Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. szczotki tak szybko nie lecą
  2. A ja kolekcjonuje banknoty 200-złotowe, o takie: (moje ulubione) Jeśli ktoś ma na zbyciu to przyjmę każdą ilość. Oczywiście nic za darmo nie chce. Za każdy originalny banknot mogę zapłacić max.50zł. Zależy czy igła czy pomięty. Nie interesują mnie starocie tylko te których używamy na codzień. jozku726 po co Ci te monety?
  3. Mógł paść tzw. jeż albo po prostu od wilgoci zaśniedziały styki między jeżem a silnikiem wentylatora - ja tak miałem kiedyś Na klimatroniku odrazu w kanale 0 był błąd.
  4. A no to co innego. Najpierw zakładaj wszystkie graty, wywal kata, zaślep EGR i na sam koniec wal na program. Nie zapomnij też o wyczyszczeniu kolektora ssącego
  5. Vagiem da się to zrobić czy tylko tuner??? Pytałem wyżej ale nikt nie odpowiedział.
  6. Tu masz fotki: KW V.1 do GTI i KW V.2 i tu jescze stronki: http://forums.clublupo.co.uk/index.php?showtopic=60037 i http://www.dpmperformance.co.uk/kw-variant-2-coilover-kit-lupo-gti-0900-p-1395.html Moja Żonka też śmiga VW Lupo :> Jak widać na pierwszym foto gwint do GTI jest inny.
  7. Masz zmieniać same wtryski? to lepiej zrób sam program Po samym programie będzie znacznie lepiej niż po samej zmianie wtrysków.
  8. Nikt nie wspomniał o kolesiach z BMW fajnie latających bokiem Dobry był ten z w E34 co wypalił w siatke ogrodzeniową ale za to tą 3 e30 wiedział co robi- jeździł o wiele szybciej
  9. Odświeżam temat i podpinam się z moim problemem. U mnie puka coś z prawej strony jak wchodze w ciasny prawy zakręt. Puknie mocno i jeden raz. Końcówki drążków kierowniczych zmienione 2 miesiące temu, 4 dolne wahacze Meyle mają 20kkm ale za to górne to jakieś podróby ale luzów nie ma. Na dziurach i w spokojnych zakrętach nic nie puka. Co to możebyć???
  10. A to dziwne bo ja słyszałem że nie da się Vagiem podnieść dawki rozruchowej? no chyba że w AFNie jest inaczej???
  11. podobno dzwonił mu tel. i wpadł mu pod siedzenie i... Bugatti Veyron crashes into a lake
  12. grzes1150 odpowiedział(a) na macko temat w 1.9TDI
    Chyba przez to że miałeś stłuczkę Obraziło się i będzie "chlało jak cholera". A tak na poważnie to spalanie w miare Ok. Ja bym sprawdził termostat i profilaktycznie kąt wtrysku.
  13. grzes1150 odpowiedział(a) na Kugel temat w Audi A4 B5
    Z tego co wiem to w AFB bez Q i w manualu 10 trzeba liczyć i to omijając korki i godziny szczytu
  14. Można mówić tu o dużym szczęściu bo jeśli silnik terkotał i paliła się kontrolka to górna część silnika smarowała się resztkami spływającego oleju Chyba nie jechałeś nim jak kontrolka się już świeciła? Swoją drogą to nieźle solidna marka dała d*py z tymi BLB i BRD nie ma jak stare poczciwe AFNy i 1Zety
  15. nie w takie pogody się spotowało
  16. Zapraszamy!!! A tak w ogole to kto jeszcze zamierza dziś się pokazać na spocie?
  17. Pewnie sporo Same zegary to pikuś ale jeszcze wszystkie guziki w drzwiach, w konsoli no i panel klimatronika.
  18. Mam podobne (z tej firmy) tylko bez gwiazdek i w czerwonej walizce i powiem że są mocne http://www.allegro.pl/item812593921_coval_komplet_kluczy_nasadowych_150_elementow_pro.html Ciągniesz całą parą i po całej robocie wytrzesz szmatą i zero śladów użytkowania.
  19. Maciek a Ty ??? :polew:
  20. No jak byś tak klamki, lusterka, progi i dokładki zrobił w kolor to by było gites Jak dla mnie to kiera nie ztej strony
  21. Dibo kupiłeś ten zestaw Brembo-look Jak tam mieszek i dywaniki
  22. Co do polerowania to taka moja uwaga: Im bliżej końca tym wyrzsze obroty i więcej wody (najlepiej użyrać zraszacza)
  23. Fajny wynalazek :> musiało się opłacać
  24. Rok od pierwszego przewinienia
  25. Laguna czy Vectra i na jakiej trasie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.