Treść opublikowana przez Marcin850527
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
He he:) Dobrze czasem przyjechać w odwiedziny do Jasla:) Coś tam Grzesiu uchylił rąbka tajemnicy co do swojego Psycho Power:)
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
= Około 330hp:) chociaż Grzesiek mówił ze trochę więcej.. i oby tak było:D
-
A4 B7 Quattro 2.0 TFSI przelot
A to twoją fure ogladałem Będzie szatan z tego co Grzesiek mówił
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A bo kupiłem zestaw quattro od gościa z forum. I od początku coś mi za***iście bije przy zmianie biegów, albo przy samym "odpuszczeniu nogi z gazu" no i tak jeździłem od mechanika do mechanika i 4 stwierdziło że to jest od skrzyni. Samochód dodatkowo wpada w "wibracje". No i jak napisałem do niego że coś nie halo ze skrzynia to mi napisał że pewnie wału nie wyważyłem.. A z tego co wyczytałem to wał się wyważa jak sie coś grzebie przy przegubach a ja nic takiego nie robiłem..
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Wyważał ktoś wał po dolożeniu quattro??
-
Dobrzy chiptunerzy
Za dużo węgla podłożone
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Bo nie był wtedy jeszcze rozpracowany czujnik od absu, chociaż wiedziałem że błąd z nim związany to nie wina pompy..
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
Witam:) Tłoki z eSy zakupione? Jakie korby(firma) założysz? No i co ze sprzęgłem? Fajnie jedzie Kozak
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja zmieniłem pompę na Q z angola ale wróciłem do tej do ośki.. Czemu ma nie odpowietrzyć pompa jak pompa:) Ty Dev to zawsze wszystko w ciemnych kolorach widzisz:) Nie wszyscy są tacy jak ja że zawsze coś "odpier....":) Po wymianie pompki, bynajmniej u mnie nie szło odpowietrzyć Vagiem.. Jak to stwierdził wtedy Dev.. " usiądź i płacz"
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mój 2001 dawca 2001 anglik i nie działały. Numery z anglika sa takie same jak europa. Przynajmniej tak było z pawlakiem nr2. Identyczne może sa ale różnica była w rozmieszczeniu kabli na płytce. Przynajmniej u mnie. Sprawdziłeś po przelutowaniu na kompie? Ruszales nim góra dół?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Fury nie wysadź jak by sie udało to jeszcze drugi zostaje a tam to już nie bardzo tym lutowaniem
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Trzeba zmienić pływaki. Amen kropka . Zmiana kabli to nie zmiana polaryzacji.. ludzie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Za to że mnie zlinczowałeś w dziale 1.8t Poznaj chamskie serce Nie ma tajemnic, tak jak pisał http://a4-klub.pl/index.php?/user/96740-slawek9106/trzeba zmienić pływaki.. Żadnych kabli nie zamieniać nie cudować, zmienić polaryzacje tylko
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie siej propagandy
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Turbo - czyja robota:)???- [B6 AVJ] J271 gdzie sie znajduje bład 17072
Przekaźniki miałem 3 do dyspozycji. Mój, drugi na szybko kupiony na szrocie i od kolegi z a6 c5. Na żadnym nie odpala:( błąd cały czas powraca. I tak sobie poratowałem samochód że teraz muszę rowerem kręcić a do roboty 320km do pokonania. Do przegrania wkładu z ecu co potrzeba? Wystarczy wysłać nowy i stary sterownik?? Jak to jest z napięciem na cewkach? Mechanik mi dzwoni ze kluczuka nie ma w stacyjce a napięcie na cewkach jest.. Mówi ze jest niedobrze.. To ja mu mówię ze jak zrobiło się zwarcie to kluczyk leżał na siedzeniu i napewno zaplonowa nie był włączony Pacjent ożył Jutro mam odebrać..- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kto pyta nie błądzi pozdro- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Usunięte nie wiedziałem że ty taki wrażliwy- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
- [B6 AVJ] J271 gdzie sie znajduje bład 17072
Sprawdzałem. . Bodajże bezpiecznik nr43 za to odpowiada- [B6 AVJ] J271 gdzie sie znajduje bład 17072
Odgrzeje kotleta.. Dzisiaj chciałem wymienić wtyczkę od cewki w 1.8t. Stara była wyłamana i popękana strasznie.. Przy ściąganiu cewki wtyczka rozsypała w ręce i "zespawało" 2 piny.. Zanim to rozerwałem minęło chwile. Bije sie w pierś bo nie odpiąłem AKU ale nie zdążyłem tego zrobić.. Kilkadziesiąt razy przekładałem cewki i nigdy mi sie takie coś nie przytrafiło. No ale, "after birds". Po założeniu nowej wtyczki auto oczywiście nie odpaliło. Po podpieciu Vaga wyskoczyło: 17072 - ECM Power Relay Load Circuit: (J271): Open Circuit P0688 - 35-00 - - Więc zgodnie z tym tematem wymieniłem przekaźnik 219 i niestety samochód dalej nie odpala. Pytanie co teraz. Jest jakaś szansa że to nie ECU? I ewentualnie czy można go jakoś sprawdzić?? Pomoże ktoś?- 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Czemu sprzedajesz ? taki fajny projekt sie zapowiadał..- Przekładka z oski na Quattro
No graty zależy w jakiej cenie kupisz. Sama przekładka 1500zł. przy czym ja jeszcze robiłem przy okazji konserwacje, wymieniałem olej w skrzyni i tylnim moście i włożyłem większe hamulce.- [AVJ] Błąd 18265
To już przeczytałem.. - 1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)