Treść opublikowana przez MRoger
-
[B5 AJM] Wymiana tarcz i klocków
Tarcze nawiercane to inna historia i nie w tej cenie. Potrzebuję tarcze które nie będą się szybko przegrzewały.
-
[B5 AJM] Wymiana tarcz i klocków
Zdaje się że muszę wymienić tarcze i klocki .. przy mocnym hamowaniu słychać wraz z wyhamowywaniem narastające łuczenie z lewej strony z przodu. Poza tym czuć bicie przy delikatnym naciśnięciu hamulca. Więc myślę że to wina przegrzanej tarczy Chciałem kupić zestaw i dziś będę miał od razu możliwość wymiany, potrzebuję szybkiej opinii czy to tarcza i jeśli tak to który zestaw byście wybrali ... lub co ew w zamian w granicach 5 stów. http://www.allegro.pl/item776703608_hamulce_brembo_ferodo_audi_a4_a6_passat_warszawa.html http://www.allegro.pl/item762393759_ate_pd_tarcze_hamulcowe_klocki_passat_audi_a4_a6.html Sportowej jazdy zbyt często nie uprawiam ... chyba że mi się spieszy co było powodem przegrzania obecnej tarczy niewiadomego pochodzenia. Kilka mocnych hamować z 200 przy załadowanym aucie i niestety tarcza powiedziała papa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bez takich linków w poniedziałek rano popieram
-
Które opony ?
Miałem swego czasu kumho ale inny model, byłem bardzo zadowolony. Za ta cenę były bardzo dobre. Ciche i z w miare dobrym gripem.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
To i ja jadę jutro na wymiankę .. bo moje zimówki na mokrym się lepiej zachowują niż letnie slicki pomijając już kwestię temperatury.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ile ma lat ... bo ja właśnie miałem swojemu :gwizdanie: zamiar sprawić kierę i pedały ... i chce wiedzieć ile czasu mi zostanie. A to co stary doobry Collin ?
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
nie ma stanu podgorączkowego Za to u Ciebie widać zdecydowanie zryty beret jesli to wasza prywatna rozmowa to dajcie znać, nie będę przeszkadzał.
-
Strefa Śmiechu
ooo boszzzz padłem na glebę :polew: :polew:
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
A co z temperaturami ??
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
Bardzo podoba mi się to rozwiązanie ... poszukam czegoś o podobnych rozmiarach do siebie. Ciekawe jak zmieniły się temperatury po zmianie .. napisz pls jeśli masz możliwość sprawdzenia. Poza tym możesz rozwinąć to co napisałeś w pierwszym poście o Bioestrze. Ja ostatnio tankuję Bioester i jestem w szoku ... korekcje znacznie lepsze i zupełny brak dymienia .. nie wiem na ile to niższe obecnie temperatury a na ile bioester.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do zamknięcia to może przesada, ale rzeczywiście dla początkujących ciężko się przebić z czymkolwiek konkretnym .... Jak nie wklejasz d*p lub nie pieprzysz głupot to nie pogodosz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, bardzo ładnie , [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 06:36_________________________________________________siema chłopaki Takie podwójne jak u Rogala wyglądają lepiej ale i tak to moim zdaniem najlepsze miejsce na dodatkowe budziki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero mix jednych i drugich dodaje kolorytu na naszych drogach :kox: po drodze 3 dzwony 6-7 samochodów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ELO?- [B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
Jeśli masz możliwość sprawdź kompresję i zrób diagnostykę VAG - logi wklej na forum ... inaczej to gdybanie.- [B5 AFN] Brak mocy przy prędkości powyżej 140 km/h
Na autostradzie powinien do 190-200 spokojnie się rozpędzać.- [B5 AFN] Kopci na bardzo wysokich obrotach
Powodów może być wiele .. np. przedmuchy na pierścieniach .. można założyć OCT (oil catch tank) czyli separator oleju z odmy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemka takie dobre auto że stówka w tą czy w tamtą nie robi różnicy- [B5 AFN] Szmata utknęła w dolotocie
Szmatę włożyłeś do rury czy do intercoolera ?? rozumiem że do IC bo inaczej by ją po prostu wydmuchało ... raczej mało prawdopodobne żeby przeszła przez IC tylko poprzez pociśnienie z silnika ... znajdź szmatę w dolocie !- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tym radarem, pierwszego dnia obowiązywania to qurestwo Jestem za pasami dla autobusów z głową i po tym jak się zrobi porządek w mieście. W innych europejskich miastach jest komunikacja która pozwala dojechać szybciej do pracy niż samochodem. Tyle że tam stworzono dobrą komunikację aby zachęcić to przesiadki z auta. U nas chcą zniechęcić kierowców umiemożliwiając poruszanie się po mieście i jeszcze na tym zarobić, a komunikacji jak nie było tak nie ma. :wallbash: :wallbash: Ja z ursusa mógłbym spokojnie jeździć do pracy kolejką .... jak uda mi się do niej wsiąść Traktują nas jak stado baranów .. a przecież de facto to kierowcy płacą za te drogi a nie pasażerowie autobusów.- [B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
Rolkę napinającą odchylasz bodajże kluczem 17. I po prostu zdejmujesz pasek. Potem kręcisz kołem pasowym pompy wspomagania, powinna kręcić się bez oporów.- SPOTY RADOMSKIE
AUTOMAPA EU jest bezbłędna ... niedawno byłem w Szkocji :naughty: dojechałem pod drzwi :>- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Jaki przebieg to nie wiem. Mam książkę, auto niby w dobrym stanie jak go kupowałem miał 170 tyś, ale kierowanie się przebiegiem obecnie uważam za nonsens. A rozrząd wymieniłbym i tak po zakupie bez względu na to co widnieje w książce. Mógł być cofnięty oceniam na 200 tys- [B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
mnie remont alternatora kosztował 300 zł - wymian sprzęgiełka, łożyska czyszczenie plus robocizna, ale to w wawie więc pewnie da się zrobić taniej. Ale oczywiście to nie musi być to. To tylko jedna z hipotez - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.