Treść opublikowana przez grzes1150
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
U mnie odpukać nic takiego się nie dzieje ale u Was pewnie jest coś z serwo albo może nigdy nie wymienialiście płynu hamulcowego
-
Turbina a turbosprężarka....
i to g60 to była niezła poraszka. Jak by kompresory były lepsze to już od dawna turbiny poszły by w odstawkę. Występują też takie połączenia: Volkswagen Golf V GT 1.4 TSI - TEST autoGALERIA.pl
-
Przewód ciśnieniowy od DV
Lepiej zostawić cienki i ewentualnie tuż przed zaworkiem redukcja.
-
Przewód ciśnieniowy od DV
Miniaturka na forum (kliknij - zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze):
-
Przewód ciśnieniowy od DV
Idzie pod kolektor ssący. Zaraz może jakiś schemat zapodam.
-
Wymiana zaworu DV
Jak chcesz coś sprzedać na forum to: Sprzedam części samochodowe
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Właśnie...kiedy letnie zakładamy????
-
Wymiana zaworu DV
Nie wiem ale miałem kiedyś od nich bova ten typ2 i po kilku dniach zmuszony byłem go odesłać... były błędy
-
Renowacja
Szpachla aluminiowa Jeśli nie macie doświadczenia w tych klockach to lepiej oddajcie felgi do kogoś kumatego
-
Jaka uszczelka?
Dobra uszczelka i bez silikonu i powinno być git
-
Wymiana zaworu DV
I zero jakichkolwiek problemów? Jak często go smaryjesz? Jaki masz silnik??? Co do sprzedającego to na 99% nie od tego samego
-
Dziwne syczenie z okolic ODMY
jeśli syczy i jest zaolejona to musi być nieszczelna ODMA. Przeglądnij też inne wężyki przy silniku czy wszystko trzyma się kupy. Jeszcze jak byś napisał jaki masz silnik to było by znacznie łatwiej coś więcej powróżyć
-
Głośna praca Audi A4 B6 1.9TDI
a jeśli układ dolotowy/ ciśnieniowy jest dziurawy to przy przygazowaniu leci spora czarna chmura z wydechu
-
Wymiana zaworu DV
Dziś właśnie założyłem tą hybryde THE SUN po czym pojechałem z vagiem na testy... przepływka czyta więcej a boost utrzymuje się znacznie dłużej na wysokim poziomie. Sam odgłos nie jest głośny i wewnątrz przy zamkniętych szybach podczas jazdy prawie nie słyszalny (no chyba że się mocno pociska). Jedyny problem jest chyba z dostępnością tego towaru http://images38.fotosik.pl/1926/c92796910749421b.jpg To super, że jest OK ale mam dwa pytanka - co ma DV do odczytu z przepływki ?? i nie mas zjakiegoś falowania obrotów, spadków poniżej minimum coś z tych rzeczy ?? To jes w połowie DV a w połowie blowoff więc jak by coś z nim było nie tak to mógł by zasysać silnik lewe powietrze przez co wartości z przepływki by zmalały. Nie mam żadnego falowania, lag-a, zawachań obrotów ... zawór jest 2-tłoczkowy. Patrzyłem za takim na allegro i nic takiego nie ma
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ostatnio nic nie mierzyłem ale obstawiam granice 200KM/300Nm += uślizg sprzęgła gratis
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM
zamias 015 i 018 miało być 115 i 118 Wymień świece i wal mu program bo seria to ledwo jedzie Jaki program i jaka seria bo nie czaje jeszcze tego? Jaja sobie robisz??? Chodziło mi o to że to auto na seryjnym setupie się ledwo odpycha i zrób mu wirusa co by się uwolniły rezerwy
-
prosba o sprawdzenie błedow
Wykasuj błędy bo większość to błędy sporadyczne. Powoli pada katalizator. Jaki masz przebieg na zegarach?????
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Trzeba by zrobić log z przepływki na ori dolocie i tuż po zmianie na kwas lub silikon. U mnie na ori dolocie zasysa 167g/s i słyszałem od znawców że to jest max przy tej przepływce Kiedyś miałem smaka na silikon Forge ale cena mnie przekonała do pozostania przy ori :grin::grin:
-
Dziwne syczenie z okolic ODMY
zlokalizuj najpierw nieszczelność bo to nic dobrego
-
Wymiana zaworu DV
Dziś właśnie założyłem tą hybryde THE SUN po czym pojechałem z vagiem na testy... przepływka czyta więcej a boost utrzymuje się znacznie dłużej na wysokim poziomie. Sam odgłos nie jest głośny i wewnątrz przy zamkniętych szybach podczas jazdy prawie nie słyszalny (no chyba że się mocno pociska). Jedyny problem jest chyba z dostępnością tego towaru
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
Dolot skierował bym w dół a sam stożek znalazł by się w miejscu gdzie dawniej była pompa sai. Do tego prawa kratka z otworami i silnik by miał chłodne powietrze a nie zasysa cał gorąco które idzie pod maską ku górze.
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
Nic specjalnego... Zapodam dziś dwie foty co zrobić żeby bixy nie parowały :-)
-
wieje przez zamknięte drzwi
Zmęczyły się zawiasy i jak mają luz to wymiana. Miałem to samo w b5.
-
Schodzący bezbarwny z całej karoserii
Ewidentnie spierdzielone lakierowanie... Badałeś kiedyś miernikiem czy auto nie było 2 razy malowane??? Auto masz od nowości???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W poprzecznych 1.8t tip robi sporą robotę bo jest tam spora zwężka na dolocie ale w a4 już tego nie ma