Treść opublikowana przez robitl
-
brak regulacji świateł
to ile za taki zestaw?tzn wszystko żeby to zamontować od A do Z? ale jakbym sobie nie dawał rady z montażem to będę prosił o jakieś chociaż delikatne instrukcje:)
-
Szukam osoby wynajmującej mieszkanie.
musisz się dogadać z lokatorami. jak to nie jakieś pierwszoroczne studenty to powinni wiedzieć o co chodzi. najlepiej spisać liczniki później w okresie rozliczeniowym spisać ponownie i wyliczyć na podstawie stawek operatorów z momentu wynajmu. bo teraz to rachunki by liche przychodziły a później jakby znowu np puste stało to dopiero by były jaja
-
Problem po wymianie wachaczy
może przy wymianie wahaczy czujnik zruszyłeś bo on wciskany jest, mi kiedyś partacze mechaniory zruszyły przy wymianie przegubu to też kontrolka wariowała a abs zaczynał działać nawet przy hamowaniu przed światłami. a z tym że musisz kontrować kierownicą przy hamowaniu bo rzuca lewo i prawo to też tak mam, wymieniłem wahacze, końcówki i zbieżność zrobiłem i dalej jest to samo..chyba następna pójdzie maglownica do regeneracji...
-
Filtry do 1.8t
kupuj u chłopaków z forum oni ci najlepiej doradzą-http://a4-klub.pl/index.php?/forum/155-ogloszenia-komercyjne/ja osobiście polecam firmę mann
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wrzuć tutaj fotki bo każdy może wypatrzeć co innego. zwróć uwagę na przebieg, nie powiedziałeś ile ma ale taki rzędu 180-200tyś jest dość rzadko spotykany a na 100% nikt nie sprzedaje takiego auta w okazyjnej cenie. i ciekawe co ma z tego s-line.
-
brak regulacji świateł
a dokładałeś u siebie włącznie z silniczkami w lampach?czy miałeś silniczki? bo trochę mnie przeraża perspektywa aż tak wielkiego rezania. jeszcze jakby była regulacja manualna to myślę że nie było by tak ciężko dołożyć samopoziom zresztą jest gdzieś opis na forum, ale jak to nawet silniczków nie mam no kompletnie nic..golas;d
-
Brak przyspieszenia w czasie zmiany biegów
może sprzęgło się skończyło. a jak delikatnie operujesz pedałami to nie jest lepiej?
-
Brak przyspieszenia w czasie zmiany biegów
masz na 100% manual? bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby mieć ciągle wciśnięty gaz przy przyśpieszaniu w manualnej skrzyni.
-
Wędkarstwo
koledzy macie jakieś fajne miejsce w Polsce gdzie można wybrać się na karpia? tzn planuje wypad na wakacjach 3-4dni. obojętnie czy łowisko komercyjne czy pzw. ważne żeby nie było to bajorko w którym aż roi się od ryb a raczej trochę dziki zbiornik gdzie o rybę trzeba powalczyć i żeby połów w nocy był możliwy. miło by było gdyby w wodzie był szczupak z możliwością połowu na żywca.
-
Nie zalacza sie klima po zimie
u mnie ze dwa trzy razy wyrzuciło błąd 22.1 a tak też pokazywało 0.0. okazało się że był przetarty jeden przewód od czujnika ciśnienia klimatyzacji. i tylko dlatego że za każdym razem jak wsiadałem do auta sprawdzałem kanał 1 to do tego doszedłem. w serwisie mnie straszyli kwotami większymi niż 300zł. może pasek luźny jeszcze być albo oczywista sprawa sprzęgło.
-
Nie zalacza sie klima po zimie
przed wycieczką do serwisu radzę zajrzeć do ukrytego menu w klimie. na kanale 1 pokazuje wszystkie błędy. może to być jakaś błahostka np. przetarty kabelek lub uszkodzony któryś czujnik.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
panowie, kolega robi zamówienie na showcarshine i chce się dołączyć do jego zamówienia. jaki cleaner i wosk polecacie w cenie 120zł komplet? mam glinkę, szampon itd od shiny garage. czytałem że w różnych firmach to czasami wosk robi robotę a czasami tylko zabezpiecza. dopiero zaczynam konkretnie dbać o auto więc proszę o wyrozumiałość i pomoc.
-
Silnik do remontu czy może lepiej SWAP? AHL
przy zmianie na 1.8t jest trochę roboty ale wszystko do ogarnięcia. ja polecam zaczerpnąć jeszcze rady innego fachowca bo to różnie może być. jakby co to remontuj swój silnik przynajmniej będziesz wiedział co zrobione. a jak wymieniać to na jakiś z anglika z pewnym przebiegiem bo szkoda ładować trupa.
-
Regularnie włącza się lampka Oleju
możesz rozwinąć tą teorię? silnik ma latać na takim oleju na jakim ma latać, obojętnie co było wcześniej.. nie przechodzi się tylko na gęstszy, a zalał mu jeden z lepszych możliwych..jedyna opcja że ten zajeb.sty olej wypłukał syf i zatkało ssak ale wtedy gasła by kontrolka pod obciążeniem.
-
Regularnie włącza się lampka Oleju
no jak ciśnienie ok, stan ok. to chyba tylko pozostaje wina czujnika. bo jak czytałem od początku to wychodziło że ssak pompy zatkany ale jak na manometrze ok i to że gaśnie na niskich to tylko czujnik moim zdaniem. błędów żadnych rozumiem że nie ma?
-
Dla potomnych felgi 19" J 9,5 ET 45 nie wchodzą do Avanta [B7] na tył
a et na styk z błotnikiem? może jakiś dystans parę mm chociaż wejdzie? na takiej feldze to już ładny naciąg można zrobić ja przy 8j z audi a8 bałem się o zwrotnice bo może 3-4mm mam luzu ale dystanse już zamówione.
-
zawieszenie -piszczy, trzeszczy HELP
kiedyś w jakimś innym temacie na temat skrzypienia ktoś pisał żeby najpierw wd a później po dniu smarem w sprayu np k2. bo wd to typowy odrdzewiacz a ten smar to właśnie typowy smarowacz do zawieszeń itd
-
Zużyte sprzęgło? - pytanie
nigdzie nie napisałeś że chodzi o używane jakby kupować używaną to faktycznie lepiej z benzyny jeśli taka sama. pytanie tylko czy jest sens kupować używkę? pytam tak trochę z ciekawości bo sam kompletuje powoli części do zmiany na manualną skrzynię.
-
Zużyte sprzęgło? - pytanie
??jak znosi mniejsze to po co montować?chyba że ci się pomyliło mniejsze z większym w zależności od stylu i miejsca użytkowania dwumas to jakieś 2 lub 3 cykle życia sprzęgła więc tak jak mówi kolega jeśli wszystko ok to nie zmieniać.
- dymi na biało z wydechu
-
Jakie Aparat do 1500zł
ja może autorytetem nie jestem ale jakieś doświadczenie mam. ostatnio(rok temu) ojciec szukał czegoś poręcznego do wycieczek w góry itd(wytrzymałość priorytet). poszukałem, zaczerpnąłem opinii ludzi bardziej doświadczonych i polecili mi aparaty fuji z serii xp, wodo i kurzo szczelne oraz odporne na wstrząsy. po świętach mogę pokazać jakie robi zdjęcia ale jak na kwotę 600zł i odporność na warunki atmosferyczne jestem zadowolony i ojciec też. kiedyś miałem fuji s5600 i robił zdjęcia na podobnym poziomie.
-
18 calowe felgi na niskim laćku a zawias i komfort a4b5
18+be= koza. przy be najlepiej sprawdzają się 17(chociaż d*py nie urywa). do 18 przydało by się zejść jeszcze chociaż 15/20mm. ale wtedy to komfort bardzo słaby. tu masz wypisany wszystkie gumy które w mniejszym lub większym stopniu podpasują za oryginał http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/195/65r15/
-
Płukanka silnika co i jak ?
a przy zdejmowaniu miski targałeś silnik czy spuszczałeś sanki? w 1.8t powinien być 5w40 a w zwykłym się nie orientuję. chociaż na 100% pełny syntetyk mu nie zaszkodzi np. LM lub motul x-cess
-
Płukanka silnika co i jak ?
dobrze kolega mówi, zapomniałem o tym napisać. ja odczekałem prawie pół godziny i widziałem jak ciągle kapał. po 20min chciałem już zakręcać podchodzę do miski a tu pyk znowu zaczyna kapać, więc myślę że ta płukanka jednak trochę czyści silniczek.
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
dokładnie tak jak mówisz. ale skoro człowiek w tym wieku robi różne prowokacyjne rzeczy, że tak powiem za kasę. to sam na jago miejscu oczekiwałbym po całym dniu prowokacji/grania przed kamerą solidnego żarcia. a już szczególnie przy jego zarobkach. popatrzcie jak gwiazdy przyjeżdżają na koncerty to każdy ma listę wymagań podaną na rok wcześniej(włącznie z rodzajem papieru toaletowego i rodzaju wody mineralnej). a tu moim zdaniem jeszcze większa gwiazda od tych pseudo artystów nie dostała jeść, dobrze jeść. no który z was nie lubi dobrze napełnić brzuszka? moim zdaniem więcej racji ma JC.