Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AFN] A4 sedan by superman
Fajny brudas podobny do mojego. 17" i gleba i będzie fajowa. Ciekawe jak tam wnętrze?????
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
acha... a ja miałem zamiar kupować MSy na wiosne Chyba Fbiego zapodam bo podobno jest dobry i nie słychać o podróbkach i o odpadach poprodukcyjnych rozsypujących się w 3 miechy.
-
[B5 AFN] Brak doładowania - co się mogło stać?
A turbo jak się nie załącza to się nie kręci ? czy co bo takie durne pytania casami tu są Tak dla żółtodzioba: diagnostyka komputerem by się przydała.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak na mój gust to wiocha :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co tu taka cisza??? Sweter się znalazł? Sławek nadal można głosować w ankiecie?
-
Strzyża tekstylna nazywana flokiem - gdzie można kupić???
Jak zwykle Hugo krótko i na temat Myślałem że są jeszcze jakieś inne źródła. nike21 nie umiesz pisać że wstawiasz tylko obrazki
-
Strzyża tekstylna nazywana flokiem - gdzie można kupić???
Sprzęt powoli kompletuję ale nie mam jeszcze tego zmielonego włókna zwanego flokiem. Nie interesują mnie takie uwagi "po co się za to brać jak można oddać do kogoś kto się tym zajmuje" Reszta uwag mile widziane. Pozdrawiam!!!
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie Ciebie jednego :gwizdanie: Wszystko przez te zmiany pogodowe- [B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
dywaniki też Kamei ??? bo mi się podobają Brewki to wiochą dają- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przyznawać się tu jak na spowiedzi: kto na mnie trąbił na światłach obok ZUS? Dziwnie znajome srebrne b5 Avant z naklejką Kierowca machał ale było za późno- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
recaro ok ale szkoda że nie w skórze brakuje Quattro- Spotkania na drodze
Kto mnie dziś obtrąbił w Rzeszowie na światłach obok ZUS ok.14godz.??? Dziwnie znajomy srebrny Avant b5 z nalepką na klapie ...myślałem że coś źle zrobiłem :polew:- Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
Ale gdzie Jego dział???: "chrom na naszych furkach"- YouTube - filmy warte obejrzenia
...prawie jak Ken Block- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Jakość paliwa na orlenie....
Jaki morał z tego??? Lejmy opał- [B5 AFN] A4 Avant TDI-Ariel
Ta bordowa maska to jakaś nowa moda??? Dawniej się malowało na czarny mat- Napęd Torsen vs. Haldex ?
Pytanie do znawców i użytkowników: lepszy jest torsen czy haldex ??? Który jest mniej awaryjny, w razie awarii droższy, przy którym się lepiej prowadzi auto (zwłaszcza w deszczowe i ośnieżone drogi)? O ile się nie mylę torsen to stały rozkład sił napędu a haldex to już jakaś "niby inteligencja"?- [ALL] Poszukuje niemieckiej firmy przygotowujacej mapy dla sterownikow
:polew: wkońcu ktoś prawdę powiedział- Róznice w forach? czy klubach
A ja nie namawian nikogo każdy jest tam gdzie mu odpowiada Forum bwm też jest podobne ciekawe kto od kogo kopiuje- Róznice w forach? czy klubach
Z tego co się dowiedziałem to .eu powstało przez to że ktoś w klubie się pokłucił bo miał być moderatorem ale nie został i sobie sprawił club.eu Ja trafiłem do A4-klubu z przypadku i nic nie mogę powiedzieć złego o osobach które poznałem w klubie. Jakiś czas temu zarejestrowałem się też w .eu i jak zapytałem o coś grzecznie to kilku użytkowników pojechało po mnie "jak po burej suce"- ciekawe za co??? i tak właśnie skończyła się moja przygoda z .eu Pozdrawiam Wszystkich!!!- [B5 AFN] A4 B5 AFN!!!
Chyba złoty jak w Subaru albo kolor rdzy jak ...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale jak by z VAGiem się zgadał to by coś można było zrobić Pamiątacie jak raz VAG się sprężył i było zapchane całe podpromie?- [B5 AHU] Jakie zawieszenie do A4 97
Nie kupuj z niepewnych źródeł bo na allegro jest masa podróbek. Nawet Lemfrdery z allegro nie zwytrzymują więcej niż 15tyś.km. Polecam też lekturę: http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html Febi podobno są dobre i Master Sport też dużo zwytrzymują tylko w Master Sport trzeba dać końcówki Febi bo są kiepskie.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 20:21_________________________________________________Warto poczytać jeszcze tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_czy_to_oryginalny_lemforder-t103995.30.html - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE