tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czy_to_oryginalny_lemforder-t103995.30.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.