Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robitl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robitl

  1. to jak to zrobiłeś bez spawarki? miałem nadzieję to zrobić w ten sposób że wymierzyć i pociąć w garażu a do spawania zwieźć do fachowca, tylko nie wiem jak ogarnąć uchwyt na ten czujnik, można go w dowolnym miejscu za ic zamontować?dużo było roboty z tym? czy ma jakiś typowy wymiar? dzisiaj dopiero go zobaczyłem, nawet nie wiedziałem że tam jest
  2. koledzy, co zrobić z tym czujnikiem co jest zamontowany przy wylocie powietrza z oryginalnego ic??
  3. przy ecu jest odpływ, od strony linki maski, taka mała dziurka pod obudową. trzeba jakimś drucikiem przepchać.
  4. Tata zajączek udziela lekcji bzykania synowi - słuchaj nas musi być dużo wiec musimy robić to bardzo szybko Patrz sie i ucz (nastepuje prezentacja ow procederu na 4 samiczkach) Tata zaczyna -1,2,3,4 teraz twoja kolej synu -1 2 3 4 - zle musisz to robic szybciej tak: 1,2,3,4 -no ok tato: 1 2 3 4 -za wolno patrz tak: 1,2,3,4 -12345 o k**wa tato przepraszam
  5. robitl odpowiedział(a) na Winston temat w Audi A4 B5
    a zrobiłeś adaptacje vagiem?
  6. robitl odpowiedział(a) na banan775 temat w Audi A4 B5
    nie pasują zamiennie, w Q z tyłu jest inne zawieszenie.
  7. skacze w sensie, że w sekundę potrafi skoczyć z 60 na 90np? jak występują takie szybkie skoki to znaczy, że czujnik do wymiany, a jak dzieje się to powoli to coś innego.
  8. http://a4-klub.pl/index.php?/forum/155-ogloszenia-komercyjne/koledzy znajdą ci coś dobrego i nie koniecznie drogiego. ja kupiłem od toma przegub zewnętrzny lobro za 150zł.
  9. robitl odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    standard, nie masz się co martwić
  10. robitl odpowiedział(a) na tadziu879 temat w Audi A4 B5
    pewnie przekaźnik, podmień z innego b5 i zobacz czy będzie to samo.
  11. kolega ci dobrze powiedział, to na bank źle wyważone koła. a co masz na myśli mówiąc luz?
  12. najlepsze jest to że kukiz wygrał ale poza granicami Polski..ludzie są tak tv ogłupieni w tym kraju, że aż szkoda gadać a każdy kto chociaż liznął cywilizowanego życia wie, że u nas patologia nie gorsza niż u ruskich. jak nie sprzedająca Polskę PO, to fanatyczni katolicy PiS. ale już idzie ku dobremu, 20% to jest strasznie dużo, a będzie WIĘCEJ i w końcu nam się uda odzyskać kraj dla obywateli, a nie zastępów urzędników i polityków zarabiających kilkakrotnie więcej niż my z naszych podatków
  13. sprawdzona na oko? czy wyjęta wyczyszczona i zaadaptowana? bo mi też się wydawało że była czysta a miałem takie same objawy jak ty, nawet myślałem że skrzynia pada. po czyszczeniu i adaptacji jak ręką odjął.
  14. i wszystko jasne, dzięki
  15. normalnie rusz na jedynce tak jakbyś spod świateł startował tylko na skręconych kołach i zrób jedno takie kółko w około na skręconych na max.w jedną i w drugą, przegub będzie strzelał jak to on.
  16. przegub wew. albo zew. daj koła na maksa w prawo na postoju i gaz w podłogę, jak to lewy przegub to będzie strasznie pykało(takie jakby przeskakiwanie), i analogicznie koła w lewo i też gaz. wewnętrzne bardzo rzadko padają ale też może to być bo mówisz że na prostych kołach puka.
  17. kolego jak to włączyć? bo szukam szukam i nie mogę nic znaleźć.
  18. pisz w spotach śląskich tam pewnie więcej osób z okolicy zobaczy zapytanie niż tutaj ps. nie wiem czy wyrobisz w 1500zł. za robotę najmniej myślę z 500zł jak znajdziesz kogoś na forum. jak do mechanika to więcej. do tego części..nie ma co kupować wszystkiego używanego bo np sprzęgło z dwumasą trzeba nowe więc koszty rosną. pozostałe rzeczy najlepiej kup na forum(daj ogłoszenie w dziale sprzedam że szukasz swapu kompletnego). tak więc, robota 500, skrzynia itd 600, sprzęgło z kołem 1500. czyli coś pod 2500 bardziej.
  19. robitl odpowiedział(a) na xsebo1 temat w 2.0
    kurcze chyba nie rozumiesz o co mi chodzi.. jedne silniki nadają się(1.9tdi, 1.8t, 2.7bit) do takich rzeczy, inne nie(1.6, 2.0 2.4). po prostu w twoim przypadku jest to gra nie warta świeczki, oczywiście wszystko można ale jakim kosztem??opłaca się? sprzedaj swojego i kup coś pod mody, nie sugeruj się że gdzieś w ameryce ktoś wyciągnął tyle i tyle. jesteśmy w Polsce i tu się ALT nie modzi seba nie wie o czym mówi. myśli że ktoś mu to za darmo zrobi na jakiś używanych częściach, doczepi skrzydła i będzie latał. w ten ALT z filmiku to podejrzewam było wsadzone więcej niż warty cały samochód.
  20. robitl odpowiedział(a) na xsebo1 temat w 2.0
    widzę ze kolega żyje we własnym świecie. skoro mądre głowy tego forum mówią że to lipny pomysł to ja bym odpuścił. kup lepiej jakiegoś angola albo coś po gradobiciu z dobrym silnikiem i Q i baw się w przekładki a nie chcesz ten swój lipny silnik robić, alt to masakra pod mody. pamiętaj: nawet mimo szczerych chęci, z gówna bata nie ukręci .
  21. robitl odpowiedział(a) na xsebo1 temat w 2.0
    stary krótka piłka, co ty chcesz odwalić? jak ci olej bierze to wymień te tłoki i pierścienie to MOŻE coś pomoże. ty chcesz go zakuć jakbyś miał 400KM pod maską, takie rzeczy to nie w tych silnikach, nie ma to najmniejszego sensu. ps. mocy ci nic nie przybędzie praktycznie(może 5KM) takie części się wstawia bo znoszą większe obciążenia a nie same z siebie dają przyrost.
  22. robitl odpowiedział(a) na xsebo1 temat w 2.0
    mocy raczej nic, takie rzeczy to się wstawia jak ktoś chce mieć 300+ i ma już turbo itd ogarnięte. ps. jak chce mieć dobrą furę to lepiej wstaw 1.8t i dołóż Q.
  23. a wyświetlacz to jakiś chińczyk z alle...pl czy gdzieś inny kupiłeś?
  24. nie wiecie czy naprawia(wymienia) ktoś wyświetlacze fis w lublinie? bo z wysyłkową naprawą mam ten problem, że za bardzo nie mogę unieruchomić auta na dłużej niż 2 dni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.