Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. oprócz znanych mi pięknych autek , przykro mi przyznać ale reszta vagów to same kible ,aż wstyd , może z 5 bym wybrał z całej tej watachy I po co tak cwaniakować? Masz tak krytykować to lepiej w ogule nie pisz. Każdy jeździ czy chce albo tym na co go stać.
  2. U mnie po przemyciu wszystkiego ekstrakcyjną czerwony silikon załatwił sprawe :gwizdanie:
  3. Dla zainteresowanych link do fotek z VAGa : http://picasaweb.google.pl/dj.kambel/WiosennySpotRozpoczecieSezonu200919042009?authkey=Gv1sRgCOyhvd6irOeSfQ#
  4. Byliśmy dziś na spocie VAGa i kosmos- było chyba ze 100 aut ale A4 może kilkanaście. Królowały Golfy
  5. :hi: jak tam Audi naprawione? Co mu było? [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 13:48_________________________________________________ Maciek ja chyba z kumplem zajade
  6. Marcin jaka sesja Stała tam moja furmanka dłuższą chwile bo byłem na meczu, ale o żadnej sesji nic nie wiem aaaaaaaaa to straż miejska robiła zdjęcia :polew: to była sesia zdjęciowa do programu UWAGA PIRAT :polew:
  7. No cinko... ledwo 140 pukło. Zaczołeś od złej strony- najpierw trzeba było logi robić a później ewentualnie hamować.
  8. S2 POWER [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 11:57_________________________________________________Motory w klatce:
  9. Może zaciera się gałka w którymś z wachaczy?[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 22:29_________________________________________________A i zmień coś w tym profilu albo masz RS4 b5 albo sedana 1,9TDI i to na dodatek 96r. W 96r. nie robili jeszcze RS4
  10. A dla czego nie polecasz??? Pewnie nawet nie widziałeś takiego na żywo a co dopiero o użytkowaniu i dźwięku. Producent KM ściga się z producentem Ulter i powiem tylko że ultery bardziej chałasuja a to raczej nie zaleta.
  11. Kolego da się wyjąć z tą rurą ale trzeba autem stanąć na kanale bo wyjmuje się w stronę silnika a rura wtedy schodzi niżej kół. Trzeba zdemontować puszkę z filtrem i najlepiej odkręcić EGR. Wyjmując trzeba obkręcać nim żeby rury omijały zakręty (delikatnie i nie nerwowo i wychodzi).
  12. No nie straszcie mnie Też mam AFNa ale pasek Contitecha. W sobote zaglądałem bo często się czyta o przeskokach lub zsuwaniach się paska. Jak wcisnołeś odrazu sprzęgło i nie próbowałeś palić to dół powinien być cały.
  13. może zaglądniemy do nich???
  14. Jak tylko przeczytałem tytuł to od razu wiedziałem że to Ty Pewnie przyda się nie jednemu
  15. Furka ładna a silnik z wolnossących chyba najlepszy. Niestety tym filtrem stożkowym to nic dobrego- pojedź na hamownie ze starą puszką i wkładem, zrób pomiar mocy, zmień na orginalną puszkę i jeszcze raz pomiar mocy. Pomiary mocy rób na zamkniętej klapie. Jestem 100% pewien że na orginalnej puszce przy czystym wkładzie wyjdzie ko.8-10 koni więcej. [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 12:42_________________________________________________Filtr powinien być odgrodzony od silnika i powinien mieć doprowadzone chłodne powietrze. Co do dźwięku to nie wątpie efekty są napewno.
  16. Żeby więcej palił??? [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 09:08_________________________________________________Nic innego z tego nie będzie. Podniesie się dawka paliwa i tyle.
  17. To coś z allegro to dziadostwo. Jeśli chcesz już modzić w wydechu to albo kup gotowy dedykowany np. Remusa albo jedź do kogoś kto się zajmuje wydechami i odetną Ci stary od rury, dospawają jakiegoś Ultera, założą wieszaj i wtedy wyjdzie taniej.[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 08:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item606818101_tlumik_sportowy_km_malon_dp90_opaska_gratis.html Miałem dokładnie taki w Audi 2,3 Coupe i było extra- nie za głośno, nie za cicho
  18. Filtr stożkowy nic dobrego nie daje oprócz tego że będzie buczało pod maską. Na dodatek jeśli nie będzie dobrego doprowadzenia chłodnego powietrza to będzie niezły spadek mocy. Olejek którym jest nasączony filtr stożkowy też jest zasysany i fajnie osadza się na przepływce... i znowu spadek mocy.
  19. AHH bardzo fajny silnik O ile się nie myle ma pompe 11 więc można dobrze przymodzić. A tak to coś tam z przodu chyba było bo maska nie leży jak powinna i mi ten wzór felgi z ostatnoch zdjęć się nie podoba.
  20. Kiedyś przymieżałem się do złotej 1,8T. Fajny kolorek
  21. Ale on nie walną dachem tylko spodem Musiał ostro jechać. Brak wyobraźni
  22. [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 12:38_________________________________________________...kliknij a otworzy się w pełnym rozmiarze
  23. Ja u siebie jak wywaliłem kata to też przez pare dni jak butowałem to sadze z komina wydmuchiwało Jak auto straciło na mocy to rób logi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.